Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy egy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy átlagos vagy átlagon aluli fiatal pasik (15-30) szinte kivétel nélkül egyedülállóak, holott még egy ronda csajnak is jut pasi minden ujjára?

Figyelt kérdés

Minden szórakozóhelyen 3-4szer annyi a pasi mint a csaj.

Több fiatal fiú születik mint lány?


2012. febr. 8. 20:09
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
20 vagyok,de ez a fentebbi írásomból is kiderül.:D
2012. febr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 A kérdező kommentje:
Nem hiszek veked, sztem több vagy 20-nál.
2012. febr. 8. 21:27
 23/52 A kérdező kommentje:
neked*
2012. febr. 8. 21:27
 24/52 anonim ***** válasza:
55%

Mi van, már a fiúk is menstruálnak?? Szedjétek már össze magatokat anyámasszony katonái! Nem vagy megelégedve a külsőddel? Tegyél ellene! Legyél igényesebb, járj sportolni, ne itt sírj! Az összes nő kerüli a sírós, önbizalom hiányos, elesett kisfiúkat... Gondolom könnyebb hisztizni, mint tenni valamit. Szánalom!

26N

2012. febr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
1991.09.19.-én születtem.:D 20 vagyok..
2012. febr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
59%

Szánalmasak vagytok...


Előre leszögezem nincs barátnőm. Magas vagyok, és igényesen is öltözködöm, van stílusom, és tudok bánni a lányokkal, és bárkivel bármiről beszélgetni, lehet ez a kulcs ahhoz, hogy minden héten több lányt is felszedek, akik lehetnének a barátnőim, csak egyikük sem az igazi, és olyan lánnyal, aki nem tökéletes nekem, nem kezdek kapcsolatot. Pedig már több, mint 500 lánnyal csókolóztam pl, tehát vannak tapasztalataim, mégis 8-9 komolyabb barátnőm volt csak, mert nekik voltam hajlandó esélyt adni.


De ismerek olyan srácot, aki nagyon kövér, csirkeszar szaga van, tipikus informatikus, és mégis van egy tök átlagos, vékony barátnője, ha nem sértene személyiségi jogokat, linkelnék mindkettőjükről képet, de így nem tehetem.


Lehet, hogy nyitni kellene a lányok felé, megismerni őket, és nemcsak általánosítgatni, és ti is sikeresek lehetnétek. Ja és nem úgy kellene megközelíteni mindenkit, hogy úú de keményen megdugnálak, hanem de szívesen megismernélek. Nem kellene görcsölni, ha egy lánnyal beszélgettek, hanem simán beszélgessetek vele, mint egy baráttal, mert egy lány sem szarik aranyat... Csak ezt nektek elég nehéz felfogni, azért tartotok ott, ahol tartotok, és könnyebb a világot, a divatot, hibáztatni, magatokat túl okosnak, és tökéletesnek beállítani, mint szembenézni az esetleges gyengeségeitekkel, és fejlődnötök...

2012. febr. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
100%

Személy szerint én átlagos vagyok és önbizalmam is van. De tökéletesen tisztában vagyok azzal hogy bogaras és önző vagyok és emiatt vagyok egyedül. Úgyhogy nem mindenki mutogat ujjal másokra. Ha egyszer találok egy hifi és filmb_zi leányzót aki tetszik is még talán meg is nősülök. Talán...

34 ffi

2012. febr. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem én fiú vagyok igenis lehet kategórizálni legalábbis a lányokat hogy csúnya vagy sem. Nekem is van sok olyan csak aki nem jön be de még se mondom rá hogy csúnya mert nem az csak egyszerűen nem jön be. Viszont vannak olyan lányok akik tényleg csúnyák. Gondolom a lányok is hasonlóan viszonyulnak a fiúknak a amúgy a kérdezőnek igaza van a csúnya pasik nem kellenek a csajoknak csak ritkán. Én például arcra átlagos kicsit jóképű vagyok bár nagyon fiatalnak nézek ki 18 nak és 25 vagyok, de sajnos nagyon vékony vagyok 182 centi és kb 58-60 kiló.
2012. márc. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
64%

Egy férfinak egzisztenciával kell rendelkezni, egy nőnek pedig jól kell kinézni, ez az alap.

Átlagos pasiknak akkor van jó nőjük, ha pénzük van. A férfi vagy legyen gazdag, vagy szép, de valamelyik legyen. Ki a francnak kell egy csúnya, csóró manus? A jó nőkne vagy "szép", vagy gazdag srác kell, vagy inkább mindkettő.

A csúfak válogassanak a maradékból.

Amúgy hogyha majd anyuci, és apuci nem tudja eltartani a lányt, akkor hamar felértékelődnek a semmilyen kinézetű, de biztos anyagi háttérrel rendelkező lúzerek is.

2012. ápr. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
77%

Nálam elég volt már annyi is, hogy csak 165cm magas vagyok, ez alapján elküldenek a fenébe vagy nem vesznek emberszámba sem (pedig tőlem alacsonyabbaknál próbálkozom direkt), azt hiszik nekem nincs is lelkem csak egy ronda, törpe vagyok a lányok szemében.


Egyetértek a kérdezővel, minden lány a külsőt nézi!

2012. ápr. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!