Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm elég bunkó tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tyler913 kérdése:

A barátnőm elég bunkó tud lenni. Hogyan kezeljem a szituációt?

Figyelt kérdés

Alapvetően szeretem,és jó is vele,de sokszor irtó bunkón viselkedik,beszól,oszt,mindenbe beleköt teljesen alaptalanul.És ha utólag megmondom,hogy ez sz.rul esik,és próbálom vele megbeszélni,akkor azzal jön,hogy én mindent túllelkizek,nem vagyok férfias,stb.Nem érzem úgy,hogy rászolgáltam volna erre a bánásmódra.Én soha nem bántom, egyszerűen nem tudok paraszt lenni azzal,akit szeretek.Akkor most ettől nem vagyok férfi?Az is távol áll tőlem,hogy balhézzak ilyenkor,a tettlegesség meg pláne.Akkor mégis hogy kezeljem az ilyen szituációkat?

24/f


2012. márc. 21. 18:30
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Lehet,hogy papucsnak tart,mert hajlamos vagyok kerülni a konfliktusokat vele.Egyáltalán nem félek attól,hogy elhagy,bármikor találok magamnak csajt.Inkább arról van szó,hogy előttem elég gáz csávói voltak,és én direkt rendes akartam lenni vele.Biztos túlságosan elkapattam.

ma 19:09 érdekes,amit írsz.Szóval lehet,hogy az lenne a megoldás,hogy vegyem fel a kesztyűt,és vesszek össze vele?

Kipróbálom,lehet,hogy neki is arra van szüksége,hogy veszekedhessen-csak nekem ez annyira furcsa,mert nekem ha bajom van,akkor elvonulok,vagy kibeszélem magamból,de eszembe se jutna ezért belekötni abba,akit állítólag szeretek.

2012. márc. 21. 21:19
 12/17 anonim ***** válasza:

8-as vagyok. Ez csak egy tipp volt, talán a legjobb, ha ilyenkor ott hagyod és nem is jelentkezel egy ideig. Ebből látja, hogy következménye van annak, ha bunkó veled. Lehet egy egész napra kiható következménye is.

Amúgy, ahogy észrevettem, két embertípus van, az egyik sose bántja azt akit szeret (ilyen lehetsz te), a másik meg minél jobban szeret valakit, annál durvábban bunkó szokott lenni vele (ilyen vagyok én, meg kitudja a barátnőd is lehet hogy ilyen).

2012. márc. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Több oka is lehet,valószínűleg van valami hibád,amit nem veszel észre magadon.

Nem mindegy,hogy hűséges vagy e,mennyire veszed figyelembe ilyesmi.Talán próbálj meg kicsit férfiasabb lenni,kűlsőleg és belsőleg is,mondjuk nem hordasz figurákat egy citromsárga-rózsaszín pólón,hanem teljesen feketét veszel fel,és befújod magad egy kellemes visszafogott parfűmmel,biztos vagyok benne hogy tudod mi az ideálja,próbálkozz jobban megfelelni!

Még is csak egy lányról van szó.

2014. jan. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
De a legjobb ha megmondod neki mit gondolsz és ott hagyod,valószínű hogy jobban jársz
2014. jan. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm ugyan ez.. Egyre többet veszekszünk emiatt, már kezd elegem lenni.
2015. márc. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én megfogom azt ha rájön az ideg figyelmen kívül hagyom a nőt azt inkább leülök kockulni a gép elé az meg veszekedik a levegővel mint egy buta növény xDD
2017. febr. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Biztos jól alakult..😆
febr. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!