Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemista létemre csak tanult emberrel jönnék össze, normális ez?

Figyelt kérdés
igazából belém nevelték, hogy tanult párom legyen, én is tanult legyek, és már ott tartok, hogy ha meg is tetszik egy fiú, nem jönnék vele össze, ha gyári munkás lenne például. Mintha akkor alacsonyabb rendű lenne, mint én, és azért egy nőnek fel kellene nézni a férfira. Most is ez a bajom... Van szép számmal udvarlóm, de így nem jönnék velük össze, mert valahogy nem szeretek magasabb rendűnek tűnni a pasi mellett. más is van ezzel így?
2012. jan. 23. 16:09
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:

Az intelligencia nem attól függ, hogy kinek hány és milyen diplomája van. Azért mert valakinek csak egy érettségije, szakmunkása van, attól még lehet értelmes, érdeklődő, jó beszélgetőpartner. Nem feltétlenül lesz az az ember buta.


Vannak még rajtad kívül ilyen emberek, csak ők nem feltétlenül találnak maguknak partnert, szóval... Sok sikert.


28/n

2012. jan. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
0%
Ha valaki magasröptű beszélgetéseket tud folytatni veled, mindenre érdemben válaszol, nem tudod megfogni semmilyen megcsavart kérdéssel, attól még pokollá tudja tenni az életed. Sőt, ő tudja csak igazán. És sokkal nehezebb ezt időben felismerni.
2012. jan. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
100%

6-os!

Az röhejes, és nem röhelyes. Ha már épkézláb mondatokról beszélünk. :)

2012. jan. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
0%
szerintem ez a kérdés provokáció
2012. jan. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
56%

2. válaszoló vagyok. Nincs diplomám, de nem egy embernek segítettem már diplomamunkában, vagy segítettem zh-ra való felkészülésben. Nem attól fogom magam értékesebbnek érezni ha van egy papír a kezemben aminek nem sok értéke van. Mert valljuk be, sok esetben nincs mögötte érték. Van néhány olyan ismerősöm is akinek van angol nyelvvizsgája, de egy egyszerű angol mondatot nem tud összetákolni, vagy van jogosítványa, de nem használja mert nem tud vezetni.

Ennyit a papírokról.

2012. jan. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
28%
Értem miről beszélsz, de a diploma nem egészen jó szűrőfeltételnek, mert sok a kivétel mindkét oldalról. Mondd azt inkább, hogy nálad butább emberrel nem kezdenél, mindegy hogy van-e diplomája, vagy nincs. Ezzel én is így vagyok, a barátomra a magas intelligenciája miatt(is) felnézek.
2012. jan. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 pqpqpq ***** válasza:
33%

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.

# 6/15 ma 16:16

ennyit az okos valaszodrol es az epkezlab mondataidrol

2012. jan. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 cghdvf ***** válasza:
33%
Nekem van 2 szakmám és folyamatban az érettségi! Mégis inteligensebbnek tartom magam mint némely diplomás! Sokuk csak az adott területhez ért és semmit sem tud a világról! De egy "józan paraszti" ésszel bíró szakmunkás, sokkal több szituációban megállja a helyét!
2012. jan. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
52%

És itt a varázsszó! Józan paraszti ész! Szerintem sok agyontanult okostojás azt hiszi, hogy ez valami ultra ciki dolog. Pedig nem.

Erre mondja mindig anyukám azt (8 általánosa van, és nem tudja épp a legjobban kifejezni magát), hogy lehet, hogy agyilag okos, de az életben buta.

Én voltam már egy értelmiséginek a kedvese 3 évig. (én is diplomás vagyok). Olyannyira értelmiségi volt, hogy profi módon tanított az iskolában, de kimosni egy adag ruhát nem tudott egyedül, mert még a mosógép használati útmutatóját sem tudta értelmezni. Vagy nem tudott a bábszínházon, iskolai versenyeken, szakkörökön, tantárgyakon kívül normális, felnőtt dolgokról beszélni. Házasság, család, munkanélküliség, rossz gazdasági helyzet, hitelügyintézés, kamat...azt sem tudta, hogy ez mi fán terem! Még egy postai csekket sem tudott kitölteni. És igen. Diplomás. 3 is van neki.

Igazából nem tudom, hogy miként viseltem őt el ilyen sok ideig...


24/n

2012. jan. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 cghdvf ***** válasza:
Ergo tegyél különbséget buta és okos ember között, de ne az elvégzett tanulmányok szerint!
2012. jan. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!