Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van anyukámnak?

Figyelt kérdés

Nem nagyképűsködni akarok és őszinte minden mondatom, valamint nem ismerkedni szeretnék, csupán a véleményetekre vagyok kíváncsi.

25 éves lány vagyok, az átlagosnál jobb anyagi körülmények között nőttem fel, és van egy kis lakásom. Egyetemet végeztem, most csak részmunkaidőben dolgozom, de örülök, hogy ez is van. Szüleim, ha megszorulok, tudnak támogatni. Külsőre a visszajelzések alapján átlagon felülinek gondolnak, igényes vagyok ebben a tekintetben magammal szemben. Párom nincs két hónapja.

Az interneten megismerkedtem egy fiúval. Ő munkanélküli és középiskolát végzett. Nagyon szegény anyagi körülmények között él a szüleivel, valamint van egy nagyon súlyos testi fogyatékossága is.

Sokat beszélgetünk, ő találkozni szeretne velem, nekem is nagyon rokonszenves.

Anyukám azt mondja, hogy ne szédítsem a srácot, nem perspektíva nekem. A belső dolgok számítanak, de nem tudom mit csináljak, talán előbb-utóbb zavarna ez a sok különbség, Volt már valaki hasonló helyzetben?


2012. márc. 26. 18:39
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

Nem találkozunk.

Mikor pár napja felvetette az ötletet, majd közölte, hogy akkor már nálam aludna, ha már 200 km utazott MIATTAM...(k.b. egy hónapja beszélgettünk)

ez betette a kaput, többek közt ezért írtam ide is, hogy vajon én látom-e rosszul a dolgokat...

2012. márc. 27. 19:37
 32/32 anonim ***** válasza:
Na ha folyamatosan leszólja a diplomásokat, akkor nagyon hasonló a sztorihoz ami velem történt meg és leírtam. Nem ajánlok senkinek ilyen tapasztalatot.
2012. márc. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!