Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet egészséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet egészséges lelkületű egy olyan ember, aki mindig egyik kapcsolatból a másikba lép át, sosem tud kb. egy hetet se egyedül lenni?

Figyelt kérdés

Az exemről van szó. Igazából már velem is az volt a szitu, hogy 5 éves kapcsolatból lépett ki éppen az előtt, hogy összejöttünk. Engem ez aggasztott akkor is, de végülis megnyugodtam, merthogy előtte egy évet már külön voltak és a végén már nem is laktak együtt. Most velem szakított 3 hónap után, és már azon a hétvégén elutazott az új csajjal. Nekem ez annyira furcsa, hogy így hogyan lehet tanulni a hibákból, tanulságokat levonni, átgondolni, lehiggadni, lezárni, meggyászolni, elengedni, stb.

Nem a féltékenység beszél belőlem, de nekem ez akkora csalódás, hogy belegondolok, hogy 8 éve nem volt egyedül gyakorlatilag semennyit, szerintem ez nem oké. Vagy én látom furán?



2012. márc. 20. 14:50
1 2
 11/11 Gloria92 ***** válasza:
Az ilyen emberek gyengék :D
2012. máj. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!