Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan, hogy egy fiú annyira belefárad, hogy senkitől sem kap szeretetet, nem érzi, hogy lenne esélye akárkinél és nem is mer kezdeményezni már, hogy végül már egy csúnya lánynak is odaadná magát?

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 22:45
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Igazad van, átkozz engem, még mindig könnyebb, mint keresni egy jó állást, sportolni és nem fosni a nőktől. Szerinted b@szogatni akarlak? Nekem mindegy, mit csinálsz az életeddel, ha ettől jobb neked, akkor tombolj, szidj engem, meg a nőket. De így biztosan nem fogsz dugni soha az életben, ellenben ha megfogadnád a tanácsaimat...
2012. jan. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
De értsd meg, h egyszerűen hiába csinálok bármit, a külsőm miatt esélytelen vagyok, és nem tudok többet változtatni rajta. Próbálkoztam már eleget, h rájöjjek erre. Egy jó állás esetleg segítene, mert akkor legalább pénzzel be tudnék vonzani pár csajt.
2012. jan. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Mi baja a külsődnek?
2012. jan. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Nem részletezném, mert elkopik a billentyűzetem, de gyakorlatilag nincs olyan testrészem, ami ne lenne ronda.
2012. jan. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Gondoltam. Pszichológus talán segít, jobbat nem tudok, sajnos.
2012. jan. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
egyébként az hülyeség, hogy a nőknek csak a magas férfiak jönnek be. egy 160 cm-es nő szerinted 2 méterest választ majd? nem. amúgy privátban nyugodtan küldhetnél képet, akkor tudnánk segíteni, min változtass. bár első a hozzáállásod. ha meg nem jársz el sehova, azt ne várd, hogy majd az utcán megy oda hozzád egy nő, hogy hú bejössz.
2012. jan. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Nem pszichológus kéne nekem, hanem plasztikai sebész, de az meg drága.

Amúgy egy 160 centis lány se áll szóba 175 cm alatti sráccal. Azt se várom, h kezdeményezzenek nálam a nők, de kezdeményeztem már én is eleget, 0 sikerrel. Ha nem, hát nem, de akkor nem is próbálkozom, így legalább a csalódásokat elkerülöm.

2012. jan. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Az volt barátnőm bő 15 centivel volt magasabb nálam. 2 évig voltunk együtt, marhára nem számított. Hisztitől nem lesz csajod. Ha lány lennél, járnál magaddal, ha a külsődet nem nézzük? Nézz magadba, mi az igazi gondod!
2012. jan. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Igen, járnék magammal.
2012. jan. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
En ilyen vagyok...Mar 3 eve nincsen baratnöm eddig az összes lany becsapott engemet...Hat ilyen az elet ez az en sorsom de most mar igy is jol erzem magamat :D
2012. jan. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!