Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak 1 GyK user kérdése:

Gondolkozott itt már vki öngyilkosságon? Esetleg volt már aki próbálkozott? Később megbántad?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, soha az életemben nem vtak barátaim, bnőm se. Mikor látok városban ien társaságokat akik beszélgetnek, nevetnek mindig úgy megfájdul a szívem. Ezért gondolkozom az öngyilkosságon most. Anyámék is utálnak, nem hiányoznék Nekik. :(


Vannak itt hasonló helyzetűek?


2012. jan. 1. 17:15
1 2 3 4
 21/35 Napkiraly ***** válasza:

Na először is cimbi ne legyél öngyi mert az gáz. Nekem van olyan ismerősöm aki öngyilkos lett aztán megbánta. Nem voltak barátaid, ennek két oka lehet:

1. gyökér vagy

2. a környezetedben mindenki gyökér

A leírásod alapján a másodikat feltételezem, ez pedig azt jelenti hogy rossz környezetben vagy (iskola, stb.). Namostan amint látom van neted, tehát célszerű volna a neten barátokat keresned (ehhez szintén célszerű tematikusan, az érdeklődési körödnek megfelelően tenni). Először szocializálódj, építs ki egy baráti kört magadnak, nem muszáj a környezetedben lévő gyökerekkel, lehetnek távolabbi ismerőseid. Ha már szocializálódtál a csajozás kicsivel nehezebb lesz, de majd meglátod az is előbb-utóbb (lehet inkább utóbb) sikerül (esetleg cheatelj, nyomulj MILFeknél, ott megtanulod az alapjait, utána menni fog a többi csajnál). Öngyilkosságot nem javaslom, szerintem ha úgy érzed hogy anyádék is utának, akkor vesd fel nekik hogy felmerült benned ez a gondolat, és nézd meg mit reagálnak (feltételezem ha neveltek 17 évig, akkor nem utálhatnak annyira). Ez van, rossz környezetbe kerültél, ezt dobta a gép, alakítsd a saját sorsodat!

2012. jan. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

Mindennap ezen jár az eszem, de még nem merem megtenni. Egyedül a hobbim az amiért megéri élnem, csak sjanos ahhoz nagyon sok pénz kell. Arra esélyem sincs, hogy valaha is pénzt fogok tudni keresni

22F

2012. jan. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 Napkiraly ***** válasza:
Gyerekeim, ne legyetek már öngyilkosok, mert az totál gáz és ciki. Ha öngyilkosok akartok lenni képzeljétek oda az ellenségeiteket ahogy röhögnek rajtatok, hogy ennyire szánalmas megoldást választotok! Harcoljatok, nem sikerülhet mindig minden, de ez van.
2012. jan. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Hülye vagy!az önsalynálat büdös.ismerked és tegyél ellene.aki meg ilyeneket ir hogy ö is megtenné de nem meri az meg egy barom nem ám ilyenekre halgatsz.volt a falumba egy lány aki megtette 16 volt aranyos csaj volt de ostoba!mit ért el vele semmit!ö is civakodott a szüleivel most meg dilidokihoz járnak a szölük.remélem több eszed lessz.ja a majmoknak akik meg itt biztatnak azt irom hogy NYAZSGEM!!!!!
2012. jan. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

nekem volt olyan ismerőrösöm aki azlett és megbánta ..wtf?Oo

nekem csak időszakaim vannak ilyenek mikor semmi se sikerül

2012. jan. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 Solarian ***** válasza:
A kérdezőnek privát. A többieknek: NE. Tudjátok hány ember életét tennétek tönkre ezzel? Hát megmondom: sok. Igen, tapasztalat. Ha valaki úgy érzi van valami komoly gondja, amit nem tud senkivel megbeszélni az írjon privátot, ráérek, ha tudok segítek.
2012. jan. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
1 éve csak erre gondoltam, azóta megváltozott az életem, mintha nem is én lennék:D Brian Tracy phoenix szemináriumát hallgasd meg és jobb lesz! Feel good
2012. jan. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

egy öngyilkosságot nem lehet megbánni,mert akkor már nem él az ember,max a próbálkozást lehet megbánni

am kedves kérdező,ne legyél elkeseredett keresd az apró örömöket az életben,próbálj ismerkedni :)

2012. jan. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Igen gondoltam rá,és sokáig is inkább depresszió-félém volt,azt hiszem.. előtte boldog voltam,aztán szép lassan kezdtem a reményvesztett emberek oldalára "állni"..furcsa,mert nem voltam olyan,aki feladná a reményt,szerettem élni,ilyenek.

Sokat sírtam,de nem szerelmi bánat miatt alakult ki az egész..

Már nagyjából úgy érzem rendbe jöttem pár hónap alatt végre!:)


16/L

2012. jan. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 mountain ***** válasza:

De jó, hogy ide találtam! Én is nagyon a padlón vagyok. A legborzasztóbb, hogy nem tudom,mivel érdemeltem ezt meg. Mindenki a lúzert játszatja velem,minden párkapcsolatomban megaláznak,szemétkednek velem. Párkapcsolat? Ha legalább odáig eljutnák. Csak elhúzzák a mézes madzagot,felültetnek a körhintára, jól megpörgetnek, és élvezettel nézik,ahogy szédelgek jobbra balra,közben röhögnek.

Barátaim nekem sincsenek,a szüleim, és a tesóm nem hallgat meg. Minden randi után ugyan úgy járok,pedig nem vagyok hülye gyerek. Van beszélő tehetségem,humorom,alul iskolázott sem vagyok,három hangszeren játszom,még idegen nyelvet is beszélek,mégis úgy bánnak velem,mint egy utólsó rakás kakival.

Hogy eszembe jut e? Igen. Eszembe jut. Túl nagy az élet ösztön. Hiába.

2012. jan. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!