Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az anyósom fröcsögve, ordítva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anyósom fröcsögve, ordítva kidobott. Oda engedjem a 4 éves gyereket?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy 23 hétre a második gyerekünket meg kellett szülnöm, 2 héttel utána elmentünk (200 km-re) az anyósékhoz, mikor beléptünk megláttam hogy több főre van terítve, kiborultam, hogy odahívta a sógornőméket aki velem egyidős terhes volt, nem akartam, egyszerűen nem tudtam kismamára ránézni, a férjem rögtön látta mi van és közölte mi nem maradunk...de közben befutottak, szó szót követett, Ő engem okolt mindenki előtt hogy mit kell ebből ekkora ügyet csinálni az semmi ami velem történt, aztán üvöltve közölte hogy elvettem tőle a fiát és takarodjak ki a házából! Mindezt a 4 éves gyerek előtt. Eljöttünk, ez októberben volt azóta csak a férjem találkozott vele egyszer. Most azt akarja hogy a balatoni házunkba menjen le a férjem a gyerekkel szombaton találkozzanak ott. Mit csináljak??? Elengedjem a gyereket?

Még annyi, hogy az apósom nem volt az üvöltözéskor otthon mert előtte ezt nem merte volna csinálni. Ő azóta volt is nálunk vele jóban vagyok, Ő is ott lesz a balcsin és szeretné az unokát látni.


2012. ápr. 25. 22:22
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Már megvolt a meeting,szóval mindegy.

Te itt borzasztóan gyerekesen viselkedtél:kiborultam, hogy odahívta a sógornőméket aki velem egyidős terhes volt, nem akartam, egyszerűen nem tudtam kismamára ránézni

Szóval gyűlöljük a sógornőt,mert neki egészséges gyereke lesz/lett.Óvodás viselkedés.Ha nem az enyém,ne legyen a tiéd.....

közben befutottak, szó szót követett------------Ő engem okolt mindenki előtt --szerintem a két lépés között kihagytál néhány dolgot

Mi az,hogy szó szót követett?Az anyós csak elkezdett üvölteni,miközben te ültél vagy mi?Ez így sarkított.Nem értem :O

Elvetted tőle a fiát-ez marha vicces.A másik fiát nem vették el tőle?Csak ezt?Tinó.

2012. ápr. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Bár tudom,nem ez a kérdés,szerintem anyósod nem gondolta komolyan,csak felhúzta magát,hogy készült,erre te kijelented,hogy elmész.Sógornőddel szemben viszont te voltál nagy tuskó.Biztosan neki is jólesett,hogy te miatta mész el családostul.
2012. ápr. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

A sógornőm egész végig mikor jöttek azt mondta a sógoromnak-nem kéne oda menni, Ő megértette és én nem gyűlöltem a sógornőm, csak egyszerűen tudtam, hogy ha meglátom csak bőgnék, azóta megszült és voltunk ott többször is, már lelkileg kicsit jobb, én csak akkor szülés után egy héttel kértem, hogy ne kelljen most vele találkozni....

A másik a "szó szót követett" az volt közben, hogy a kedves anyós elkezdte szó szerint: áááá nem Te vagy a hibás hogy beteg lett a gyerek, áááá téged senki nem okol és így tovább cinikusan, mivel ő azt gondolja, hogy azért lett beteg a gyerek mert külföldön nyaraltunk és ez az én hibám amiért terhesen ki mertem tenni otthonról a lábam. E közben a szóáradat közben jöttek meg a sógoromék. A férjem természetesen védett azt mondta menjünk innen, erre az anyós azt ordibálta hogy meg ne próbáld innen elvinni a fiam!!!! Pedig én voltam aki azt mondta, rendben végighallgatom, maradjunk a béke kedvéért. Aztán elkezdtünk enni és az uram közölte hogy ezt nem Te főzed hanem a bejárónő....erre úgy kiborult az anyja hogy üvöltött, takarodjon ki a házból. Ki is ment én meg szedtem össze a gyerek cuccát na akkor esett nekem, hogy elvettem tőle a fiát.....

2012. ápr. 28. 12:56
 34/34 anonim ***** válasza:

Értem.Anyós bepipult.Biztosan a másik pasasnak is jólesett,hogy őt nem sajnálja,hogy elvették tőle,csak a testvérét:)

Én a továbbiakban elengedném a kiskölköt,de csak az apjával felügyelet alatt,én nem mennék vele.Nagyapa hadd lássa,anyóssal meg nem tárgyalnék.Ahogy érzed.Mindenesetre szerintem nem érdemes energiát pazarolni arra,hogy az anyóson gondolkodj.Szépen elfortyog ő majd ott magának.

2012. máj. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!