Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az nagyon szemét dolog lenne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon szemét dolog lenne, ha szakított velem és megszakítanék vele minden kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Nagyjából másfél hónapja történt. Azt mondta, még szeret és szeretne velem továbbra is beszélgetni, csak adjak neki egy kis időt, aztán megbeszélhetjük, hogyan tovább.

Azóta tökre megváltozott. Úgy csinál, mintha ő szakított volna velem és sokszor bunkóskodik. Kérdeztem, ezt miért csinálja, de ő "nem veszi észre".


Mit csináljak?

18F


2012. ápr. 29. 09:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én is így ugy így vagyok mint te,sok embert kérdezgettem hogy mit csináljak,vagy ilyen esetben mi a jó!Nekem azt mondták hogy ha még akasrz tőle valamit,akkor kerek 1 hónapig nem keresed,ezzel azt éred el hogy lássa hogy elég kemény vagy és tudsz nélküle is létezni és nem vagy gyenge!4 hét után elkezdheted keresni,de csak okossan,semmi szeretlek semmi ilyesmi,mert ezzel még jobban ellököd magadtól és papucsot csinálsz magadból!Ha elkezded keresni 4 hét után,azt csak is akkor tedd,ha tényleg akarsz tőle valamit és véletelenűl se essél bele a barát kategóriába mert akkor vége a dalnak,a lényeg az hogy újra lássa benned a férfit és felizguljon rád,a lényeg az hogy újból felkeltsd az érdeklődését,aki azt mondja hogy aminek vége annak vége,azokra ne hallgassál,sok ember szerezte vissza barátját,barátnőjét,hónapokkal sőt évekkel késöbb is!

A lényeg az ha vissza akarod szerezni,akkor ne keresd legalább 4 hétig,hogy kezdjél el neki hiányozni és lássa azt hogy nem síryz rísz és könyörögsz neki,lássa azt hogy jól érzed magad nélküle is,ne tedd féltékennyé és semmi ilyesmi.

2012. ápr. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ja és a 4 hét alatt,semmi de semmi féle kommunikáció!!se sms,se email,se semmi!!!

Aki azt mondja hogy van millió nő annak igaza van,csak hogy a millió nőből lehet hogy neki pont ő az igazi,úgy ahogy nekem a volt barátnőm,nekem is elelt azóta majdnem 2 hónap,de rá sem bírok nézni más csajokra,pedig lett volna 2 lehetőségem is,és nem is akármilyen lányok,de ha valaki szeret valakit,akkor annak nem fogod megmagyarázni hogy keressen mást,én rá sem tudok nézni más nőre,egyszerűen nem érdekelnek,pedig már meg is fektethettem volna a kettő közül az egyiket!

szóval kérdező,fogadd meg tanácsomat és ne keresd egy hétig,kezdj el sportolni valamit,kösd le magad és erősítsd magad,hogy majd ha eljön a találka ideje akkor lássa azt hogy mennyi változtál!ha neked ő az igazi úgy érzed és őt akarod,akkor nem add fel a harcot,sok embernek sikerült már vissza szerezni az exét!sok sikert!

2012. ápr. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Sz@.rd le magasról a hülye pi.cs@t
2012. ápr. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!