Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy egy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy átlagos vagy átlagon aluli fiatal pasik (15-30) szinte kivétel nélkül egyedülállóak, holott még egy ronda csajnak is jut pasi minden ujjára?

Figyelt kérdés

Minden szórakozóhelyen 3-4szer annyi a pasi mint a csaj.

Több fiatal fiú születik mint lány?


2012. febr. 8. 20:09
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
Miért van itt ennyi nyomorék lúzer aki itt sír, mert nem mer leszólítani egy nőt sem?!
2013. okt. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
37%

Kedves utolsó! Azért nem szólítunk le nőket az utcán, mert köztudott hogy a nők kb 95%-a azt hiszi hogy valami szatír vagy, vagy meg akarod erőszakolni - mondom ezt úgy hogy jóképű pasi vagyok és elég jól élek az átlagnál jobban. Továbbá ha egy nőt utcán leszólítasz, számíthatsz rá hogy hülyének néz, netán még elkezd futni is előled, sajnos ilyen szánalmasok.


A nőket a pénz nagyon kis mértékben érdekli, valójában az érdekli hogy mennyire tudsz hasonlítani az ideáljára, az meg hogy mi az ideálja, azt neked kell kitalálni, vagy esetleg megkérdezni.


A nőket 2 dolog érdekli, hogy villogni tudjon a barátnői előtt veled, és hogy megtud védeni alkalom adtán, ennek egy módja van eljárni konditerembe és legalább leadni a kg-okat és egy kis izmot építgetni, nem kell kigyúrt állatnak lenni, csak építeni egy kevés izmot, ami kiemeli a fizimiskádat és ruhában is szépen hass.


Én már belefáradtam a nőkeresésbe Magyarországon, én úgy vagyok vele karriert építek és elmegyek Lengyelországba, vagy pedig Ausztriába és keresek ott nőt, mert a magyar nők szerintem beképzelt kis békák, a legtöbb azt hiszi magáról hogy ő xarta a spanyol viaszt, pedig 10-es skálán talán a jó nő itt magyarországon az 5-öst verdesi.


Mondok egy 10-es nőt: Milla Jovovich

Mondok egy 5-ös nőt: Jennifer Aniston

Mondok egy 2-3 as nőt: Sigourney Weaver.


Lehet találgatni...


Nekem speciel sose kellene olyan nő, akinek akkora a melle mint egy 80 éves nagymamának, egyszerűen nincs benne semmi sportos és nincs benne semmi vonzó, sokkal vonzóbb az a 30 éves nő, akinek van melle, de nem kicsi és nem hatalmas.



A férfiakat pedig a nőkben 2 dolog vonzza, az arc mimikája és az alakja, ha ez a kettő passzol már terveznek is.

Kis mértékben dönt hogy a csaj szájából traktor/eke lóg ki, vagy pedig tud választékosan és normális beszélgetni, add kettő nem káromkodik, mert amelyik lány káromkodik az elég kínos szerintem, az nézzen magába.


Szép napot!

27/F

2014. jún. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!