Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek mi a véleménye? Otthagyjam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a véleménye? Otthagyjam?

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyunk együtt a barátommal, a kapcsolat legelején (3. hétre hogy összejöttünk) volt egy furcsaság: egy csaj azt állította, írt is nekem, hogy a barátom mellettem akarta szédíteni őt is. Kicsit megijedtem, de úgy voltam vele úgy sem engedem még magamhoz közel a sok életemben ért csalódás miatt. Úgy gondoltam ajd megismerem és ha tényleg olyan csajozós, otthagyom. Most 1,5 évre rá, hogy együtt vagyunk, volt egy rossz megérzésem, rosszakat álmodtam, furcsán viselkedett a kapcsolatban nem akartam féltékenykedni, inkább azt mondogattam biztos csak bemesélem és nem lehet más. Tegnap véletlenül úgy felejtette a facebookját, szemét mód belenéztem és olyan beszélgetést találtam hogy: "Szia bééjbee ugye nem felejtetted el és megyünk koncertre. Nem érdekel semmi, ha kell bankot rabolok, elloplak, elrabollak. Puszi mindenhova"

Erre teljesen kiakadtam, szakítani akartam. Azt mondja hogy semmit nem akart, nincs köztük semmi, csak húzta a csaj agyát és nem tudja miért írt ilyen stílusban. Előttem írt a csajnak, hogy sehova nem megy, velem lesz és ne beszélgessenek. Nem akart hazamenni,egész éjjel sírt nekem hogy szeret.

Rávettem, hogy ma hazamenjen, de nem hiszek neki... nem ír ilyet csak úgy az ember olyannak, aki nem tetszik neki és nincs köztük semmi...

Ti mit tennétek?


2012. márc. 8. 17:07
1 2 3
 21/22 zokniszörny ***** válasza:
Ja, már nem is vagy 60%-os, csak 52%!
2012. márc. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
egyszerüen nem vagy egy kurv@, ez a baja! Sajnos, ez a világ ilyen:(
2012. máj. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!