Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az anyósom fröcsögve, ordítva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anyósom fröcsögve, ordítva kidobott. Oda engedjem a 4 éves gyereket?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy 23 hétre a második gyerekünket meg kellett szülnöm, 2 héttel utána elmentünk (200 km-re) az anyósékhoz, mikor beléptünk megláttam hogy több főre van terítve, kiborultam, hogy odahívta a sógornőméket aki velem egyidős terhes volt, nem akartam, egyszerűen nem tudtam kismamára ránézni, a férjem rögtön látta mi van és közölte mi nem maradunk...de közben befutottak, szó szót követett, Ő engem okolt mindenki előtt hogy mit kell ebből ekkora ügyet csinálni az semmi ami velem történt, aztán üvöltve közölte hogy elvettem tőle a fiát és takarodjak ki a házából! Mindezt a 4 éves gyerek előtt. Eljöttünk, ez októberben volt azóta csak a férjem találkozott vele egyszer. Most azt akarja hogy a balatoni házunkba menjen le a férjem a gyerekkel szombaton találkozzanak ott. Mit csináljak??? Elengedjem a gyereket?

Még annyi, hogy az apósom nem volt az üvöltözéskor otthon mert előtte ezt nem merte volna csinálni. Ő azóta volt is nálunk vele jóban vagyok, Ő is ott lesz a balcsin és szeretné az unokát látni.


2012. ápr. 25. 22:22
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
72%
Igen, mi értjük, körbeírta, mert túl fájdalmas lett volna így leírni, de akkor a defektesek kedvéért megteszem: MEGHALT A KISBABÁJA! Majd ezek után az ugyanannyi hónapos magzattal terhes sógornője pocakját beletolták az arcába és ez fájt neki! Így már értitek végre??
2012. ápr. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Szerintem ha lassan végigolvasod érthető...csak nem akartam hosszú lére ereszteni:-) Az anyósom amúgy két diplomás biológia szakos tanár volt-már nyugdíjas...ezt csak azért írtam mert elvileg értelmiségi....
2012. ápr. 25. 22:36
 13/34 A kérdező kommentje:
Ja és a férjem nem állt ott mert ő már kint volt az autónál így SEMMIT nem hallott az ordításból én is csak azért nem indultam még el mert a gyerekre adtam rá a cipőt, ha ott a férjem ezt tuti nem meri megtenni.
2012. ápr. 25. 22:39
 14/34 A kérdező kommentje:
Én arra gondolok ami miatt a dilemma van, ha elengedem a férjem meg a gyereket akkor Ő győzött nekem nem kell a szemembe nézni a kisfiával meg az unokával (ugye neki csak Ők kellenek) nyugodtan találkozhat, lehet engem ostorozni, bár az uram a sarkára áll és visszaszól.
2012. ápr. 25. 22:41
 15/34 anonim ***** válasza:
Én a helyedben közölném, hogy jöjjön Ő, ha látni akarja a családját, ugyanis te is a család része vagy.
2012. ápr. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

nálunk az volt, hogy nagyanyám szívből utálta édesanyámat. és ugye ő Balatonon lakott, mi meg Budapesten. Apukám hazament Balatonra nagyihoz és engem és nővéremet is magával vitt. de mi csak egy napot voltunk lenn. reggel mentünk és este jöttünk. féltünk nagyitól, de sose szídta anyukánkat előttünk, csak egyszer, mikor már nagyobbak voltunk 12 évesek.

sosem töltöttünk nála éjszakát. de anyukám elengedett minket, mert jogunk volt egy nagyanyához, és a nagyanyámnak is joga volt minket látni. így lenn voltunk egy napot néha-néha.


szerintem ilyen 1 naposra te is leengedheted a gyereket. mert az anyósod téged utál és nem az unokáját. őt tuti szereti.

2012. ápr. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
59%

NEM!

Mikor a földön fekszik valaki a legmélyebb ponton, és a másik még belerúg 1 qrvanagyot, ahhoz nem engedném a gyerekem, akár nagymama, de lehet az atyaúristen is, akkor sem.

Pláne, hogy a háta mögött mikkel tömné a gyerek fejét!

(A 2. oldalon az első hsz, egyet értek, én sem értem, mi okozott sokaknak gondot felfogni a kérdést...)

2012. ápr. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
59%

én nem engedném le.

1.egy ilyen tapintatlan parasztra nincs szüksége se a gyereknek,se nekem.

2.tegyen érte.jöjjön át bocsánatot kérni.ne gerinctelenül kerülgessen,szervezkedjen.

egyébként az ilyen embereket,akik nincsenek arra tekintettel,hogy nagyon nem a helyzethez illően viselkednek,számomra nagyon visszataszítóak és ütök ezért sajnos.

mindegy mi volt a kiváltó,akkor se a gyerek előtt kell ezt.

ha nagyon nem bírja magában tartani,akkor félre kellett volna hívnia egy másik szobába.

ne engedj,amíg át nem jön bocsánatot kérni a viselkedéséért.

bár ha ennyi idősen sem lett bölcsebb,akkor már változni sem fog,hiába is kérne bocsánatot,uh ha át is jönne én akkor is elküldeném.

2012. ápr. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
A férjem azt mondta majd ha lesz még egy gyerek azzal sanyargathatom, hogy majd mindig kifogást keresek miért nem megyünk ő meg úgy sem jön mivel 250 km-re vannak tőlünk. Így van a Balaton mint köztes pont. Szívem szerint nem engedném el a kicsit, mert emlékszik mindenre, mondja is hogy ő nem megy a mamához...most a férjem részéről nézzük, Őneki csak az anyja, bár nem védi, sőt egyszer mikor azóta találkozott vele folyamatosan osztotta, de most vmiért oda akar menni, feszült napok óta....nem tudom mi lenne a jobb ha lebeszélném a menetről vagy ha hagynám?
2012. ápr. 26. 08:38
 20/34 anonim ***** válasza:

"emlékszik mindenre, mondja is hogy ő nem megy a mamához"

Akkor meg ha a gyerek sem akar menni, főleg nem hagynám...

2012. ápr. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!