Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félénk, normális, hűséges,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk, normális, hűséges, aranyos, alacsony, vékony lányok hol bújkálnak, miért van olyan sok nagyszájú, buta, bulizós lány manapság, aki megcsalja párját és annyira beképzelt? Hol vannak a rendes lányok, akikkel érdemes foglalkoznom?

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 22:30
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
87%
Ez fordítva is igaz. A rendes, kedves és hűséges fiú is ritka, mint a fehér holló. Sajnos a világ nem jó felé változik, én úgy érzem. Kezdenek kihalni az értékek. Ennek ellenére még vannak jó emberek, csak nehéz megtalálni őket vagy foglaltak. A lényeg szerintem, hogy nyitott szemmel járj és biztosan rátalálsz a megfelelő partnerre. Discoban szerintem ne keresgélj.
2012. febr. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:

ma 22:48


Ritkán járok bulizni, de ott tényleg nincsenek normális lányok.

2012. febr. 13. 22:50
 23/39 anonim ***** válasza:
52%
164 cm? xDDDDDDDDDDD
2012. febr. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%

"Hol vannak a rendes lányok, akikkel érdemes foglalkoznom?"


Jó kérdés. Ha majd találsz egyet szólj nekem is hogy hol találtad.


"miért van olyan sok nagyszájú, buta, bulizós lány manapság, aki megcsalja párját és annyira beképzelt?"


Mert a puhap.csök (akik rengetegen vannak) valósággal kinyalják a csajok fenekét, túl sokat megengednek nekik akikkel persze szépen lassan elszalad a ló hiszen azt látják hogy egy-két csábos pillantás, egy kis flörtölés és minden srác a tenyerükből eszik. Kevés igazi férfi van (mármint lélekben is férfi) aki képes nemet mondani a nőknek ha azok nyilvánvalóan ki akarják használni őt.

2012. febr. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, tényleg nem akarlak megbántani, tudom, hogy nem tehetsz róla, de a méreteid nagy hátránnyal indítanak. Mert hidd el, az alacsony, és vékony lányok is a nagyobb, kigyúrt pasikra mennek, mint a többi csaj.
2012. febr. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
64%
Ez sem általános, lehet, hogy a legtöbb alacsony lány is inkább magasabb fiúval jönne össze. De ha az illető alacsony fiú, jóképű, jótestű, kedves, humoros és megbízható, akkor máris nem érdekes, hogy alacsony. Szerintem.
2012. febr. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
92%

8. kommentelő szavai: "Magamból kiindulva bárhol megtalálhatod a tökéletes lányt, csak jó emberismerõnek kell lenned és jól ki kell szũrni az olyan lányokat, akik a rossz kategóriába tartoznak. "


Szerintem a srác jó emberismerő, értelmes is és ki tudja szűrni az olyan lányokat, akik a rossz kategóriába tartoznak. Ha nem tudná kiszűrni, szerintem nem rakta volna fel itt nekünk a kérdést.


Nézd Kérdező, ezt a kérdést még kismillió rendes srác felteszi, de az az érzésem hogy kielégítő válaszokat sosem fogunk kapni rá az élettől. Azért nem, mert az életet mi, emberek tettük olyanná, amilyen (sz@r) és a válaszokat is magunktól kellene megkapjuk (társadalom), de ugye az ember olyan, hogy letagad mindent, amit elrontott, vagy elhallgatja a dolgokat. Én is ebben szenvedek. Nagyonnem találom a párom, pedig én már 24 éves múltam. Egyszerűen túlságosan ingerszegény ez a társadalom, mármint a nagy része, tisztelet a kivételeknek. Amíg az önzést nem győzzük le, mi emberek, addig sajnos mindig leszünk egy páran, akik bár joggal tiltakoznak a felszínes kalamajkák ellen, mindez sajnos mit sem ér. A hülyéké a világ. A mostani emancipált világban már a férfiak sem mernek férfiak lenni, mert attól félnek, ha kitartanak az elveik mellett, akkor senkinek sem kellenek. Alapjában véve nem ez kellene hogy legyen a helyzet. De mint tudjuk a sok korcs nő, akik hatalmas elvárásokat támasztottak felénk, elérték azt, amit páran már leírtak: Be kell hódolnunk nekik. Persze én nem fogok, inkább maradok egyedül. Szerintem újra kellene születni az emberiségnek ahhoz, hogy itt egy idilli világ legyen. Bár sosincs késő változtatni, és el kell jönnie a fájdalomküszöbnek, ami azt a felismerést kell hogy hordozza, hogy muszáj megváltoznunk, mert ha ez így megy tovább, akkor az egész emberiségnek semmi értelme....

2012. febr. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
62%
Sok van, csak nem a diszkóban talàlod meg őket, én is ilyen vagyok de úgy làtom a nagypofájú csajok jönnek be a többségnek, ezért próbálok vagányabb lenni.
2012. febr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
előző: akkor mondd meg hogy a hozzád hasonlók hol szoktak lenni mert én eddig jó ha kettő ilyet ismertem.. :D
2012. febr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Jaja tetszenek ez a válaszok, hogy igen én is ilyen olyan vagyok, közben meg mégsem. Ismerős a helyzet kérdező. Ezzel az agymosott elkorcsosult társadalommal nem tudsz mit kezdeni, csak keresni szüntelenül, a hozzád/hozzám hasonló ellenállókat. Én is srác vagyok és idősebb vagyok mint Te. Sajnos alacsony 172 cm, és rengeteg alázást kaptam, mellette még elég szegények is vagyunk amiért szintén nem kapsz dicséretet a mai "lányoktól". Hidd el nem menő mélyszegény becsületes rendes férfinek lenni ebben a világban, és ez nemcsak Mo.-ra igaz. Sajnos ez a trend külföldön is... Ha csóró vagy és előnytelen külsővel(alacsony) rendelkezel akkor egy értéktelen genetikai hulladék vagy sajnos.. :(. Ez a harci helyzet.
2012. febr. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!