Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak 1 GyK user kérdése:

Gondolkozott itt már vki öngyilkosságon? Esetleg volt már aki próbálkozott? Később megbántad?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, soha az életemben nem vtak barátaim, bnőm se. Mikor látok városban ien társaságokat akik beszélgetnek, nevetnek mindig úgy megfájdul a szívem. Ezért gondolkozom az öngyilkosságon most. Anyámék is utálnak, nem hiányoznék Nekik. :(


Vannak itt hasonló helyzetűek?


2012. jan. 1. 17:15
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
54%
Én csak azért nem tudtam megtenni eddig, mer alacsony a fájdalomtűrő küszöböm.
2012. jan. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:

öngyilkosnak lenni egy csaj miatt? :O :D

Te h.lye vagy, neked elmentek otthonról!! :D Nekem se jött eddig még össze, mert lelki gondjaim voltak,(többek között ezért nem volt nőm) mégsem lettem öngyilkos...

2012. jan. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
számtalanszor gondolkodtam ilyesmin de rájöttem h inkább nem csinálok semmi marhaságot... ahogy olvastam ezt a kis szövegedet megfájdult az én szívem is.
2012. jan. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
jahh és csak nyitott szemmel kellene járni, nem ez az állandó önsajnálat kéne, akkor talán értékelnéd a dolgokat magad körül...
2012. jan. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Mindenki mondja hogy "harcolj tovább" de nem ez a lényeg.A lényeg az hogy vannak szép dolgok.Csak figyelj azokra,nem pedig a rosszakra.Még lesz lehetőséged barátokat találni!
2012. jan. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
Ne hogy ilyen f@szságot csinálj! Csak még jobban utálni fognak! Hidd el! És még bánni is fogod!
2012. jan. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Mennyi rinyálós p.cs van itt. Nekem klinikailag diagnosztizáld depresszióm van, de ilyen tízen éves gyökerek féle rossz napom van ezért depis vagyok. Egy rakás gyógyszert beszedtem, de nem használt. NEkem sincsenek barátaim és nehezen jövök kis másokkal. És akkor mi van? Az emberek döntő többségének ilyen bajai vannak, a sok boldog, nevetgélős kép csak illúzió. Két méter magas vagyok, kék szemem van, van hol élnem, van mit ennem, a szüleim amiben tudnak segítenek. Miért nyírnám ki magam? Több ezer halálos beteg él a Földön, akik bármit megtennének, hogy élhessenek pár hónapot, hetet vagy napot, erre a sok tízen éves kis rinyagép dobálózik itt az öngyilkossággal? Ha annyira nagy bajod lenne, akkor már rég megtetted volna. Vagy ha most azt vártad, hogy elárasztanak a csajok a lebeszélő levelekkel, akkor nagyon tévedsz. HA ennyire életképtelen retardált vagy, akkor menj fel egy panel ház tetejére és ugorj le.
2012. jan. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

Ja, 17 éves koromban én is hasonló okokból, megpróbáltam. A gyenge idegeim, illetve az tartott vissza, hogy nem akartam gondot okozni a temetéssel meg ilyenekkel.


Azért örülök neki, hogy akkor nem tettem meg, bár még továbbra sincs barátnőm, sem barátaim, azért úgy gondolom, hogy nem szabad feladni.

2012. jan. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
ja, én szinte mi8nden nap gondolok rá, de nem tom miért, de nem teszemmeg 20L
2012. jan. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

Shevy:

Nyilván attól még hogy a szüleivel él egy házban és kap enni azt nem azt jelenti,hogy valójában szeretik és törődnek vele.Sajnos van ilyen is.

A kérdezőnek annyit üzennék,hogy jelenleg egy barátom sincs és ez kb. 2 éve így van,egy barátnőm volt 3 hónapig és utána közölte hogy neki bejönnek a nők is és összejött egy ronda nővel...DE ennek ellenére SOHA nem fordult meg a fejembe,hogy öngyilkos legyek.

2012. jan. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!