Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek mi a véleménye? Otthagyjam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a véleménye? Otthagyjam?

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyunk együtt a barátommal, a kapcsolat legelején (3. hétre hogy összejöttünk) volt egy furcsaság: egy csaj azt állította, írt is nekem, hogy a barátom mellettem akarta szédíteni őt is. Kicsit megijedtem, de úgy voltam vele úgy sem engedem még magamhoz közel a sok életemben ért csalódás miatt. Úgy gondoltam ajd megismerem és ha tényleg olyan csajozós, otthagyom. Most 1,5 évre rá, hogy együtt vagyunk, volt egy rossz megérzésem, rosszakat álmodtam, furcsán viselkedett a kapcsolatban nem akartam féltékenykedni, inkább azt mondogattam biztos csak bemesélem és nem lehet más. Tegnap véletlenül úgy felejtette a facebookját, szemét mód belenéztem és olyan beszélgetést találtam hogy: "Szia bééjbee ugye nem felejtetted el és megyünk koncertre. Nem érdekel semmi, ha kell bankot rabolok, elloplak, elrabollak. Puszi mindenhova"

Erre teljesen kiakadtam, szakítani akartam. Azt mondja hogy semmit nem akart, nincs köztük semmi, csak húzta a csaj agyát és nem tudja miért írt ilyen stílusban. Előttem írt a csajnak, hogy sehova nem megy, velem lesz és ne beszélgessenek. Nem akart hazamenni,egész éjjel sírt nekem hogy szeret.

Rávettem, hogy ma hazamenjen, de nem hiszek neki... nem ír ilyet csak úgy az ember olyannak, aki nem tetszik neki és nincs köztük semmi...

Ti mit tennétek?


2012. márc. 8. 17:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Off:

Hogy nincs olyan pasi? Hát elég érdekes tapasztalataid lehetnek párkapcsolatok terén... Bár ha eleve úgy kezdesz a kapcsolataidba, hogy úgyis megtörténik, nem csodálom.


On:

Kérdező, a helyedben vele maradnék, de csak akkor, ha tudja bizonyítani, hogy szeret, illetve képes újra visszanyerni a bizalmadat, ergo visszaugranék oda, ahonnan kezdtétek, és várnám, hogy képes-e újra mindent felépíteni.

2012. márc. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
:)) nem gondolom,hogy ezen kellene vitázni:)) aki ismeri a férfiakat,és nem nyalja be a nyálas szöveget az tudja miről beszélek...adja Isten,hogy nektek megadasson egy olyan férfi aki egész életetekben mellettetek lesz és egyszer se fog félrelépni...de természetesen áhitsátok csak magatokat ezzel:) 20-30éves fiúkról beszélek nem 50évesekről:) és igen,igy megyek bele,hisz tudom:) az egy másik dolog,hogy nem akarok róla tudni... de tisztában vagyok ezzel,és ezért úgy viselkedek,hogy ne 5 év hanem 10 év múlva történjen meg az eset:) szép dolog az álomvilág,csak ideje lenne felébredni...:) jelzem, a mai világban a nők sem különbek...sajnos a statisztikák is azt mutatják,hogy egyre több a válás... ennyi...szóval szerintem ne hagyd el,mert ezek az emberek naivak,ésbuták...és mindenki olyan nagy ésszel tudja mondani,hagy el-bagyd el...kiváncsi lennék mennyinek van barátja közülük:) vagy mennyire tennék meg ugyanezt a te esetedben...hallgass a szivedre!! én csak ezt mondom..na peace:) befejeztem:)
2012. márc. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Pedig van ilyen.pl.a vőlegényem.ezer éve ismerjük már egymást,az előző bnőit is ismertem személyesen, ők is mondták,hogy ennyire monogám pasival még sose találkoztak-mondjuk fordítva már nem volt igaz, azért mentek tönkre a kapcsolatai; 4ből 3 csaj félrement.Nemrég bepróbálkozott egy régi nagy szerelme, megmutatta a leveleit,és,hogy ő miket válaszolt rá.... Szóval ne általánosíts, pont annyi jellem gyenge férfi van,mint nő.És vannak olyanok,akik gerincet is kaptak az élethez.Ennyi.
2012. márc. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Szija!


Nekem is volt egy hasonló esetem, mint ez. Én is belenéztem a fészbukjába, mert úgy hagyta, és láttam hogy az exének írta, hogy találkozhatnának ekkor meg ekkor és elég félreérthető jeleket tett utána..kérdeztem mi volt ez és nem tudta megmagyarázni hogy miért akart vele találkozni, és nekem Ez volt a furcsa... mondta persze hogy szeret meg minden...de addig a kapcsolatunk maga volt a mennyország, utána én is bebeszéltem magamnak mindent, és a vége az lett hogy kidobott, nem volt már szerelmes, de tagadta hogy a csaj miatt. Én a helyedben nem nagyon mennék vissza hozzá, úgy se tudnál megbízni benne, viszont ÉN azt csinálnám, hogy kérj tőle szünetet, vagy pár napot,hogy átgondolod, és ha akkor még pedáloz érted,akkor tényleg szeret. Bizonyítsa hogy szeret, az a lényeg.

22L

2012. márc. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nézz csak utána ennek a csajanak ha van pasija akkor megnyudodhatsz de ha nincs nyomozz tovább és ha a fiúd kezd gyanús lenni (lemondja a programokat vagy ilyesmi ) Hagyd ott saját tapasztalatból mondom :)
2012. márc. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 8. 19:30
 17/22 anonim ***** válasza:
39%
Képzeld nagyokos. Nekem is vőlegényem van és nem 50 éves és ha megcsalna, elhagynám. Ezt ő is nagyon jól tudja és az említett haverom sem 50 éves. Szar neked h nem hiszed el h élnek normális pasik. Élj így ha neked jól esik, de ne magyarázd már be mindenkinek h ez így van
2012. márc. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Én otthagynám, az biztos. És olyan, hogy nem tudja miért írt ilyen stílusban, nem létezik. Tudja ő nagyon jól, hogy mit miért csinál/ír az biztos. Mellesleg még ha igaz is lenne, hogy csak húzta a csaj agyát akkor is meglenne a véleményem róla, én nem igazán lennék olyan pasival, aki ezzel szórakozik. 24/L
2012. márc. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
26%

:))))) persze,hogy otthagynád:) csak annyi,hogy ő nem lesz hülye,és úgy fogja csinálni,hogy ne tudd meg:) lehet fájó sok lánynak ez a kijelentés,de sajnos ez az igazság:))))


én nagyon boldogan élek igy,köszönöm:) kiegyensúlyozott kapcsolatban élek,és eszembe se jut a dolog,nem féltékenykedem kicsit sem mert felesleges:) Igazából nem értem mi a felháborodás tárgya?:) az,hogy tán a te vőlegényed sunyiba kúr félre,vagy sunyiban fog 5-8év múlva?:))))


Tessék csak bizni benne,addig jó:) de a szived mélyén te is jól tudod,hogy úgyis egyszer megfog csalni,arról meg nem fogsz tudni:) (jobb esetben):)

2012. márc. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 zokniszörny ***** válasza:

60%-os, te kiverted nálam a biztosítékot. Egyebet nem fűznék hozzá.


Kedves kérdező, szerintem a barátod két vasat tart a tűzben, nem mellesleg egy jellemtelen alak. Én szépen leültetném, elbeszélgetnék vele erről a dologról, aztán kitenném a szűrét. Vannak sokkal gerincesebb férfiak, akik megbecsülnek, és egy kóbor p*nciért nem fognak megcsalni.

2012. márc. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!