Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a párom. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom. Hogyan mondjam el neki ha külföldön van?

Figyelt kérdés

8 hónapja ment ki Bécsbe dolgozni. Azóta egyszer sem jött haza. Ritkán beszélünk, holott napi 3-4 órát internetezik. Emailre, sms-ekre nem válaszol. A pontos címét nem adja meg, nehogy utána menjek (ezt csak visszahallottam)


Azért ment ki, hogy jobb legyen az anyagi helyzetünk. Már nem foglalkoztat, hogy egy fillért sem küldött.

Minden nap írok neki, hogy egy hétvégére ugorjon haza, hogy tisztázzuk a dolgokat. (3 hetet dolgozik, egy hét pihenő. Minden munkatársa hazajön, kivéve őt)

El akarom hagyni, de nem emailben. Tudom, hogy gáz amit tettem, de szerintem ő is megtette.


Egy közös ismerősünknek azt mesélte pár hete, hogy Valentin nap utáni hétvégén hazajön.


(Megbízhatatlan forrásból azt hallottam, hogy ő is hazajön havonta, csak nem hozzám)


2012. febr. 13. 09:47
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
94%
8 hónapja sz.rik a fejedre, én ezek után nem is gondolnék rá, nem még azon agyalnék, hogy hogyan közöljem vele, hogy megcsaltam
2012. febr. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
91%

Hát, mindenesetre furcsa. Én addig nem szólnék a megcsalásról, amíg nem tudom, hogy hányadán állunk. Most a pletykák nem számítanak, amiket leírtál. Ha hazaér és ad értelmes magyarázatot, meg tudjátok beszélni, akkor ne mondd el, hogy megcsaltad. Ha beszél össze-vissza, akkor hagyd el.

Szóval érdekes, az hogy kimegy egyedül, hogy jobb legyen nektek...ez olyan gáz szöveg. Mitől lenne jobb, hogy külön vagytok. Én férjem is kimegy külföldre dolgozni, de visz minket. Nem akarna 1évet egyedül lenni...ez tök hülyeség.

Skype, telefon nem megoldható ilyenkor? Márha az smsre, meg az emailre nem válaszol

2012. febr. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
94%

Hát erre kíváncsi leszek...

Amúgy szerintem zárd le a "kapcsolatot"....Ez már rég nem az...több, mint fél éve nem láttátok egymást, nem akarja, hogy utána menj, nem képes hazajönni...


Ne szenvedj miatta. A másik férfitól megkaphatod azt a szerelmet és törődést, amire szükséged van és amit eddig nem kaptál meg. Hajrá! :)

2012. febr. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
91%

Nehogy bedőlj neki!

Azért írt rád, mert kéne neki az ingyenszállás!

Most te csináld vele azt, amit ő veled, ne reagálj a keresésére. Vagy ha tisztességes akarsz lenni vele, végülis ez a legjobb, megmondod neki telefonon vagy e-mailben, hogy vége. Már régóta.

2012. febr. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
89%

Sehogy se mond meg...


keress új társat magadnak mert aki :


"8 hónapja megy ki Bécsbe dolgozni.

Azóta egyszer sem jön haza" holott bécsből akár haza is lehet gyalogolni egy hétvége alatt, az elhagyott téged, csak nem mondta ki.


Van egy sanda tippem, hogy nő az illető.



Szard le, ne irj neki többet, és cseréld le a telefonszámod, plusz én a közös ismerősöket is dobnám a helyedben.

2012. febr. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
30%
Ez hihetetlen hogy vannak ilyen aljas emberek ,gondolom te vagy a nő.Ne mond el neki a megcsalást!Minek ,hisz ö se őszinte veled,nem foglalkozott veled.Amúgy együtt éltetek amikor itt volt Magyarországon???Írj hogy mi volt!
2012. febr. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
91%
Ne légy balek kérdező.Az elmondásod alapján nektek már régen nincsen kapcsolatotok.nehogy már TE aggódj miatta meg NEKED legyen bűntudatod.Lépj át rajta és kész.Gondolom 8 hónap különélés után nem lesz nehéz.
2012. febr. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is az ingyenszállás kell neki! Tedd ki amíg tudod, ez már régen nem kapcsolat!
2012. febr. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
89%
na várjunk.nem mintha osztana vagy szorozna.de kérdező most te a férfi vagy a nő vagy?csak kíváncsi vagyok.
2012. febr. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
91%
A kérdező a nő szerintem, és a pasija van Bécsben. Ugye?
2012. febr. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!