Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen srácok, hol találtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen srácok, hol találtok magatoknak párt? Létezik még egyáltalán hasonló lány?

Figyelt kérdés

A srácról:

19 éves

belső: nem partyarc, nem dohányzik, ritkán iszik, csendesebb, visszafogottabb, nincs sok barátja. Mindennél többre értékelné a párjával a közös sétát, együttlétet, mozizást, filmezést, strandolást. A srác gyengéd, de ugyanakkor ki tud állni magáért, talpraesett, sokat tapasztalt a világból, kicsit hangulatember, nem szereti a tömeget, fontosak neki a belső értékek. Nem löki a dumát állandóan, de el lehet vele beszélgetni és hülyülni. Néha szomorkásnak tűnik, de igyekszik pozitívan gondolkodni, és egyes szituációkban, bizonyos emberek társaságában nagyon nyitott és oldott. Mindig a középúton próbál lavírozni az életben, nem szereti a szélsőségeket. A srác nem elvont, csak a vele kapcsolatban állók láthatják furának, őt vagy szeretik vagy egyáltalán nem csípik.


külső: ad a megjelenésére, de nem divatb*zi, és az ilyen típusú emberek társaságát kerüli. 185 cm magas, vékony, barna hajú és szemű. Jóképűnek mondott.


Szóval egy ilyen belső és külső adottságokkal rendelkező srácra szerintetek rátalálhat még a szerelem? A srác tudja, hogy ismerkedni kéne bulikban, de oda nem igazán jár, mert tudja, hogy a hasonló lányok sem mennek el. Szóval merre vagytok hasonló lányok? Ez a típus létezik egyáltalán?


Ide nem illő kommentekre, és "hagyjuk már a nyavalygást ember és változzál meg" típusú hozzászólásokra nem vagyok kíváncsi, az ilyen emberekkel amúgy is minden nap találkozhatok.


Hasonló lányok és fiúk írjatok ide kommentet, hogy léteztek-e egyáltalán! Hol ismerkedtek, ill megtaláltátok-e már a hasonló párotokat?


2012. ápr. 15. 14:39
 21/94 anonim ***** válasza:

LoooL mintha engem jellemeztek volna :D

Hát szingliként annyit mondhatok nem könnyű... 21/F

2012. máj. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/94 anonim ***** válasza:
19 évesen sokat tapasztalt???! ezt kifejthetnéd....
2012. máj. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/94 anonim ***** válasza:

Ez túl jól hangzik!:D

16/L

2012. máj. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/94 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon ideális tulajdonságokkal bíró férfi. Lehet most nem látod az előnyeidet, mert a fiatal lányoknak a macsó, hülyegyerekek kellenek, de 2-3 év múlva imádni fognak.


23/N

2012. máj. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/94 anonim ***** válasza:
Léteznek, én is a leírásnak megfelelő lány vagyok, és nem tudom hol vannak az ilyen fiúk sajnos :(
2012. máj. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/94 anonim ***** válasza:
Ilyen srácot szeretnék magam mellé de nem találok :/ Amúgy mondjuk én járok szórakozni, pedig hasonló típusú lány vagyok.
2012. máj. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/94 anonim ***** válasza:

Hát ez klassz, énis majdnem ilyen vagyok szinte... :|

Mégsincs bnőm :(

Mondjuk csak szórakozgatni is jó lenne vkivel...

2012. máj. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/94 anonim ***** válasza:
Én ilyesmi vagyok, mint a kérdező, csak sokkal idősebb. Most egy komolyodó kapcsolat közepén volnék éppen:-D.
2012. máj. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/94 Csegi89 ***** válasza:
Mondjuk én majdnem teljesen ilyen vagyok...csak 8-9 centivel magasabb...én a munkahelyemen ismertem meg a szerelmemet :)) 22f
2012. máj. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/94 anonim ***** válasza:

Tesó, kis híján tökéletes leírás adtál rólam xD

eltérések:

Külső: Hosszú vörös haj(coffban), zöld szemek, vörös kecskeszakáll, nem kigyúrt, de nem is túl nagy test 187 cm, kicsit mackós

Belső: Enyhe Anarchizmus, bulizni és inni szoktam,

Egyéb: Van barátnőm, egy tökéletesen normális rockerlány, akit egy buliban ismertem meg :D

2012. máj. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!