Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen srácok, hol találtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen srácok, hol találtok magatoknak párt? Létezik még egyáltalán hasonló lány?

Figyelt kérdés

A srácról:

19 éves

belső: nem partyarc, nem dohányzik, ritkán iszik, csendesebb, visszafogottabb, nincs sok barátja. Mindennél többre értékelné a párjával a közös sétát, együttlétet, mozizást, filmezést, strandolást. A srác gyengéd, de ugyanakkor ki tud állni magáért, talpraesett, sokat tapasztalt a világból, kicsit hangulatember, nem szereti a tömeget, fontosak neki a belső értékek. Nem löki a dumát állandóan, de el lehet vele beszélgetni és hülyülni. Néha szomorkásnak tűnik, de igyekszik pozitívan gondolkodni, és egyes szituációkban, bizonyos emberek társaságában nagyon nyitott és oldott. Mindig a középúton próbál lavírozni az életben, nem szereti a szélsőségeket. A srác nem elvont, csak a vele kapcsolatban állók láthatják furának, őt vagy szeretik vagy egyáltalán nem csípik.


külső: ad a megjelenésére, de nem divatb*zi, és az ilyen típusú emberek társaságát kerüli. 185 cm magas, vékony, barna hajú és szemű. Jóképűnek mondott.


Szóval egy ilyen belső és külső adottságokkal rendelkező srácra szerintetek rátalálhat még a szerelem? A srác tudja, hogy ismerkedni kéne bulikban, de oda nem igazán jár, mert tudja, hogy a hasonló lányok sem mennek el. Szóval merre vagytok hasonló lányok? Ez a típus létezik egyáltalán?


Ide nem illő kommentekre, és "hagyjuk már a nyavalygást ember és változzál meg" típusú hozzászólásokra nem vagyok kíváncsi, az ilyen emberekkel amúgy is minden nap találkozhatok.


Hasonló lányok és fiúk írjatok ide kommentet, hogy léteztek-e egyáltalán! Hol ismerkedtek, ill megtaláltátok-e már a hasonló párotokat?


2012. ápr. 15. 14:39
 81/94 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok :)
2012. okt. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/94 anonim ***** válasza:
Találtál párt magadna? (azért kérdezem, mert én is hasonló helyzetben vagyok)
2012. okt. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/94 anonim ***** válasza:
Rák a csillagjegyed?
2012. okt. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/94 anonim válasza:
Van nagyon sok hasonló gondolkodású lány, csak nyilván kompromisszumokat kell kötni. Adjon lentebb a tag a külső elvárásokból. Olyat úgyse talál aki bombanő és érett. És ha ez megvan pillanatok alatt lel magának társat. A legtöbb ember aki ilyen problémákkal küszködik olyan csajt akar akire irigyek lesznek a többiek ha ránéznek. Nah ez az ami nem fog menni. Természetesen tisztelet a kivételnek.
2012. okt. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/94 anonim ***** válasza:
Ilyen leírás után evidens, hogy a legtöbb csajnak kellenél.
2012. nov. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/94 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok
2012. nov. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/94 anonim ***** válasza:

Hello!


Nem mondanám, hogy teljesen hasonlítok rád, de azért van pár dolog. :)

Nem járok bulizni, mert nem igazán érzem jól magam tömegben. Inkább szűk baráti körrel szoktunk összejönni egymásnál, egy teaházban, vagy egyszerűen egy hosszú séta erejéig a városban.

Igazából az alkohol, a cigi, és társaik nagyon távol állnak tőlem, és sajna -főleg az alkohol terén- szoktak érni lekicsinylő, becsmérlő megjegyzések, hogy kinek kéne ilyen unalmas élet. -.-" Úgyhogy örülök, hogy vannak olyan emberek, akiknek a szórakozás nem egyenlő a lerészegedéssel.

Szokták rám mondani, hogy csendes, félénk vagyok, de ez csak azért van, mert idegenek előtt nem nagyon tudok úgy megnyílni, mint a barátaimnak.

Igen, én is igyekszek pozitívan gondolkodni, és általában sikerül is, mert nem egyszer mondták már, hogy én milyen apró "hülyeségeknek" tudok örülni. De hát na...Az élet apró örömei. :D

Nos, azzal nem vagy egyedül, hogy az emberek furának látnak. ^^"

A barna haj és szem, valamint a vékony testalkat stimmel, de a magasság...Azt hiszem a magam 162 centijével jobb, ha nem is beszélek magasságról. ^^

Nem tulajdonítok nagy jelentőséget az öltözködésnek, pláne nem annak, hogy valaki követ-e a divatot, vagy sem. Nem is szoktam figyelni, ki mit visel, mert őszintén szólva, nem nagyon érdekel, csak tiszta legyen. Természetesen itt nem arra gondolok, hogy valaki elcsúszott a sárban, vagy felcsapta egy busz, hanem ha például 1 hétig ugyanazt a ruhadarabot hordja anélkül, hogy egyszer is kimosná.

Szerintem ne aggódj, nem csak hogy rád találhat, de rád is fog. Vagy én legalábbis hiszek abban, hogy mindenkinek megvan a maga párja a világban. =D

Szóval, nem tudom, engem hasonlónak ítélsz-e meg, de ha igen, akkor én is megerősíthetem, hogy igen, létezik még ez a típus.

Nem ismerkedek sehol, mivel halvány lila gőzöm sincs, hogy hol lehetne. ^^ Meg aztán..Nem vagyok én olyan bátor, hogy le merjek szólítani egy srácot bárhol is. Na meg a másik, hogy nincs röntgen szemem, nem látom, hogy kiben vannak meg azok a tulajdonságok, amiket én keresek, így nem tudm kit lenne érdemes megszólítani. De nem baj, még van időm bőven, hogy megtaláljam a Nagy Ő-t, vagy Ő találjon meg engem. :D

És még valami. Nagyon jó volt olvasni, hogy vannak még jó páran, akik hasonlóak a kérdezőhöz. Jó, hogy ilyen sokan írtak választ. :D

2012. nov. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/94 anonim ***** válasza:

en nem vagyok ilyen csak hasonlo...idosebb is vagy0ok egy jo par evvel...de mint irtam hasonlo gondolkodas, de ha jon egy buli nem vetem meg. nem lehetetlen ott se part talalni mivel oda is mennek normalis lanyok is nekik is szukseguk van egy kis kikapcsra...de barhol megtalalhotod a arod a legelkepzelhetetlenebb helyeken...lehet ezert nem talaltam meg meg mert nem kezeltem meg el:P

de okban az ellenkezoje is vok...ugymond a bombanoket kedvelem es sajnos nem tudom alabb adni\;S fontos a kulso...hisz azt latod elsonek.meg kell h fogjon!mondhatni nagydumas vok...nem tud beallni a szam foleg ha egy kicsit iszok...ami havi 1 kb vagy kevesebb kiveve ha holidayn vok.ez a kozeut nalam is igy van de sokszor kockaztatni kell akar egy noert is.

25f

2012. nov. 9. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/94 anonim válasza:

Hello!

Én is hasonló típus vagyok,egy-két dolgot leszámítva és sajnos még én sem találtam,hozzám hasonló leányzót,aki pedig jó lenne,azok meg tényleg foglaltak :/ Na de egyszer majd biztos megtaláljuk.

18F

2012. nov. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/94 anonim ***** válasza:

Helló nem tudom írták-e már de szerintem csak egy baj van: NINCS ELÉG ÖNBIZALMAD! tudom az önbizalmat nem osztogatják, de őszintén, simán van mire legyen. És még valami, amit a többiek mondtak, hogy a buli nem túl jó ismerkedési hely, meg hogy találni kell egy hobbit, igazuk van. hasonló érdeklődésű lányokkal olyan helyen találkozhatsz, ahol azt csináljátok közösen,amit szerettek. Illetve vannak a véletlen találkozások. Legyen önbizalmad, beszélgess lányokkal, ismerkedj, hülyülj. Hagyd hogy megismerjen közelről, de ne siess el semmit. Ne változz, mindenképp legyél mindig önmagad.

17/ l voltam

2012. nov. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!