Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan, hogy egy fiú annyira belefárad, hogy senkitől sem kap szeretetet, nem érzi, hogy lenne esélye akárkinél és nem is mer kezdeményezni már, hogy végül már egy csúnya lánynak is odaadná magát?

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 22:45
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Én már évek óta így vagyok vele, de csúnya fiú a csúnya lányoknak se kell, szal már nem is próbálkozom.
2012. jan. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
73%
Ezt a sok gyökeret! Valószínüleg büdös a pofátok, retkes a körmötök, zsíros a hajatok, ráadásul fodrászhoz se gyakran mentek. Béna, stílustalan ruhákat hordtok a puding testeteken és annyira kockák vagytok, hogy nem tudtok rendesen beszélgetni, lánnyal meg végképp nem. Minek lennének veletek a csajok? Fentezi könyvekért, meg játékokért? Kapjátok össze magatokat, ha akartok valamit, tenni kell érte. Nem akkora ördöngösség normálisan kinézni, megtanulni dumálni a csajokkal. Mondjuk, hiába ugatok, a picsogás könnyebb, mint belátni, hogy ti voltatok eddig a gyíkok. Nincs csúnya férfi, csak férfiatlan nyomik vannak. Még valami: egy férfi NEM ADJA ODA MAGÁT, IDIÓTÁK! AZT A LÁNYOK CSINÁLJÁK, AMÍG A FÉRFIAK KEFÉLIK ŐKET. Eszem megáll.
2012. jan. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
kedves kérdező. azt írod, hogy már lealacsonyodnál annyira, hogy egy csúnya lánnyal is összejönnél. honnan tudod, hogy te annyira szép vagy? meg neked csak a külső számít?
2012. jan. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
10:27 Kívánom neked, h legyél olyan csúnya, h minden lány undorodjon tőled! Sztem átgondolnád még 1x, amit írtál.
2012. jan. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Senki sem undorodna tőled, ha összeszednéd magad. Torz vagy, esetleg megégtél? Ugye. Takarodj ki a szabadba futni, vágasd le a hajad, legyél igényesebb magaddal szemben. De úgyse tennél ilyet, inkább ülsz a szobádban, mint egy pondró, álmodozol, dühöngsz, mert veled kicseszett az élet, mert az nem jut el az agyatokig, hogy ez magától nem fog változni, tenni kell érte. De tudjátok, mit? Nem is baj. Aki csak rinyál, mint egy kislány, hogy ő milyen ronda, az messze még a férfitól, az ilyen ne csajozzon. Hány évesek vagytok?
2012. jan. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Mindent megtettem már, amivel javíthatok a külsőmön. Annyit értem el vele, h nem lesznek rosszul az emberek, ha meglátnak, de ahhoz kevés, h legyen esélyem a nőknél. Arról nem is beszélve, h kicsi vagyok, márpedig 175 cm alatt csak akkor állnak szóba veled a nők, ha baromi jóképű vagy.
2012. jan. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
87%
Látom, hiába ugatok. A nők férfit keresnek. Lehetőleg erős, intelligens, szórakoztató, határozott férfit. Nem egy kislányt, aki kiborul, mert nem szép. A nőknek nem kell a szép férfi, és javaslom, ne a suli legfullosabb nőit nézzétek, hanem azt a csajt, aki nem tűnik fel senkinek, de 100x jobban szenved, mint ti, mert ő lány. Pics@ba, ne kelljen már mindent elmagyarázni!
2012. jan. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Én is tisztában vagyok vele, h nem a legfullosabb nőket kell nézni (a sulit hagyjuk, mert már idősebb vagyok, mint gondolod). De ennyi erővel náluk is próbálkozhatnék, mert szép és csúnya nők ugyanúgy elutasítanak a külsőm miatt.
2012. jan. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Úristen, max. 15-nek gondoltalak. Ha beteg, vagy sérült vagy, akkor elnézést kérek, más esetben tartom, hogy hülye vagy. Sok olvasás, hogy legyen szókincsed, halálos nyugalom, magabiztosság. Amúgy van valami terved is a jövőre, vagy marad a nyafogás?
2012. jan. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Van tervem: az, h egy életre lemondjak a nőkről, más választásom nincs. Még mindig kívánom, h legyél ronda és kicsi, megtudnád milyen eséllyel indulunk mi a nőknél.
2012. jan. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!