Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van anyukámnak?

Figyelt kérdés

Nem nagyképűsködni akarok és őszinte minden mondatom, valamint nem ismerkedni szeretnék, csupán a véleményetekre vagyok kíváncsi.

25 éves lány vagyok, az átlagosnál jobb anyagi körülmények között nőttem fel, és van egy kis lakásom. Egyetemet végeztem, most csak részmunkaidőben dolgozom, de örülök, hogy ez is van. Szüleim, ha megszorulok, tudnak támogatni. Külsőre a visszajelzések alapján átlagon felülinek gondolnak, igényes vagyok ebben a tekintetben magammal szemben. Párom nincs két hónapja.

Az interneten megismerkedtem egy fiúval. Ő munkanélküli és középiskolát végzett. Nagyon szegény anyagi körülmények között él a szüleivel, valamint van egy nagyon súlyos testi fogyatékossága is.

Sokat beszélgetünk, ő találkozni szeretne velem, nekem is nagyon rokonszenves.

Anyukám azt mondja, hogy ne szédítsem a srácot, nem perspektíva nekem. A belső dolgok számítanak, de nem tudom mit csináljak, talán előbb-utóbb zavarna ez a sok különbség, Volt már valaki hasonló helyzetben?


2012. márc. 26. 18:39
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

#5 vagyok.

Eddig finomkodtam, de most ahogy megláttam az uccsó kommented, nem fogok.


". Ő meg a fórumon, ahol beszélgetni kezdtünk folyamatosan leszólta a diplomásokat, hogy buták... "


Atyaég. HAGYD A FENÉBE!!! Nem sülhet el jól.

Mégis mit akarna egy okos, szép, tehetséges lány egy frusztrált nyomitól (nem, nem a fogyatékossága miatt szólom le, hanem a hozzáállása miatt).

Keress olyat, aki elismer, és értékel téged, és egy szinten vagytok. Régen elítéltem az ilyesmit, hogy ilyen szempontok számítsanak, de már sajnos megtanultam, hogy muszáj.

Ne tedd ki magad annak, aminek anyukád kitette magát, meg aminek én kitettem magam, meg az egyik válaszoló is, akit a könyveivel csúfolt a barátja.

Ennyi.

2012. márc. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Hát én azt nem tartom ezoterikus szemléletnek, hogy ne legyünk gazdagok, hanem tapasztaljunk. Én ezt a válaszát úgy fogom fel, hogy csak egyszer élünk, nem feltétlenül a rengeteg pénz miatt kell élni.

Az én véleményem szerintem boldogan kell élni, de ehhez elengedhetetlen egy bizonyos anyagi fedezet, hogy ne kelljen görcsölnie az embernek. Mellesleg nem szép dolog tőle, hogy leszólja az egyetemistákat, ebből később akár gondok is lehetnek a kapcsolatotokban. Szerintem ez a negatív megnyilvánulás irigység a részéről, nekem nincs diplomám (17 évesen szép is lenne), de sosem értettem, hogy miért kell leszólni a diplomásokat, ha ők sem szólnak le senkit. Tehát ebből szvsz adódhatnak nézeteltérések közöttetek, hogy állandóan butának hívja a diplomásokat és ha összejönnétek akkor sokkal jobban bántana, mint ismerkedés közben.

2012. márc. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsó két hozzászólást. Én is tele vagyok frusztrációkkal, pedig viszonylagos anyagi biztonságban élek, vannak barátaim és imádom az anyukámat.

De a fiatal lányok mind bizonytalanok, talán nem vagyok elég önérzetes.

Mindamellett nem szeretném jobban kibeszélni a fiút, így sem érzem korrektnek az eddigieket, de objektíven próbáltam vázolni a problémámat.

Igazatok van, feltűnt, hogy a fiú mennyire magabiztos és lekezelő mindenkivel és a "neten él", bizonyára ez sem véletlen...

Én nagyon szeretem a szerény embereket, az olyanokat, akiknek lenne okuk a nagyképűségre, mégsem teszik.

2012. márc. 27. 16:03
 24/32 anonim ***** válasza:
A bizonytalanság érthető a részedről, tekintve, hogy csak nem rég "repülték ki a nagy világba", tapasztalatlan vagy és félsz, mert nem ismered ezeket a dolgokat. Emiatt ne emészd magad. Csak a tapasztalataidat ne más emberek kárán szerezd meg :)
2012. márc. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

nem az okos tanul más kárán?:)

vagy még nem nőttem fel a feladathoz?:)

2012. márc. 27. 16:29
 26/32 anonim ***** válasza:

Úgy értettem, hogy ne úgy szerezz tapasztalatot, hogy másnak kárt okozol.

De tanulhatsz más kárán, csak ne te okozd azt :D

2012. márc. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

anyukádnak igaza van! ebből semmi jó nem sülne ki. ha esetleg alakulna valami akkor is csak idő kérdése, de előbb-utóbb otthagynád.

szerintem jobb ha nem szédíted és nem kísérletezgetsz vele. csak vele ba*szol ki! a "világok között" nincs átjárás!

2012. márc. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

"fogyatekos, szegeny srac. tokeletesen megfelelne neked tapasztalni! "


Mi ez a nagy védelem a srác iránt? Csak azért járjon vele mert fogyatékos?????

Jézusom hát, én nem is tudom mit szólnék ha a barátnőmről kiderülne hogy valami durva fogyatékossal járt! Szerintem sokkolódnék. Semmi vonzó nincs a dologban, nem értem miért kérdés még ez?!

2012. márc. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

héhaver: azért én sem vagyok királylány!:))

leírtam a különbségeket, amelyek azért tetemesek

két külön világnak sem gondolom magunkat, mivel sok dologban hasonló a felfogásunk, a nézeteink

szerintem különbséget kell aközött, hogy ha egy mély kapcsolatban éri az egyik felet baleset, mert ha mélyek az érzések kibírják, de amikor még csak pislákol valami egy testrész hiánya nagyon tud sokkolni, úgy gondolom...

2012. márc. 27. 19:17
 30/32 anonim ***** válasza:

Amúgy most akkor találkoztok, vagy mi?

Egy próbát megér maga a találkozás.

2012. márc. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!