Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az anyósom fröcsögve, ordítva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anyósom fröcsögve, ordítva kidobott. Oda engedjem a 4 éves gyereket?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy 23 hétre a második gyerekünket meg kellett szülnöm, 2 héttel utána elmentünk (200 km-re) az anyósékhoz, mikor beléptünk megláttam hogy több főre van terítve, kiborultam, hogy odahívta a sógornőméket aki velem egyidős terhes volt, nem akartam, egyszerűen nem tudtam kismamára ránézni, a férjem rögtön látta mi van és közölte mi nem maradunk...de közben befutottak, szó szót követett, Ő engem okolt mindenki előtt hogy mit kell ebből ekkora ügyet csinálni az semmi ami velem történt, aztán üvöltve közölte hogy elvettem tőle a fiát és takarodjak ki a házából! Mindezt a 4 éves gyerek előtt. Eljöttünk, ez októberben volt azóta csak a férjem találkozott vele egyszer. Most azt akarja hogy a balatoni házunkba menjen le a férjem a gyerekkel szombaton találkozzanak ott. Mit csináljak??? Elengedjem a gyereket?

Még annyi, hogy az apósom nem volt az üvöltözéskor otthon mert előtte ezt nem merte volna csinálni. Ő azóta volt is nálunk vele jóban vagyok, Ő is ott lesz a balcsin és szeretné az unokát látni.


2012. ápr. 25. 22:22
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
45%
Amikor ilyeneket olvasok, csak azt nem értem, hogy miért nem lehet ezt acsargás, egymásra mutogatás és a sérelmek dédelgetése helyett FELNŐTT emberek módjára megbeszélni? Az anyósod egy tapló, ez tény, de mi lenne, ha fognád magad és elmennél hozzá és hozzá intéznéd a közlendődet ezzel kapcsolatban? Egyébként egyet értek azzal, aki azt írta, hogy képtelen vagy tagoltan, összeszedetten megfogalmazni a mondandódat. Ez az íráskészség olyan mintha egy 4. osztályos kisdiák írta volna...
2012. ápr. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Pedig épeszű, diplomás vagyok:-))) Csak kicsit felzaklattak az elmúlt napok eseményei. Köszönöm a ledegradálást, azért annak örülök, hogy a többség értette elsőre. Talán azért nem volt számodra érthető mert sajnos most, hogy itt olvasgattam látom, hogy sokkal egyszerűbb-már tisztelet a kivételnek- a szint-gondolkodásmód az ide kérdést írók körében.
2012. ápr. 26. 13:40
 23/34 anonim ***** válasza:
30%
Diplomás létedre tudhatnád, hogy nem "ledegradálunk" hanem degradálunk valamit. Melyik egyetemen osztanak diplomát úgy, hogy a hallgató nem beszéli felsőfokon a saját anyanyelvét?
2012. ápr. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Nézz nyugodtan utána, szövegkörnyezetben teljesen jó a ledegradál. Sajnálom, hogy Te ezért vagy itt....nem fogok semmit bizonygatni, csak mosolygom rajtad, szórakoztatsz, elemezgess még!
2012. ápr. 26. 16:22
 25/34 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem veled ellentétben már utánanézett, a degradál szó eleve lealacsonyítást jelent, akkor a ledegradál micsoda, le-lealacsonyítás?
2012. ápr. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
le-alacsonyít....de én nem ezért jöttem ide....köszönöm, de inkább a kérdésre irányuló hozzászólást várnék...jó nektek, hogy van időtök ilyenen vitatkozni.
2012. ápr. 26. 17:46
 27/34 anonim ***** válasza:
ne engedd oda a gyereket
2012. ápr. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 Hanariko ***** válasza:

na már majdnem kikértem magamnak ezt a "sokkal egyszerűbb a szint-gondolkodásmód" dolgot de aztán láttam hogy a kivételeket mégis megtiszteled.

Am azért mert valaki nem érti meg elsőre, még nem hülye. Ok? Erre igazán nem kéne kitérni hogy "jaj mit nem lehet ezen érteni?"


amúgy hogy helyesbítsem az első válaszom: ha a gyerek nem akar ne menjen, az pedig még egy jó tanács is lehet, hogy beszéld meg az anyóssal a dolgot, feltéve ha nem egy reménytelen csökönyös szamár. (már elnézést)

2012. ápr. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Háát a végén elmentek, gyenge voltam. Most meg teljesen ki vagyok borulva....hogy miket fog mondani rám....tudom, hogy az a célja hogy összeugrasszon minket. Szerintetek felhívjam a férjem, hogy oda értek-e rendben? Vagy inkább hagyjam? Ilyen sosem volt még, hogy nélkülem mentek el ketten a kicsivel az anyóshoz.
2012. ápr. 28. 11:47
 30/34 A kérdező kommentje:
Úgy érzem gyűlölöm az anyósom.
2012. ápr. 28. 11:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!