Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell elfogadni a párunka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell elfogadni a párunkat teljes mértékben, egy párkapcsolatban, minden hibájával együtt?

Figyelt kérdés
Mindenkitől ezt hallom. Fogadj el. Fogadjon el. A hibákra meg borítsunk fátylat? És ha megemlítem, vagy szembesítem vele, már nem fogadom el, és nem szeretem? Miféle hülyeség ez? Épp azért mondom, hogy kijavítsa. A hibáját nem fogadom el, mivel ki lehet javítani, és én sem várom el az ő részéről, hogy törődjön bele a hibáimba.

2012. máj. 2. 17:21
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
48%

Magamból kiindulva: Nem változtatom meg a gondolkodásomat, mert én ez vagyok. Ha nem tetszik, húzz el. Nekem eddig bejött az élet, nem fogom egy másik ember miatt eldobni, meg nem is tudnám. Ha így elfogad, akkor viszont oda fogok FIGYELNI olyan dolgokra, amiknek ő örül. Attól viszont, hogy ezekre akkor odafigyelek, nem biztos, hogy később is oda fogok, ha szakítunk, illetve összeveszünk ennek kapcsán, hogy követelőzik. Ezt úgy tekintem, mint egy gesztust a másik felé, hogy ha a pozitív dolgokat látja, adok még többet. Sokan abba a hibába estek, hogy meg akartak változtatni, na mondtam is, hogy bogárkám, ez nem pálya! Ha meg ezt sem értékeled, amit teszek, akkor keress mást, és úgy is lett... Még most is szenved, 3 éve 6 vagy 7 pasit váltott már.


Úgyhogy összefoglalva NEM KELL elfogadni a hibákat egy párkapcsolatban, keress mást, ha neked nem tetszenek a dolgok.

Meg kell érteni, hogy ő ilyen és ez benne a szép. Hogy rosszat okoz néha, olykor jót, kiszámíthatatlan, meglepő. Az ember néha csodálkozik, hogy ez milyen jó, máskor kaparja a falat. Az szép lenne, ha mindig tudnád mit csinál a párod és olyanok lennétek, mint a zombik egymás mellett? Nem hinném.

2012. máj. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!