Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a párom. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom. Hogyan mondjam el neki ha külföldön van?

Figyelt kérdés

8 hónapja ment ki Bécsbe dolgozni. Azóta egyszer sem jött haza. Ritkán beszélünk, holott napi 3-4 órát internetezik. Emailre, sms-ekre nem válaszol. A pontos címét nem adja meg, nehogy utána menjek (ezt csak visszahallottam)


Azért ment ki, hogy jobb legyen az anyagi helyzetünk. Már nem foglalkoztat, hogy egy fillért sem küldött.

Minden nap írok neki, hogy egy hétvégére ugorjon haza, hogy tisztázzuk a dolgokat. (3 hetet dolgozik, egy hét pihenő. Minden munkatársa hazajön, kivéve őt)

El akarom hagyni, de nem emailben. Tudom, hogy gáz amit tettem, de szerintem ő is megtette.


Egy közös ismerősünknek azt mesélte pár hete, hogy Valentin nap utáni hétvégén hazajön.


(Megbízhatatlan forrásból azt hallottam, hogy ő is hazajön havonta, csak nem hozzám)


2012. febr. 13. 09:47
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
93%
Ez már rég nem kapcsolat!!!!!,basszus 8 hónap alatt 1* beszélni telefonon,és nem is ír vissza,ez már rég nem kapcsolat.Ne legyen lelki ismeret furdalásod,ő hagyott el téged....
2012. febr. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
89%

ez olyan hihetetlen. 8 hónap alatt egyszer beszéltetek? biztos nagyon hiányzol neki...

olyan 16-17 éveseknek gondolnálak titeket, ha nem tudnám, hogy dolgozni ment ki.

ugye nem vagytok házasok és nincs gyereketek?

egyet értek az előttem szólókkal, ez nem kapcsolat, ez egy nagy semmi.

2012. febr. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
28%
Erős fake-t érzek!
2012. febr. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
Írd meg neki, hogy feleslegesen ne jöjjön. Bekaphatja. Szarik a fejedre utána meg meglep. cöcccö
2012. febr. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
59%
hát ebben az esetben nem hibáztatlak, amiért megcsaltad, bár nem vagyok a megcsalás híve, sőt. írj neki egy emailt, hogy szeretnél vele beszélni, próbáld meg hívni, ha nem válaszol, hagyd a francba.
2012. febr. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
100%

Mindig azt szoktam irni ilyen kerdeseknel, hogy nem szep megcsalni a parodat.

De most nem tudom ezt irni, mert ez nem kapcsolat.

Es mi lett, tenyleg itthon van?

2012. febr. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
Na tudsz vmit?
2012. febr. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes....
2012. febr. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
Na mi történt veletek? Találkoztatok?
2012. febr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
Hahó kérdező, hová lettél? Visszaengedted?
2012. febr. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!