Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a párom. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom. Hogyan mondjam el neki ha külföldön van?

Figyelt kérdés

8 hónapja ment ki Bécsbe dolgozni. Azóta egyszer sem jött haza. Ritkán beszélünk, holott napi 3-4 órát internetezik. Emailre, sms-ekre nem válaszol. A pontos címét nem adja meg, nehogy utána menjek (ezt csak visszahallottam)


Azért ment ki, hogy jobb legyen az anyagi helyzetünk. Már nem foglalkoztat, hogy egy fillért sem küldött.

Minden nap írok neki, hogy egy hétvégére ugorjon haza, hogy tisztázzuk a dolgokat. (3 hetet dolgozik, egy hét pihenő. Minden munkatársa hazajön, kivéve őt)

El akarom hagyni, de nem emailben. Tudom, hogy gáz amit tettem, de szerintem ő is megtette.


Egy közös ismerősünknek azt mesélte pár hete, hogy Valentin nap utáni hétvégén hazajön.


(Megbízhatatlan forrásból azt hallottam, hogy ő is hazajön havonta, csak nem hozzám)


2012. febr. 13. 09:47
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
100%
szerintem vissza.már dugnak és készül a gyerek:D
2012. febr. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Megírtam neki, hogy "ez a kapcsolat eleve halálra volt ítélve, mikor kiment. Már nem szeretem, örülök hogy végre megkönnyebbült a lelkem, hogy elmondhatom neki, és így már lelkifurdalás nélkül kezdhetek randizni."


Erre azt írta, hogy elég gáz ez a szitu, mert épp azért jött haza, hogy Valentin napon megkérje a kezem, és azért beszéltünk ilyen kevésszer, hogy ne buktassa le magát.

Megköszöntem a szép mesét (mert ez a meg akartam kérni a kezed biztosan csak mese habbal) és elbúcsúztam.

Itt van a városban, üzent hogy feljönne a holmijáért ami itt maradt.

2012. febr. 15. 12:46
 43/47 anonim ***** válasza:

Remélem jobban érzed magad,Remélem úgy fog alakulni az életed ahogy szeretnéd!

Szerintem is kicsit kamu az hogy azért nem hívott hogy le ne bukjon!Ugyan már,8 hónapig kibírja a szerelme nélkül?Nah ne!!!!

2012. febr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
előző vagyok,mit mondott vagy tett mikor felment a cuccaiért hozzád??
2012. febr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
Jól csináltad! Agyrém, miket nem képesek hazudni egyesek! Szánalmas.
2012. febr. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 A kérdező kommentje:
Még nem vitte el a dolgait. Majd hétvégén.
2012. febr. 15. 14:55
 47/47 anonim ***** válasza:
100%

Uuu, de durva...mindenesetre jól csináltad. Tényleg mese lehetett, hiszen ha ennyire elszánt lett volna, akkor minimum, hogy keres annyi időn át. Csak nem hülye, hogy lebuktassa magát. Na de lényegtelen. Te is tudod mi a szitu.

Légy BOLDOG!:)

2012. febr. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!