Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen srácok, hol találtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen srácok, hol találtok magatoknak párt? Létezik még egyáltalán hasonló lány?

Figyelt kérdés

A srácról:

19 éves

belső: nem partyarc, nem dohányzik, ritkán iszik, csendesebb, visszafogottabb, nincs sok barátja. Mindennél többre értékelné a párjával a közös sétát, együttlétet, mozizást, filmezést, strandolást. A srác gyengéd, de ugyanakkor ki tud állni magáért, talpraesett, sokat tapasztalt a világból, kicsit hangulatember, nem szereti a tömeget, fontosak neki a belső értékek. Nem löki a dumát állandóan, de el lehet vele beszélgetni és hülyülni. Néha szomorkásnak tűnik, de igyekszik pozitívan gondolkodni, és egyes szituációkban, bizonyos emberek társaságában nagyon nyitott és oldott. Mindig a középúton próbál lavírozni az életben, nem szereti a szélsőségeket. A srác nem elvont, csak a vele kapcsolatban állók láthatják furának, őt vagy szeretik vagy egyáltalán nem csípik.


külső: ad a megjelenésére, de nem divatb*zi, és az ilyen típusú emberek társaságát kerüli. 185 cm magas, vékony, barna hajú és szemű. Jóképűnek mondott.


Szóval egy ilyen belső és külső adottságokkal rendelkező srácra szerintetek rátalálhat még a szerelem? A srác tudja, hogy ismerkedni kéne bulikban, de oda nem igazán jár, mert tudja, hogy a hasonló lányok sem mennek el. Szóval merre vagytok hasonló lányok? Ez a típus létezik egyáltalán?


Ide nem illő kommentekre, és "hagyjuk már a nyavalygást ember és változzál meg" típusú hozzászólásokra nem vagyok kíváncsi, az ilyen emberekkel amúgy is minden nap találkozhatok.


Hasonló lányok és fiúk írjatok ide kommentet, hogy léteztek-e egyáltalán! Hol ismerkedtek, ill megtaláltátok-e már a hasonló párotokat?


2012. ápr. 15. 14:39
 31/94 anonim ***** válasza:
Nagyon eltaláltad a személyiségem. Pont ilyen vagyok :) De nemrég találtam meg a párom, interneten ismerkedtem meg vele. Te is keres az interneten, ha ilyenekre nyitott vagy. :)
2012. máj. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/94 anonim válasza:
74%
Én is pont ilyen vagyok :) Még sosem voltam buliban, és nem is tervezek menni. Tanácsot nem tudok adni, mert még sosem volt barátom :) 17/L
2012. máj. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/94 anonim ***** válasza:
100%
szóval nem akarom bántani az illetőt akitől idézek: "minden csak ilyen pasira vágyik kérdezőőő :D" de ha minden csaj ilyen pasira vágyik akkor nekem miért nincs barátnőm? (én is pont ilyen típusú srác vagyok)
2012. máj. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/94 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok, meg a párom is. Az egész világ próbálja velünk elhitetni, hogy velünk van a gáz, de mi ellenállunk :)

Buliba nem jártunk, mi kollégiumban ismerkedtünk meg.

2012. máj. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/94 anonim ***** válasza:
74%
Én se járok bulikba, ennek ellenére tudok jó elfoglaltságokat találni magamnak ;)
2012. máj. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/94 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom, neked és sok kommentelőnek mit jelent az a fogalom, hogy "buli". Kicsit úgy érzem, mintha szerintetek kizárólag felszínes, primitív emberek járnának szórakozni. Nem. Értelmes, érzékeny és összetett személyiségűek közül is sokan szeretnek bulizni. A partizás nem feltétlen azt jelenti, hogy merevrészegen, kikattant szemekkel kóvályognak az emberek a füstben, hogy kivel dughassanak. Hanem még számos formája. Pl. vidáman táncolós, sörözős bulik. Vagy élénk eszmecsere egy vendéglátóhelyen. Vagy házi összejövetel, ami lehet családias, de jó ha van pár ismeretlen lány... Vagy egy igényes koncert, békésen bólogató közönséggel.

De vegyünk egy számodra feltehetően ellenszenvesebb bulit. Zs-kategóriás dj, beszélgetést ellehetetlenítő hangerő, 250 látogató, abból 200 erősen tudatmódosult, tűsarkas csajok magukból kifordulva, üvegszilánkok ragadnak a földhöz, csikkek a talpadra.. De még így is, ha belegondolsz, abból a 250 emberből vajon biztos mind sekélyes, buta, alulmotivált, labilis, és sosem akar párt találni, csak 1-1 éjszakára? Ez azért nem lenne túl életszerű. Valószínűleg jelentős hányaduk full értelmes, normális, csak épp kiereszti a gőzt.

De ne értsd félre, mindezt nem azért írom, hogy rábeszéljelek bármire. Ha te egy családias kis koncerttől, vagy egy 20 nm-es sörözőtől is ódzkodz, akkor ne menj, hát van ilyen, nem vagyunk egyformák. Akkor sem fogsz egyedül maradni, ott a suli, a könyvtár, a park, az orvosi váró, az internet, az uszoda, a villamos, a szerepjáték, a fazekastanfolyam stb stb.

Csak azért írtam a fentieket, hogy éreztessem, hogy a társas szórakozás nem egyenlő a felszínességgel és a testi-lelki romlással.

27/L

2012. jún. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/94 A kérdező kommentje:

36-os válaszoló! Köszönöm az értelmes és igencsak értékes hozzászólásod! Igazából a partyarcosságot az általad kitűnően definiált "Zs-kategóriás dj-s" bulikra értettem, természetesen a kikapcsolódásnak a kevéssé vadabb formáját én is nagyon kedvelem, de csak bizonyos társasággal.

Azt szeretném azért tisztázni, hogy nem értékítéletet mondok azok felett, akik minden hétvégén segg részegek és állandóan egyéjszakás kalandokban kefélnek. Mert biztos, hogy ezekből az emberekből is igenis lehetnek valakik, és én pedig a nagy békességemmel végezhetem a híd alatt is. Az utolsó mondatoddal pedig maximálisan egyetértek. Lényeg a lényeg, hogy akik tombolósabban engedik ki a gőzt, azoknak továbbra is sok sikert kívánok hozzá, és minél kevesebb gubancot.


Ezzel a kérdésemmel a békésebben gőzkiengedős emberkéket szeretném megszólítani, és szerencsére már vagyunk egy páran. Gyűljünk még!! :)

2012. jún. 5. 23:00
 38/94 anonim ***** válasza:

Sejtettem, hogy ennyire azért nem látod szélsőségesen a dolgokat, szándékosan sarkítottam.

De ha így van, szóval szoktál emberek közé járni barátokkal, akkor végképp nincs mitől félned. Meg nem is vagy még lekésve semmiről ennyi idősen.

Írj privit ennek a tizenöt lánynak, "akik olyanok mit te" :)

2012. jún. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/94 anonim ***** válasza:

Én majdnem hasonlítok, annyiban nem hogy zöld a szemem, 18 vagyok és 186cm. Annyira jó de közben nem is hogy nem csak én vagyok így egyedül, először még azt hittem hogy valaki velem kapcsolatban tett fel ilyen kérdést, de megnyugodtam hogy nem. Annyit megjegyezhetek hogy írtad itt az egyik válaszolónak hogy 51%-os válaszadási pontszáma van, hát nekem 55% de ez nem épen azért van mert szemét, nem értelmes válaszokat adok. Bár be kell vallani az a válaszoló tényleg gykér volt...

Egyébként te merre laksz vagy az nem ép tárgy, bár nem is lényeg az a lényeg úgy tűnik nem vagyunk egyedül :)


18/F

2012. jún. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/94 anonim ***** válasza:
Kellesz nekem :D
2012. jún. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!