Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félénk, normális, hűséges,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk, normális, hűséges, aranyos, alacsony, vékony lányok hol bújkálnak, miért van olyan sok nagyszájú, buta, bulizós lány manapság, aki megcsalja párját és annyira beképzelt? Hol vannak a rendes lányok, akikkel érdemes foglalkoznom?

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 22:30
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Előző: a 172 cm egyáltalán nem alacsony! Ennyi erővel én is sírhatnék a magam 169 centijével de nem teszem mert a 170 cm körüli magasság a középmezőnybe tartozik. A 160 cm alattiaknak lehet nehéz. Ezt csak azért írtam le hogy a többiek nehogy már ezen is elkezdjenek kétségbeesni.
2012. febr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Teljesen tévedsz. A 172 cm az a magyar átlag alatti magasság (176-178cm).És hidd el nincs több esélyem mint Neki a 165 cm-es magasságával. A mai nők átlagmagassága 165 175 cm között van. De Pesten alig látok nálam alacsonyabb nőt, pedig napközben járkálok, és sok nőn lapos csizma van.. és velem egymagasak, vagy magasabbak. És igen a 155-160 cm-eseknek is 180 cm feletti srác kell. Ez van
2012. febr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
rossz helyen keresgélsz!
2012. ápr. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
hagyjuk már az általánositások, mert K.RVÁEA UNALMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAS!!!!!!!!
2012. ápr. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
53%
Nah szóval... van barátom, ő talált rám, és miért szeret? Mert normális vagyok, hűséges, alacsony, vékony, rendes... soha nem volt még előtte barátom. És ezeket nem én mondom magamról, h fényezzem magam, hanem ő szokta mondogatni, h nagyon örül, h rám talált, h talált egy ilyen tiszta lányt, mint én. Nem bulizok, nem iszok. És igen, nagyon ritka az ilyen. 19 vagyok, 160 centi, egyetemista. Az egyetemen már nem sok lány van, aki ne lett volna már együtt egy fiúval, ne lett volna már kapcsolata. Nagyon ritka az olyan, aki még nem volt részeg... Én nem voltam se részeg, nem volt még barátom. És megtalált. A tömegben megtalált. Ugyanis a félénk, normális lányok a tömegben húzódnak meg, nem akarnak kivillanni a tömegből, szürke kisegérnek mutatják magukat. Én is ezt tettem, mégis észrevett. Más előtte még nem vett észre, csak is ő.
2012. ápr. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
nem tudom, h az h vki rendes, meg az h bulizik, hol üti egymást???
2012. ápr. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
48%

ma 11:54


mint egy tündérmese *-* grat! :)

2012. ápr. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

A kérdező elég szűklátókörű.

1. Aki meg akarja csalni a párját, az úgy is megteszi függetlenül attól, hogy bulizós e vagy sem,

2. Amikor nem volt párom minden hétvégén mentünk bulizni a barátnőimmel, nem vagyunk nagyszájúak, se buták és sosem csaltam/csaltak meg senkit! 4 éve élek a párommal, nem vonzottak és ma sem vonzanak az egy éjszakás kalandok.

3. Felnőtt nő ne legyen már félénk!

Simán belefuthatsz egy álszent otthonülős lányba, aki majd megcsal, szóval butaság ez az általánosítás...

2012. ápr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

az a helyzet ez egy bezárt világ,undorító ország.

sajnos mindenki a saját hasznát lesi.bárki kis hátránnyal rendelkezik azt lenézik.


nem csak párkapcsolati krízis van,áltolánosságban elmagányosodás.

párkapcsolat,barátság sincsen számomra.

mostanra ha én nem keresek másokat engem biztos nem keres meg senki.

annak ellenére hogy hónapokig segítettem olyan haverjaimon akinek nem volt

munkája,albérletét nem tudta fizetni.vittem nekik kaját de,

inkább azt mondták nem érdekli őket. :)

nehéz volt elfogadnom,de legalább tudom mit várhatok emberektől.


viszont bátran ismerkedtem mindig bárhol bármikor.de nem ezt vártam volna.

csakis referenciával rendelkező nyitott emberekkel érdemes beszélni.



átlag csajokkal sem lehet szoba állni,csak átveréssel kihasználva lehet elérni bármit.

és igaz egy otthonülő csajnak is lehetnek nagy igényei.


nekem legrosszabb az volt hogy munkába vagy más helyen is lenéztek nem csak csajok

és/vagy egyébként is rendelkeztek más hibával pl. sánta vagy kis szellemi hibája volt.


én is alacsony vok,de nyitott és pörgős.csak sajnos érzelmes is.

úgyhogy ha olyan helyzet lesz lesheti emberek mikor segítek én bármikor rajtuk.

kétszínű összes ember.addig jópofizik míg szükségük van rád.



ajánlom mindenkinek


https://www.youtube.com/user/BabelHesna


ő egy szíriai csaj,azt meg mindenki tudja mi megy ott.

bár közvetlenül nem segített rajtam de,

látom másoknak milyen bajai vannak,nagyon kitágította a gondolkodásom.



mivel kitaszított voltam egész életemben.létrehozok egy csoportot

ahol neten és később élőben is hasonló emberek ismerkedhetnek.


majd linkelem ide is mert egyébként nekem idáig az első fórum ahol

ilyen témáról is esik szó.

2014. aug. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!