Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen srácok, hol találtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen srácok, hol találtok magatoknak párt? Létezik még egyáltalán hasonló lány?

Figyelt kérdés

A srácról:

19 éves

belső: nem partyarc, nem dohányzik, ritkán iszik, csendesebb, visszafogottabb, nincs sok barátja. Mindennél többre értékelné a párjával a közös sétát, együttlétet, mozizást, filmezést, strandolást. A srác gyengéd, de ugyanakkor ki tud állni magáért, talpraesett, sokat tapasztalt a világból, kicsit hangulatember, nem szereti a tömeget, fontosak neki a belső értékek. Nem löki a dumát állandóan, de el lehet vele beszélgetni és hülyülni. Néha szomorkásnak tűnik, de igyekszik pozitívan gondolkodni, és egyes szituációkban, bizonyos emberek társaságában nagyon nyitott és oldott. Mindig a középúton próbál lavírozni az életben, nem szereti a szélsőségeket. A srác nem elvont, csak a vele kapcsolatban állók láthatják furának, őt vagy szeretik vagy egyáltalán nem csípik.


külső: ad a megjelenésére, de nem divatb*zi, és az ilyen típusú emberek társaságát kerüli. 185 cm magas, vékony, barna hajú és szemű. Jóképűnek mondott.


Szóval egy ilyen belső és külső adottságokkal rendelkező srácra szerintetek rátalálhat még a szerelem? A srác tudja, hogy ismerkedni kéne bulikban, de oda nem igazán jár, mert tudja, hogy a hasonló lányok sem mennek el. Szóval merre vagytok hasonló lányok? Ez a típus létezik egyáltalán?


Ide nem illő kommentekre, és "hagyjuk már a nyavalygást ember és változzál meg" típusú hozzászólásokra nem vagyok kíváncsi, az ilyen emberekkel amúgy is minden nap találkozhatok.


Hasonló lányok és fiúk írjatok ide kommentet, hogy léteztek-e egyáltalán! Hol ismerkedtek, ill megtaláltátok-e már a hasonló párotokat?


2012. ápr. 15. 14:39
 11/94 anonim válasza:
100%

Abszolút illik rám a leírás. :D És én is kíváncsi lennék, hogy hol vannak a hozzám hasonló lányok? Vannak ilyenek? Szerintem, mivel ők sem szeretnek igazán társaságba járni meg bulizni, hozzám hasonlóan ők is otthon ülnek és ugyanígy ezen gondolkoznak. Csak így nem találjuk meg egymást sosem. :(


Neten, fórumokon látok rá esélyt, ahol valamilyen érdeklődési kör vagy hobbi alapján lehetne valakit találni, de ott meg sokszor elbújnak, nem merik vállalni magukat. De pl kiránduláson, túrázáson is lehet ismerkedni.

2012. ápr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/94 anonim ***** válasza:
14%

"Jóképűnek mondott."

HAHAHA. Nyilván senki sem jár veled, azért teszel fel ide kérdést. Akkor hogy lennél már jóképű?

Mégis ki mondja hogy jóképű vagy? Anyád? A szomszédasszony? Vagy a barátaid, akik elfogultak vagy csak azért mondják hogy ne keseregj, amiért nem kellesz senkinek? LOL


Szánalmas lúzer vagy, ezt már két mondat alapján le lehet vágni!

2012. ápr. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/94 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további válaszokat! És természetesen nyugodtan gyűlhetünk még :)


#12: természetesen mindenkinek van saját véleménye, ezt tiszteletben is tartom. Amit viszont nem értek, hogy miért írsz ilyen stílusban, és egyáltalán, hogy miért írsz ide, amikor a hasonló kommentelőkkel kapcsolatban külön bekezdésben kértem, hogy ne fejtsék ki itt a véleményüket, mert veletek nap mint nap lehet találkozni az utcán. Ez a kérdés kifejezetten nem hozzátok szólt.

Tehát valószínűleg nem csak velem van a baj, és nem véletlen az 51%-ban hasznos válaszokat adsz sem. Ez pont az a fele a válaszaidnak ami nem hasznos egy kérdés szempontjából.

2012. ápr. 16. 15:11
 14/94 Attila9302 ***** válasza:

Én magasságra mindenre ugyanolyan vagyok mint te csak 1 évvel fiatalabb.

De a kérdésedre én is rég keresem a válasz.

2012. ápr. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/94 anonim ***** válasza:
100%

Már-már el sem hiszem amit olvasok :'), mintha rólam írnál.


Bárcsak ismernék ilyen srácokat...

21 L

2012. ápr. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/94 anonim ***** válasza:
100%

hűha, én leszek itt az első sikersztori mára?

szóval én se iszok (soha nem voltam részeg), nem cigizek/cigiztem, és bulikba se járok

ha nagy véletlen elkerültem bulikba, akkor ott meg főleg nem akartam ismerkedni, mert én is olyan pasit kerestem, aki hasonló gondolkozású ezekkel kapcsolatban, komoly, értelmes, intelligens, kedves, gyengéd, és nagyon szeret

és mivel én nem voltam hajlandó ebből engedni, bizony nem is volt barátom egészen 20 éves koromig

aztán egy szerepjátékos körben megismerkedtem egy sráccal, aki rögtön szimpatikus volt, és egyre jobban tetszett, ahogy megismertem, és mint kiderült én is neki

elhívott randira, és most már több mint egy éve vagyunk együtt, és tökéletes

én azt tudom mondani, hogy hobbi közben a legjobb ismerkedni, olyasmi kell, amit szeretsz csinálni, és tudod másokkal csinálni, és embereket megismerni közben

így nagy eséllyel találsz hozzád rokon lelkeket

buliba próbálni eljárni szerintem totál fölösleges, ha véletlen egy olyan lány elkeveredik oda, akkor is valószínűleg nem szeretne ismerkedni, mert fél, hogy úgyis csak a szexre kellene

amúgy hozzátenném, hogy egyszer filóztunk azon a barátommal, hogy miért is van tele ez a szerepjátékos-kör olyanokkal, akik egymással tartós, sikeres kapcsolatba jutottak, és felmerült, hogy egy hobbi közben, amit élvezel, nyitotabb vagy, és könnyebben tudsz ismerkedni, ráadásul jobban mutatod önmagad, így könnyebben talál meg az, aki azért szeret, aki vagy

szóval ez a legjobb tanácsom mindenkinek, és sok sikert :)

2012. ápr. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/94 anonim ***** válasza:
100%

:D jah vicces dolog ahogy magamra ismerek, egyedül az nem illik rám hohgy szeretek a középúton maradni, mindig is szerettem különleges,extrém dolgokat csinálni, adrenalin mindenegyéb:D


am jó arc lehetsz. és én is ilyesmi csajt keresek, persze nem a legrondábbat, abba nem hiszem hogy beletudnék szeretni, de számomra is inkább a belső mint a külső a fontos


a 12. meg gyökér, nem ismeri a személyiség típusokat..

kinézhetsz jól, ha a mai csajok nem erre a személyiségre vágynak:\


én azt ajánlom hogy járj el értelmesebb klubbokba, ha van vmi számodra érdekes témájú összejövetel menj el ilyenekre(nekem pl suliba volt ilyen önismereti tréning, na ott pl normláisak voltak, igaz néha már unalmasak is, de inkább ők mint a partiarcok, vagy valami igényesebb koncertre, aztán majd csak összejön vmi)


és tudom hogy nehéz, nekem is az, egyenlőre én nem töröm magam rajta, ha jön jön, ha nem akkor meg nem, csak nem fogok egyedül meghalni:D

18f

2012. ápr. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/94 anonim ***** válasza:
Oké lányok, ha minden lány ilyen pasira vágyik, akkor miért nincs a kérdezőnek barátnője (és nem mellékesen, osztom a kérdező álláspontját, mert én is ilyen vagyok, és igen, nekem sincs... ). Megmondom a választ: Jaaaa hogy ezek közül külsőre egyik se látszik.... (kedves, aranyos, fontosak a ...) Aztán jön nekem a feedback: kellemesen csalódtam, jó veled beszélgetni stb... aztán meg hát jó barát lesz belőlünk... Szoval ezt a sok hülye dumát ti se hiszitek el ugye? Ha nyavalygás amit írok ha nem...
2012. ápr. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/94 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, csak alacsonyabb... Nekem még sosem volt barátom, úgyhogy nem tudom, hol lehetne ismerkedni :/ de pl versenyeken és edzéseken találkoztam már hasonló személyiségekkel :))
2012. ápr. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/94 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy bárki azt javasolná erre, hogy változz meg =) Egyszerűen járj olyan helyekre, amik tükrözik az érdeklődésed. Lehet ez sport, kiállítás, vagy csak egyszerűen sétálgass rendszeresen egy parkban. Ha mondjuk van kutyád, a park remek ismerkedőhely. Elég könnyű velük csajozni, legalábbis, ha van a közelben olyan lány, mint én =D De igazából bárhol meg lehet találni az alkalmat ismerkedésre, csak rá kell szánni magad. A kezdet nehéz, meg cikinek érezheted, de igazából az sem baj, ha kicsit zavarba jössz, add önmagad, csak kezdd el.

Sok lány vágyik ilyen pasira, úgyhogy ha egy kicsit erőt veszel magadon, akkor menni fog =)

2012. ápr. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!