Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy egy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy átlagos vagy átlagon aluli fiatal pasik (15-30) szinte kivétel nélkül egyedülállóak, holott még egy ronda csajnak is jut pasi minden ujjára?

Figyelt kérdés

Minden szórakozóhelyen 3-4szer annyi a pasi mint a csaj.

Több fiatal fiú születik mint lány?


2012. febr. 8. 20:09
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
53%
Ez a jelenség csak azért tapasztalható, mert 1 férfi bepróbálkozik 10 nőnél, míg egy nő kb 1-nél sem, mert ez a szokás.
2012. ápr. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 Lifeishard ***** válasza:
91%

Nos, bizonyos értelemben én leszek itt a kakukktojás...

Nem vagyok alacsony (igaz, magas se 175 cm-esen, szóval átlagos), van rajtam izom (régebben eléggé ki voltam gyúrva), nem nézek ki rosszul (10/9-es csajtól kaptam meg, hogy álompasi lennék), mégis nagyon sokáig tartott, mire lett barátnőm, míg nálam alacsonyabb és kevésbé helyes pasiknak viszonylag könnyen összejött. Lehet mondani, hogy na persze, azt mondok, amit akarok, de attól még igaz és tény marad.

NEM azt mondom ezzel, hogy a külső nem számít, mert számít, de önmagában vajmi kevés, akár hiszitek, akár nem.

Ráadásul, a külsőn viszonylag könnyű változtatni. Higgyétek el, a csajok élnek-halnak azért, ha ebben segíthetnek! Mindenkinek ki lehet hozni a külsejéből a maximumot (én sem születtem kifejezetten jóképűnek, de tettem érte :)):

1. Új frizura. Csodákat tehet.

2. Ha szemüveges vagy, akkor vagy stílusos szemüveg, vagy kontaktlencse.

3. Pattanások esetén kozmetikus vagy bőrgyógyász.

4. Kondi. Még jobb az aktív sportolás (küzdősport, úszás, labdás sportok (nem a kidobó)).

5. Új ruhák.

6. Szakáll, vagy éppen a szakáll eltávolítása.

(7. Alapvető higiénia: fog, köröm, orrszőr...)

Miért fontos ez? Mert a külső számít!!! Nem úgy azonban, mint sokan hiszik - nem "szőke hercegnek" kell lenni, hanem igényesnek. Ha ugyanis igényes vagy (nem pávának meg gigerlinek kell lenni!), a csajok azt látják, hogy adsz magadra, teszel magadért, tehát azt feltételezik, hogy az élet más területein sem vagy igénytelen, és valószínűleg velük szemben sem leszel az. Ha stílusosan és ízlésesen öltözködsz, azt jelenti a számukra, hogy van egyéniséged és érted a szociális nyelvet is, tehát feltehetőleg nem vagy pszichopata. A sportolás fontosságát és jelentését szerintem szükségtelen hangoztatni: formálja a testedet, erősebb és egészségesebb leszel, ami nagyon vonzó a nők számára. Kitartóbb leszel az ágyban is, ami szintén nagyon fontos.

Lehet mondani, hogy ez mind pénzbe kerül. Persze. A legjobb befektetés azonban önmagad fejlesztése. Mennyi pénzt költ el a sikertelen férfiak többsége cigire, piára, számítógépes játékokra? Nem azt mondom, néha jólesik egy korty viszki, meg van egy-két game, ami nagyon fasza, de valamit valamiért. Meg kell nézni, mi visz előrébb, és tenni kell érte. Ez időbe, pénzbe és energiába kerül. A sírdogálás nem kerül pénzbe, ellenben rengeteg érzelmi energiát elemészt, és ménkű sok időt vesz el az igazán fontos dolgoktól. Érdemes ezen elgondolkodni szerintem.

Végül pedig, hogy kerek legyen: ezek mind sz@rt sem fognak érni, ha a nő nem tud felnézni rád.

Mikor nem tud? Ha nincsenek céljaid az életben, amikért küzdesz (ha vannak, és eléred őket, "mellesleg" önbizalmad is lesz, ami qrva vonzó a csajok számára); ha papucs vagy, kiskutya módjára körülugrálod őket, és képtelen vagy nemet mondani (ez az a viselkedésmód, ahogy a "kedves-aranyos-rendes" srácok a legtöbbször viselkednek...).

26/F

2012. ápr. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
60%
Legyen sok pénzed, és akkor arra gondolnak, hogy ügyes vagy, és velük sem leszel majd smucig ez még nagyon lényeges.
2012. ápr. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
82%
Az őskorban is ki kapta meg a legjobb nőt? a horda legjobb vadásza,vagy a törzsfőnök, esetleg a sámán, mert neki volt prezstizse és a legtöbb esély volt mellettük az életben maradásra. Manapság is: jó kinézet, egészséges küllem, azt jelenti, h genetikailag valszeg jó utódot tudsz nemzeni.Ha van karriered, pénzed: akkor el tudod látni a családodat, nem hal melletted éhen a nő, meg a kölyök. Ezért kell a nőnek a gazdag, jó kinézetű, nagy társadalmi presztizsű pasi, akár tudat alatt is. Ki akar maga mellé egy lompos kinézetű, szegény, lezüllött alkoholistát? 1 nő sem.
2012. ápr. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
100%
azt hittem, itt csak gyönyörű emberek léteznek, a csúnyák pedig a meséket színesítik, mint valami groteszk képzelgések....pffaajjhhhh...k"rva előítéletek!!
2012. ápr. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
53%

# 44/45


hogy milyen igazad van!

2012. ápr. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 Lifeishard ***** válasza:
69%

Kedves 44-es Válaszoló!


Nagyrészt egyetértek Veled, azonban van egy pont, amiben nem:

"Ezért kell a nőnek a gazdag, jó kinézetű, nagy társadalmi presztizsű pasi, akár tudat alatt is."

Tényleg kell neki, de nem egy ilyen van, akit bizony csal a nője... Mert elfelejti, hogy a pénz, a kinézet, a presztízs valóban értékek, de attól még FÉRFInak kell maradni...

2012. ápr. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:

"Miért van az, hogy egy átlagos vagy átlagon aluli fiatal pasik (15-30) szinte kivétel nélkül egyedülállóak, holott még egy ronda csajnak is jut pasi minden ujjára?"


Mert az a világ rendje hogy a nők válogatnak. A nőknek kínálati piac van lovagokból, elég csak egy kéne/nem kéne gombot nyomogatni a jelentkezőkön. És azért ők válogatnak, mert nekik van vesztenivalójuk a párkapcsolatban (nyakukon maradhat a gyerek akiről gondoskodniuk kell), az apa tovább tud állni.


A férfiaknak meg munka van a párkapcsolattal. A nők meg elvárják a show-t, a helyzetükben én is elvárnám, naná.


De hadd fordítsam meg a kérdést: kik azok a férfiak, akik a ronda csajok minden ujjára pályáznak? Esetleg ők is rondák, vagy csak a átlagos de egyedülálló/síránkozó kórussal szemben látóterükbe vették őket?


---


Ja és én 25F, nem volt barátnőm sose, kinézetre adnék magamnak 10/7-et. De ez nem kinézet és pénz kérdése az itt repkedő közhelyekkel ellentétben. Stílusé, megjelenés, kisugárzás, érzelmi intelligencia, amit nem lehet tanulni. Ja és aki 14-18 évesen nem tanult meg csajozni, az beszopta, később nagyon hülyén fog kinézni ha úgy áll az egész elé mint egy tizenéves.


Thats all, folks.

2012. ápr. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 Valaki0702 ***** válasza:
Igen több a fiú mint a lány! Eben a korosztályban jelenleg.
2012. máj. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
Nem verik nagydobra de bizony 1.5-2x annyi fiú van ebben a korosztályban, sőt 40-ig! ÉS ewbből még vond le azokat a nőket akik elvándorolnak mert leginkább a nők mennek el a lepukkantabb helyekről, főleg vidékről. A fővárosban meg viszont nőtöbblet van!
2013. júl. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!