Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a párom. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom. Hogyan mondjam el neki ha külföldön van?

Figyelt kérdés

8 hónapja ment ki Bécsbe dolgozni. Azóta egyszer sem jött haza. Ritkán beszélünk, holott napi 3-4 órát internetezik. Emailre, sms-ekre nem válaszol. A pontos címét nem adja meg, nehogy utána menjek (ezt csak visszahallottam)


Azért ment ki, hogy jobb legyen az anyagi helyzetünk. Már nem foglalkoztat, hogy egy fillért sem küldött.

Minden nap írok neki, hogy egy hétvégére ugorjon haza, hogy tisztázzuk a dolgokat. (3 hetet dolgozik, egy hét pihenő. Minden munkatársa hazajön, kivéve őt)

El akarom hagyni, de nem emailben. Tudom, hogy gáz amit tettem, de szerintem ő is megtette.


Egy közös ismerősünknek azt mesélte pár hete, hogy Valentin nap utáni hétvégén hazajön.


(Megbízhatatlan forrásból azt hallottam, hogy ő is hazajön havonta, csak nem hozzám)


2012. febr. 13. 09:47
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
89%
szerintem a 8 hónap alatt talált ő már ott magának mást,csak nem volt képe szemedbe mondani ennyire egyszerű,ha valakit szeretek akkor ha nem is minden nap,de legalább heti 1-szer 2-szer felhívom.most vagy az van hogy talált magának valakit vagy pedig azt gondolja hogy majd te szépen otthon vársz rá ölbe tett kézzel.de szerintem tuti van valaki más a dologba.
2012. febr. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:

Akivel megcsaltam, szeretne velem komoly kapcsolatot.

Kicsit tartok attól, hogy a "párom" hazaállít és meglep engem/minket.

2012. febr. 13. 10:07
 13/47 anonim ***** válasza:
89%
Házasságban éltek? Lényegében mindegy, ennek a kapcsolatnak nincs jövője.
2012. febr. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:
Mintha tudná, hogy rá gondolok...feljött facebookra és írt nekem....!!!
2012. febr. 13. 10:08
 15/47 anonim ***** válasza:
92%

ma 10:07


sok sikert!sza.rni rá ha meglep titeket!!ő is meglepett téged azzal hogy 8 hónapig görcsöltél miatta!sok boldogságot!rád fér a leírtak alapján

2012. febr. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
91%

ma 10:08


persze hogy rád írt.érzi a vesztét..vagy ő is nézi ezt az oldalt és magára ismert a kérdésbe.mit írt?

2012. febr. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
91%
Én mindenképp kilépnék ebből a kapcsolatból, ami már nem is nevezhető annak. Majd írd meg mi lett.
2012. febr. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:
Az agyam eldobom... már Pesten van egy netcafé-ban, azt mondta este 8ra hazaér...
2012. febr. 13. 10:10
 19/47 anonim ***** válasza:
89%
Ez durva...majd írd le mi történt! Szurkolok neked, hogy minden rendben legyen:)
2012. febr. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:
Köszi! Abban reménykedek, hogy viccel...
2012. febr. 13. 10:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!