Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvárhatom a páromtól, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárhatom a páromtól, hogy hanyagolja a barátját (nő), mivel a nő ki nem állhat engem?!

Figyelt kérdés

Párommal 1 éve vagyunk együtt. Mielőtt összejöttünk lett jóba ezzel a nővel. (Egyik haverjának barátnője, nagyon egymásra találtak de csak mint barátok. Nő jóval idősebb nála és már gyerekük is született az említett havertól.) Valamiért ez a nő ki nem állhat engem, nem is ismer de amióta meglátott utál. Még csak a lehetőséget sem adta meg hogy "barátkozzak" vele, köszönni is alig hajlandó, de azt nem tudja megmondani mi baja van velem. Egyszer annyit vágott a fejemhez, hogy párom jobb nőt is találhatott volna. (Páromnak még életébe nem volt ilyen jó nője mint én, büszke vagyok a külsőmre és nem kevés munkám van abban hogy úgy nézek ki ahogy. Nagyon mélyen érintett a dolog és az is, hogy párom nem állt ki mellettem. Nem reagált semmit erre a kijelentésre, mondván nem akar konfliktust.

Minden ismerősöm szerint rossz partnert választottam és nem érdemel meg engem. Mindig kiálltam mellette, de kezdem azt érezni, hogy nekik volt igazuk.

Elvárnám páromtól hogy az irántam érzett tiszteletből beolvas a csajnak, vagy legalább megmondja neki hogy mi már 1 éve egy pár vagyunk ideje lenne elfogadnia. Ehelyett párom úgy oldja meg, hogy külön programokat szervez, amikor tudja hogy a nő is ott lesz valahol, akkor vagy hazudik arról hogy hova megy, vagy nélkülem megy el.

Már egy éve ezen megy a veszekedés nálunk. Nem bírom felfogni, hogy hogy lehet ilyen!

Már abban is kételkedem, hogy szeret-e egyáltalán?! De ilyenkor mindig kikéri magának, hogy persze hogy szeret!!

Szerintetek ez nem olyan, mintha a nőt választaná helyettem??? Mit gondoltok?



2012. márc. 22. 23:15
1 2
 11/11 Akasuna no Sasori válasza:

Ha igazán összeilletek, akkor te nem csak a szerelme, de a legjobb barátja is vagy. Akkor mindig mindent veled akar csinálni, és nem kell kényszerítenie mert te is azt akarod amit ő.

Nekem is volt olyan kapcsolatom, ahol be kellett hódolnom a másiknak, én tettem a kedvére mindig...de nem kaptam vissza, egy évig bírtam, szakítottam vele.

Most boldog kapcsolatban élek a jelenlegi párommal, én vagyok neki a legfontosabb, és ő is nekem. Mindent együtt csinálunk, de ha van nézeteltérés, elfogadjuk a másik véleményét és tovább lépünk.

Ilyen egy igazi párkapcsolat. Legalábbis ilyennek kellene lennie.

2012. jún. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!