Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen srácok, hol találtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen srácok, hol találtok magatoknak párt? Létezik még egyáltalán hasonló lány?

Figyelt kérdés

A srácról:

19 éves

belső: nem partyarc, nem dohányzik, ritkán iszik, csendesebb, visszafogottabb, nincs sok barátja. Mindennél többre értékelné a párjával a közös sétát, együttlétet, mozizást, filmezést, strandolást. A srác gyengéd, de ugyanakkor ki tud állni magáért, talpraesett, sokat tapasztalt a világból, kicsit hangulatember, nem szereti a tömeget, fontosak neki a belső értékek. Nem löki a dumát állandóan, de el lehet vele beszélgetni és hülyülni. Néha szomorkásnak tűnik, de igyekszik pozitívan gondolkodni, és egyes szituációkban, bizonyos emberek társaságában nagyon nyitott és oldott. Mindig a középúton próbál lavírozni az életben, nem szereti a szélsőségeket. A srác nem elvont, csak a vele kapcsolatban állók láthatják furának, őt vagy szeretik vagy egyáltalán nem csípik.


külső: ad a megjelenésére, de nem divatb*zi, és az ilyen típusú emberek társaságát kerüli. 185 cm magas, vékony, barna hajú és szemű. Jóképűnek mondott.


Szóval egy ilyen belső és külső adottságokkal rendelkező srácra szerintetek rátalálhat még a szerelem? A srác tudja, hogy ismerkedni kéne bulikban, de oda nem igazán jár, mert tudja, hogy a hasonló lányok sem mennek el. Szóval merre vagytok hasonló lányok? Ez a típus létezik egyáltalán?


Ide nem illő kommentekre, és "hagyjuk már a nyavalygást ember és változzál meg" típusú hozzászólásokra nem vagyok kíváncsi, az ilyen emberekkel amúgy is minden nap találkozhatok.


Hasonló lányok és fiúk írjatok ide kommentet, hogy léteztek-e egyáltalán! Hol ismerkedtek, ill megtaláltátok-e már a hasonló párotokat?


2012. ápr. 15. 14:39
 51/94 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Iwiwen meg van még a régi klubunk "Nekünk más az érték" címmel. Fórum van ott is. :)
2012. jún. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/94 anonim ***** válasza:
100%

Biztos létezik. Kérdés, hogy külsőleg vagy egyéb módon tetszeni fog-e? Mert ilyen fiúból sincs annyira kevés, mint azt szeretik egyesek beállítani, csak mivel nem sokan rendelkeznek közülük előnyös külsővel, így hoppon maradnak. Többek közt szerintem sokan pont azért olyanok, amilyenek, mert gátlásosak, és csak "szükségből" visszahúzódóak meg odafigyelőek (legalábbis annak látszanak), nem pedig azért, mert ők tényleg olyanok. Na, de ez nem biztos, hogy ide tartozik.


Nagyjából rám is illik a leírásod, leszámítva, hogy én nem vagyok kifejezetten jóképű, hanem inkább karakteres az arcom, "csak" 180 vagyok, illetve úgy általában nem szeretek társaságban lenni, mert nem szeretek/tudok több emberre figyelni. Persze lehet, hogy mivel nem találom meg a hangot a korosztályommal, ezért nem is él bennem az a vágy, hogy társaságban legyek, de mindegy.

Olyan lányt kell találnod, aki valamilyen szinten hasonló életvitelű, és TÁRSAT keres, nem pedig egy "pasit". Ő értékelni fog így, nem az fog számítani, hogy elég "menő" legyél, hanem az, hogy milyen ember vagy.


21/F

2012. jún. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/94 anonim ***** válasza:

Igazság szerint rám is szinte tökéletesen illik az a tulajdonsághalmaz, amit leírtál és valahol kifejezetten megnyugtató, hogy ennyi hasonló gondolkodású és értékrendű fiatal létezik egyáltalán; de ahogy észrevettem nagyon nehéz rátalálni a többiekre. (Bár én még a 18-at sem töltöttem be, mondhatni ráérek ilyesmikkel, de néha úgy érzem bennem van a hiba, hogy ilyen "idealizált" kapcsolatra vágyom, a legtöbb tizenévesnek ugyanis nem terjed idáig az értelmi/érzelmi szintje.)

Magára a kérdéseidre válaszolva; szerintem rengeteg olyan lány van, aki pont egy hozzád hasonszőrű fiúra vágyik, szóval csak várnod kell amíg egymásra találtok valakivel. Az hogy merre rejtőznek ezek az emberek, ötletem sincs, én is sikertelenül keresgélek. Mindenesetre igenis létezik ez a típus.:)

Ja, és ha valamit sikerülne megszervezni, még talán vevő is lennék egy ilyen találkozóra.

2012. jún. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/94 A kérdező kommentje:

Aki úgy érzi, mostantól csatlakozhat hozzánk facebook-on, ahol ismerkedhetünk egymással, és remélhetőleg mély barátságok, hosszantartó kapcsolatok születnek! Kérlek benneteket legyünk minél többen. A facebookon fog tovább folyni a közösség szervezése is, gondolom nem kell említenem, hogy mennyivel egyszerűbb ott tömegkommunikálni :)

www.facebook.com/whiters00

2012. jún. 21. 20:18
 55/94 anonim ***** válasza:
Szerintem célszerű lenne egy csoportot létrehozni ehhez, mert az ilyen oldalakat csak likeolni lehet, meg kommnetelni a bejegyzsésekhez, kb ennyit tud ez a funkció.
2012. jún. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/94 anonim ***** válasza:
Hogy őszinte legyek nekem minden álmom ilyen férfi. :D
2012. jún. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/94 bájdövéj válasza:
Amúgy igaza van az 55ös hozzászólónak, sokkal megfelelőbb erre a célra egy csoport...
2012. jún. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/94 anonim válasza:
Hűha, hát ezt mintha rólam írták volna :D csak én ettől már jópár ével több vagyok, de még mindig egy ilyen hozzám hasonló lányt/nőt keresek... De tényleg ennyire kevesen vagyunk ilyenek, akiknek az igazi belső értékek a fontosak? Vagy csak nem találjuk egymást, mert ők sem szeretnek nagy társaságba járni... Szerintem is jó ötlet lenne egy csoportot létrehozni erre, vagy akár levelezésben megismerkedni egymással.
2012. jún. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/94 A kérdező kommentje:
Sokan mondtátok, hogy jobb ötlet lenne a csoport létrehozása egy ilyen "rajongó oldal" helyett :) Az ötlet jó, csak sajnos nem tudtam kivitelezni, mert amikor csoportot akartam létrehozni a facebookon, azt csak saját ismerősökkel tudtam volna megtenni. Valami ötlet, hogy hogyan lehet bárki számára elérhető csoportot varázsolni?
2012. jún. 25. 13:56
 60/94 bájdövéj válasza:

Itt akad egy ötlet:)

Ha nem akarsz ismerőst belepakolni, csinálj egy kamuprofilt, jelöld be ismerősnek és rakd be őt. 2 taggal már elindul a zárt csoport, kipróbáltam.

2012. jún. 26. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!