Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy egy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy átlagos vagy átlagon aluli fiatal pasik (15-30) szinte kivétel nélkül egyedülállóak, holott még egy ronda csajnak is jut pasi minden ujjára?

Figyelt kérdés

Minden szórakozóhelyen 3-4szer annyi a pasi mint a csaj.

Több fiatal fiú születik mint lány?


2012. febr. 8. 20:09
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
67%

Elgondolkodtam ezen.. Igaz lány vagyok, volt már pasim, de nem ez a lényeg. Mi próbáljuk nem a külsőt nézni, de az összes férfi a külsőt nézi. Valjuk be, Te (aki olvasod ezt a komit és srác vagy) összejönnél e egy átlag alatti csajjal? Nem. Ugye?

Volt egy srác, a bátyám legjobb haverja. A bátyám helyes,míg a barátja kevésbé.. Naigen, van az a csúnyának mondható srác, akibe beleszerettem. (Nem vagyok ronda, 10/10es pasik futottak utánam.) A srác rám se mert nézni amikor találkoztunk, szóba sem ált velem. Neki egy tehéncsöcsű csaj tetszett, akin minden nap volt 10 kg smink (nem akarok hazudni, lehet hogy több :)). Végül sikerült kikászálódnom belőle, találtam mást, akivel mostis boldogan együtt vagyok :) (A pasim az én szemembe 10/10es, de amugy 10/8-9 :D) A bátyám haverját jól pofára ejtette a csaj, azóta sem volt barátnője.

A bátyám és a haverja akkor 18, én 16 éves voltam. Ez jó 2 éve volt. :)


Ennyit erről. Szóval egy ronda pasi se panaszkodjon, hiszen neki is csak a fullos csajok tetszenek.

18/L

2012. ápr. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
100%
rosszul kezdődik...*szórakozóhely...mindenki partiarc...discobu*i
2012. ápr. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
60%

tegnapelőtt 16:01


Az csak egy srác és lehet azóta már lejjebb adta az igényeit.


Én meg az eldöntetlen kategóriába tartozó srác vagyok, mert néhány lánynak én voltam a helyes pasi, míg másoknak a ronda gnóm.


Ennek ellenére egyenesen kerülom az agyonfestett, műnőket, mert tudom, hogy az ilyen nőkben nem sok értelem rejtőzhet.

Márpedig nálam fontos, hogy egy lánynak legyen esze még ha nem is egy zseni.


Sok haverom van, akik szintén egyedülállóak, ellenben a lány ismerősem mind foglaltak szinte.


Valami van ebben azért, de az is igaz, hogy bennem is van hiba, távolról sem vagyok tökéletes.


Eléggé csendes, visszahúzód típus az elmélkedős fajta srác vagyok, így nem csoda ha észre sem vesznek a lányok, ha lépek sem igazán érek el sikereket élőben, mert sok a gátlás bennem.

2012. ápr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem egy átlagos pasinak simán lehet csaja. Csak ahhoz próbálkozni kell, oda kell menni a csajokhoz stb...

Amit meg a GYIK elött elég nehéz megtenni ugyebár.

Aki meg úgy érzi, hogy túl ronda, és egy csaj se jön össze vele, csinálja azt amit az egyik ronda ismerősőm csinált. Menjen oda minden csajhoz és szólitsa le őket. A nagyszámopk törvénye alapján biztos lesz olyan átlagos/szép csaj akinek bejösz ;) Neki is bejött, bár nem elsőre :DDD

2012. ápr. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
60%
Utolsó, van aki annyira ronda, h egyetlen lánynak se tetszik, az pedig hiába próbálkozik akármennyit, legfeljebb annyit ér el, h belebolondul a rengeteg kudarcélménybe.
2012. ápr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
100%
a kérédsbe átlagos vagy átlagon aluli pasikról volt szó. :) Elhiszem hogy vannak ilyen pasik, de ha nem próbálkoznak akkor biztos nem jön össze nekik, így meg, ha csak minimális is, de van esélyük barátnőt szerezni.
2012. ápr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim válasza:
57%
Én is csúnya vok barátnőm sincs bár már volt kettő de azok kisebb koromban 10-13 most 15-vok és hiába keresek az előző b.nőim közepesek körül lehettek asszem de őket nem igazán szerettem csak hittem mint mondtam fiatal vagyok de soha se a külső vagy a mell méret és hasonlók döntenek nálam hanem a humorérzék,kedvesség a fiúk álltalában a belsőt nézik míg a csajok a külsőt de idősebb kórban már nem csak annyira a külsőt nézik a csajok vagy a pénzt bátyám is elég fiatalon házasodott több év eggyütt élés után a lány jól nézki sőt annál is jobban a lényeg a férfiasság és most nem a penis-re célzok hanem a vállakra a testalkatra bár vannak olyan nők akik a fenék nagyobb-ságát is nézik hogy bele lehessen nekeik is markolni ne csak nekünk.
2012. ápr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:

megválaszolom a kérdést minden eszmefuttatás nélkül!


minden ronda nő rendelkezik egy titkos fegyverrel! úgy hívják: punci :)


Szerinted nekem mikor lesz legalább egy ronda barátnőm?

[link]

2012. ápr. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok.Átlagos. Nincs barátom. A pasik is a külsőt nézik. Talán az 50év felettiek már nem, bár azoknak is a 18-25 évesek kellenek/kellenének.

Mindenki a külsőt nézi. Ezzel indul. Aztán, hiába a szép külső, ha hülye agy/természet kapcsolódik hozzá, de a csúnya, okos lány se kell senkinek. Sőt az átlagos sem. Ilyen a mai világ.

2012. ápr. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
74%

39


Én a seggét nézem elsőre. Ha az olyan amit minden este megkívánnék, hát lesz@rom, hogy hogyan néz ki. Ezután az intelligencia és az igényesség vetekszik a második helyért. Ha nagyon ostoba akkor a seggét azért nem hagyom ki, hogy bele ne harapjak, de hosszútávon nem kellene. :)

2012. ápr. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!