Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt olyan párod akivel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan párod akivel a mostani "eszeddel" szóba sem álltál volna?

Figyelt kérdés

Ha igen, mi történt? Hogyan tetted túl magad rajta?


Köszönöm a válaszokat.



2012. febr. 25. 12:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
85%

Persze, az exem. Közel másfél évig voltunk együtt. Mindennel kapcsolatban hatalmas elvárásai voltak. Miért panelházban lakunk, miért tartok teknősöket, miért ebben a gimnáziumban tanulok, miért ne menjek Pestre tanulni ( mert hülye vagyok, azért, ezt meg is mondta.) Mindenért le lettem oltva, cseszegetett folyamatosan és persze sose ért rám, ami az én hibám volt, hogy nem értettem meg, ő mennyire elfoglalt. Fogytam mellette 10 kilót az ideg miatt. Miután szétmentünk rá egy fél évre szétcsúszott az egész élete. Otthagytam az egyetemet, ki akarták tenni otthonról, stb...

Még néha összefutunk, ő rengeteget hízott (amikor szétmentünk közölte, hogy el ne hízzak), és masszívan nyalizik, mert rájött, hogy jó jóban lenni velem, mikor bármikor ki tudnám alóla húzni a talajt. (Nagyon jó barátaim tanítják, akik tudják, hogy milyen volt velem, és bármikor keresztbe tudnék neki tenni.)

2012. febr. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
89%
Volt, másfél évig tartott több megszakítással, nem ugyanazokat a dolgokat szerettük, utólag hiba volt, hogy vesztegettem rá az időmet, de egy dologért megérte, sokkal magasabbak lettek a férfiakkal szembeni elvárásaim, és most az van mellettem, aki tényleg méltó arra, hogy velem legyen.
2012. febr. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
89%
Eddig a legtöbb olyan volt, az első kapcsolatom, őt szimplán szégyellem utólag, fogalmam sincs hogy állhattam össze vele, nem bántott, elvoltunk, csak ivott, semmi célja nem volt az életben. A következő terrorizált, volt, hogy meg is ütött, gyermekkori traumáit mindig az aktuális barátnőjén vezette le, minden perccel elszámoltatott, állandóan képzelgett, hogy hazudok, meg megcsalom, ami kiderült, ő csalt meg engem, még nőgyógyászati gondok is lettek belőle, de azóta is tagadja. Hát őt nem volt nehéz kidobni,de azóta sincs senkije, időnként felkeres, úgy látom szüksége van az elutasításra időről-időre. A családom se szimpatizált velük, tanulatlan, viselkedni nem tudó emberek voltak, nem vagyok én nagyképű, de már akkor egyetemre jártam, nekik meg 8 általánosuk volt, azt nem értették meg mi az,hogy zh, no meg külsőleg is főnyeremény voltam nekik, sokszor kezeltek bábuként, hogy öltözzek feltűnően, mert a haverok előtt menő. Na erről ennyit. Azóta végre van egy normális párom, akit nem szégyellek.
2012. febr. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
89%

Volt igen: megvert, rárepült a barátnőimre, zsarolt, erőszakoskodott, el akarta várni, hogy úgy gondolkozzak mint ő.

Nagyon megviselt ez a kapcsolat, a mai napig fáj erre visszagondolni, főleg, hogy évekig tartott! A mai eszemmel, már messze kikerülöm,ha csak meglátom, sőt azt kivánom bárcsak visszapörgetném az időt, oda amikor még csak 15 voltam, és alakíthattam volna úgy az életemet, hogy meg se ismerkedem vele.

2012. febr. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
77%
Volt, igen. 10 évig húztuk, de örökké átkozni fogom azt a napot, amikor összetalálkoztunk.
2012. febr. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
44%

Van egy rossz hírem:ha valaki a szüleire hallgat,attól még csalódhat.Nincs előre megírva senki sorsa.Igen,mindenki követ el hibákat,olyankor mindenki hülye...de azt nem Te döntöd el,ki a hüyle pi..a,meg ki mennyit ér.

Látszik,hogy nincs élet tapasztalod.Amúgy meg értem,hogy konkrétan lehülyézted az összes válaszolót,csak erre senki nem adott Neked okot.Na ebből látszik igazán,ki a buta és ki nem.

2012. febr. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nem,ha abból indulok ki,h az adott helyzetben milyen volt.Az meg,h a kapcsolat után milyenné vált az évek alatt,megint más tészta.Tehát kapcsolatot nem bánok,de olyan van,akinek a mostani énjével nem tudnék elképzelni semmit.
2012. febr. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb embernek volt ilyen párja, de ez kell a "fejlődéshez". Én nem bántam meg egyik párkapcsolatomat sem, kellettek ahoz, hogy az legyek aki ma. Bár azt hozzá kell tennem, hogy SOHA egyik barátomnak sem volt munkája, mindíg én fizettem mindent. Az egyik exem például 23 évesen anyukájától kért pénzt fűre, anyukája 3 helyen dolgozott, 1-2szer én is mentem vele, mert 3000-et fizettek kézbe (csomagolás). A fiacskája is jöhetett volna, de neki nem volt kedve. Persze zavarta őt hogy ilyen lusta, de nem tett ellenne semmit. Emlékszem arra is, hog milyen hisztis voltam a réggemi kapcsolataimban. Ha voltak lány barátai féltékeny voltam, miért nem hív ha a barátaival megy bulizni, miért nem emlékszik az évfordulónkra, stb. Ha nem lettek volna ők, még mindíg ugyan olyan hisztis lennék. Néha jót röhögünk ezekean az egyik exemmel, azóta ő is sokat változott.
2012. febr. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem volt erőszakos, nem csalt meg, de akkora, a szó szoros értelmébe vett vesztes volt, ráadásul fárasztó és unalmas. Nem is értem, hogy bírtam mellette, pedig csak 2 hónapig voltunk együtt.
2012. febr. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Ez csak egy egyszerű kérdés, nem kell ebben is a szálkát keresni! Köszönöm az eddigi válaszokat és várok még.
2012. febr. 25. 16:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!