Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy a párok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy a párok szakítás után jönnek rá, hogy még szeretik egymást? A 2. összejövés csak szenvedés lesz, vagy lehetne jobb is mint az első? Szakítás utáni barátság létezik? Vagy abból is lehetne megint szerelem?

Figyelt kérdés
2009. máj. 23. 18:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi szétmentünk a barátnőmmel, és nem bírtuk tovább három napnál, Rájöttünk, hogy hülyeséget csináltunk, és hogy sokkal fontosabbak vagyunk egymásnak, mint valaha gondoltuk. Eltelt 2 hónap, és még mindig nagyon boldogok vagyunk.
2010. febr. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:

Nah én ezen a napokban estem át :S

Szakítottam a barátnőmmel személyesen és még aznap este rájöttem hogy szeretem és felhívtam (mivel nem tudtam hozzá átmenni mert 50km van köztünk) hogy még szeretem és nem tudom hogy miért kellett ilyen durva dolog hogy erre rájöjjek:)

Ez múlthét csütörtökön volt azaz 5 napja:) azóta nem veszekedtünk:) szóval lekopogom de eddig működik:)

2010. febr. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
van 2.dik esély, de csak akkor ha mindkét fél szereti még egymást és tisztázzák a problémákat..de szerintem nincs szakítás utáni barátság:(
2010. febr. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Szakítás utáni barátság szerintem sincs, mert az egyik fél mindíg többet akar. Én mindkét helyzetben voltam már, volt, hogy újrakezdtem és a pokolra kívántam bocsánat a kifejezésért de ez az igazság viszont a mostani párommal mikor szétmentünk kb egy napba se tellett és rájöttünk arra, hogy mekkora hülyeség volt és azóta is boldogok vagyunk együtt :) Szóval ez kapcsolatfüggő teljesen
2010. febr. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
minden esetben más! mi a barátommal 1x egy hétre szakitottunk. 2x pedig 1 hónapra. 3 éven belül. most tökéletes minden már fél éve. imádjuk egymást. szertintem ha szeretitek egymást akkor a volt gondokat meg lehet oldani és folytatni szépen
2010. febr. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
szokták mondani, hogy melegítve csak a töltött káposzta jó...hát :S...szerintem még az sem. Én eddig szinte minden pasimmal újrakezdtem és ugyan az lett a vége. Újabb szakítás, újabb szenvedés, nagyobb szenvedés. Semmiképp se kezd vele újra. Én megtanultam, aminek egyszer vége van, annak vége van. De ismerem a helyzeted, úgysem ránk (válaszadókra) fogsz hallgatni, hanem mész a saját kis fejed után, ahogy minden szerelmes ember. Egyet tudok csak tanácsolni. Az eszedre hallgass!!! Egy szakítás után, soha másra!!! Ha eldöntötted, hogy hogy jó a szívednek leginkább, akkor légy erős, és tarts ki! Én szorítok!
2010. febr. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Mi már 10 éve vagyunk egyutt volt időszak hogy 2 hetente összeugrottunk és egymás idegeire mentunk aztán újból összejöttünk, és még mindíg itt vagyunk :P
2010. febr. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Még vmi, amikor úgy érzitek szakítani kell az csak dő saját magatoknak, ha újra összejöttök ezután akkor az azt jelenti hogy képes volt a kapcsolatotok továbbfejlődni a következő lépcsőfokra!!
2010. febr. 9. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Hát... Szerintem megéri újra összejönni, de természetesen két véglet létezik; vagy boldogabbak lesztek, mint valaha, vagy nem fog működni és újra szakítotok, aminek még nagyobb fájdalom lesz a következménye.

Mindkettő benne van a pakliban, de ha tényleg szereted, egy próbát megér.

Amúgy mi lett a vége a dolognak? Összejöttetek vagy nem?

2010. aug. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
nem, már mással járok, akivel sokkal jobb minden:)
2010. aug. 24. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!