Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok egy olyan fiúról, aki egyáltalán nem iszik alkoholt? Hogy 'jaj, akkor biztos unalmas, gátlásos' stb. vagy netán szimpatikus (abb) lesz számotokra?

Figyelt kérdés
Barátaim, ismerőseim tudják és hál' Istennek nem is szólnak meg érte, csak még több ember véleménye érdekelne. 20 éves vagyok, tehát nem azért nem iszok, mert nem szabad, hanem mert nem akarok.
2012. márc. 7. 22:48
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
75%
szerintem itt a normális lányoknál előny :D
2012. márc. 8. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim válasza:
100%
Olyan emberek számára lehetsz unalmas akik azt élvezik hogy leisszák magukat. Szimpatikusabb aki nem iszik. 18L
2012. márc. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
0%

Szánom azokat akik nem tudják értékelni azokat a nagyszerű, minőségi borokat, amik Magyarországon készülnek. Ez nem az alkoholizmusról szól! Sosem voltam még részeg, mégis szeretem megkóstolni őket. Én normális lány vagyok, mégse jönnék össze egy álszenttel, aki az alkoholizmussal egy szintbe hozza, pl a borkóstolást. A keresztapám se iszik alkoholt és a jelleme is elég zárkózott, unalmas, csöndes, gondolom te is ilyen lehetsz.

Élvezni kell az élet örömeit, nem feszengeni!

26N

2012. márc. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kulturált válaszokat, jó volt olvasni őket. Pozitívabb a visszajelzés, mint amire számítottam, ennek is örülök.

Azért hozzáfűzném, hogy nem ítélek el embereket, akik isznak vagy ha meglátok vkinél egy sört, akkor nem tépem ki a kezéből...sok ismerősöm szokott inni és mégis jóban vagyunk.

2012. márc. 8. 08:36
 25/31 anonim ***** válasza:
72%

Nekem nagyon szimpatikus! Csak olyan férfivel jönnék össze, aki nagyon nagyon ritkán vagy egyáltalán nem iszik. Mióta a lányom megszületett, azóta 1-2 sört ittam, mást nem. Az apám alkoholista, ezért kapásból messziről kerülöm a rendszeres alkoholfogyasztókat.

24/N

2012. márc. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal szimpatikusabb lettél ettől számomra. :)

Pláne hogy a barátom most kezd csak belejönni a piálgatásba csak h menőnek látsszon. Szerintem ez utòbbi a visszataszítò és sajnos elég gyakori...

Ritka kincs vagy :)

2012. márc. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
76%
08:29! Szánlak amiért nem tudod elfogadni azt aki máshogy gondolkozik mint te! Az élet örömei annyian vannak ahány ember a földön. Magyarul mindenkinek más! Most én is szánjalak azért mert te nem azt csinálod amit én? Minek? Én fel tudom fogni hogy mindenki mást szeret. Minek igyon az ember ha nem vágyik rá? Tuszkolja, erőszakolja magába mert hogy "hát ez az élet öröme és jó magyar dolog?" Több milliárd ember él a földön. Miért nem lehet elképzelni, hogy valaki nem vágyik alkoholra ÉS nem is ízlik neki és nem csak szenvedve kizárja magát belőle? Hogy lehetnek ilyen korlátoltak egyesek?
2012. márc. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
72%

Én is csak nagyon ritkán iszom alkoholt. Általában szilveszter/születésnap.


Értelmes lányoknál ez inkább előny mit hátrány.

2012. márc. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem mindenki döntse el maga, akar e inni, vagy sem. ha azt szereted aki iszik, keress olyat, ha te is antialkoholista vagy, keress azt. :) Én nem iszom rendszeresen, esetleg 2-3havonta. de olyankor jól esik picit "bepiálni":) 24N
2012. márc. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
ma 10:02 Nyugodtan, én a kérdésre válaszoltam, ez a véleményem. Nem kértem hozzáfűzést.
2012. márc. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!