Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok egy olyan fiúról, aki egyáltalán nem iszik alkoholt? Hogy 'jaj, akkor biztos unalmas, gátlásos' stb. vagy netán szimpatikus (abb) lesz számotokra?

Figyelt kérdés
Barátaim, ismerőseim tudják és hál' Istennek nem is szólnak meg érte, csak még több ember véleménye érdekelne. 20 éves vagyok, tehát nem azért nem iszok, mert nem szabad, hanem mert nem akarok.
2012. márc. 7. 22:48
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

..nem unalmas ..örülj neki,ha nem kell!

én ugyanígy vagyok ezzel,én se vagyok oda érte

2012. márc. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
17%
nem szimpatikus, mert sz@r, ha nincs kivel inni de szeretnék 21L
2012. márc. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
37 éves pasi vagyok ,és soha nem ittam nem is lehetne rábeszélni.
2012. márc. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
0%
azt gondolom, hogy talán alkoholista családtagja/rokona van és az rettentette el. nem lesz tőle szimpatikusabb, mert minden alkalomkor magyarázkodni kell miatta, meg rossz úgy, hogy én esetleg iszom, ő meg esetleg az alkoholistát látja bennem, amit már említettem.
2012. márc. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
16%

A tapasztalatom az, h altalaban az elobbi.

Az unalmas, gatlasos ferfiakra jellemzo.

Ami meg rosszabb, h altalaban az ilyen emberek szemeben, aki esetleg meg is neha alkalmakkor iszik valamit az mar zullott alkoholista, akit megszallt a gonosz.

De egyebkent a kerdeseden is latni, h te is ilyen kis toketlen gyerek lehetsz.

2012. márc. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
86%

Nem zavarna, csak ne tartson alkoholistának engem, ha megiszom egy sört mondjuk.


Szeretnék egy korábbi válszra reagálni: azért az sem feltétlenül iszákos/alkoholista, aki egyszer-egyszer megiszik néhány pohár valamit.


24/l

2012. márc. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az kifejezetten előnyös,én sem iszok:)22n
2012. márc. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez szimpatikus dolok,hiszen én sem élek semmi ilyesmivel...:)

18/L

2012. márc. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagyok lány, de azért elmondom véleményemet az olyan lányokkal kapcsolatban mint te vagy fiuban, szerintem tükrözi az átlagot.

Ha valaki alkesz az egyértelmüen felejtös kategória mindenképpen.

De részemröl az is felejtös aki "elvböl" nem iszik egy kortyot se soha , az olyan egyszinten van a vallási, és más egyéb fanatikusokkal az agyamban.

a két véglet között nem befolyásol a dolog.


35/F

2012. márc. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok csak lányban. Tökéletes az elméleti elvárások szerint csak az ember nem ez alapján lesz szerelmes, meg hát ez elég sok elvárás a mai világban. De olyannal már semmiképp nem jönnék össze aki egy-két pohárnál többet iszik...

20L

2012. márc. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!