Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy egy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy átlagos vagy átlagon aluli fiatal pasik (15-30) szinte kivétel nélkül egyedülállóak, holott még egy ronda csajnak is jut pasi minden ujjára?

Figyelt kérdés

Minden szórakozóhelyen 3-4szer annyi a pasi mint a csaj.

Több fiatal fiú születik mint lány?


2012. febr. 8. 20:09
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
51%

Nem azért nincs barátnőd mert csúnya vagy, hanem mert beletörődsz a dologba és nem teszel ellene. EGy jó fodrász, normális öltözködés és egy kis gyúrás, rögtön felvihet átlagos szintre.

Sőt, pont az előtted szóló írta, hogy nem a külső számít néhány lánynál. (mondjuk ezek száma szerintem is nagyon kevés)

2012. febr. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
52%
szerintem a belőlük áradó pozitív energia riasztja el a lányokat... komolyan olvassátok már el milyen hlyeséget írtok, minden lánynak van pasija a rondáknak is és persze mindnek helyes. Ezek szerint ilyen sok helyes pasi van és az összes többi a gyiken siránkozik?
2012. febr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is azért nincs barátnőm, mert csúnya vagyok. Nem tudok tenni ellene, mert egyrészt túl alacsony vagyok a csajozáshoz, másrészt az arcom ronda. És igenis minden nőnek a külső számít, csak sokan nem tudják magukról, v hazudnak.
2012. febr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 A kérdező kommentje:
El tudom hinni, hogy létezik olyan csak (1000-ből 1-2 mondjuk) akinek nem számít a külső, de az ilyenek a másodperc töredéke alatt találnak pasit.
2012. febr. 8. 20:42
 15/52 anonim ***** válasza:
51%
Akik itt síránkoznak küldjenek már egy képet és majd megmondom,hogy (szerintem) csúnyák-e,vagy csak erre fogják,hogy nem sikerül barátnőt szerezni.
2012. febr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 A kérdező kommentje:
Előző: minek küldjek képet magamról mikor úgyis udvariasságból azt fogod mondani hogy nincs baj a külsőmmel, amikor igazából van. (?)
2012. febr. 8. 20:48
 17/52 anonim ***** válasza:
76%
Pf de jól ismersz...:) Minek hazudnék? Egy csomó pasi csak önértékelési problémával küzd.
2012. febr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 A kérdező kommentje:
Azért hazudnál, mert nem akarsz beletaposni mégjobban az amúgyis gyenge önbizalmamba. Nő vagy, nem egy szívtelen állat. Nem lennél őszinte még akkor se ha akarnál az lenni
2012. febr. 8. 20:51
 19/52 anonim ***** válasza:
85%

Nem szeretek mások lelkébe taposni..:)Így van.Attól még megmondom,ha nem jössz be.

Egyébként nem értem,minek kell így kategorizálni,hogy helyes,átlagos,csúnya.

Nem tudom,én a 20évem alatt sose csináltam ezt.Nekem vagy tetszik valaki,vagy nem.

Vagy tetszik belsőre,de külsőre nem,vagy kívül és belül,vagy kívül,de belül nem.Meg nekem az is furi,hogyha olyat hallok/olvasok,hogy valaki lejjebb ad az igényeiből.Tehát összejön egy úgymond átlagossal/csúnyábbal.Ha én valakivel összejövök az nekem nem átlagos/csúnyább,hanem tetszik úgy ahogy van.Akkor is ,ha mondjuk 10lányból csak nekem tetszik...

2012. febr. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 A kérdező kommentje:
Hány éves vagy, hogy ilyen érett a gondolkodásod?
2012. febr. 8. 21:13
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!