Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden pasi egy idióta agressz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi egy idióta agresszív állat vagy csak az enyém?

Figyelt kérdés
Már 3 éve vagyunk együtt és többször előfordult már,hogy ha veszekedtünk és ideges voltam rá,akkor nem épp gyengéd mozdulatokkal bevágott az ágyba,vagy elkapta a nyakam meg hasonlók,csak azért,hogy megnyugodjak.K...ra elegem van belőle és abból,hogy egy akkora idióta vagyok,hogy még nem dobtam ki.Az első és egyetlen pasi az életemben,soha nem csaltam meg és amit eddig elért,azt mind nekem köszönheti.Abszolút nem érdekel engem,sokszor megbánt,de én mindig megbocsátok.A barátnőm szerint túl sokat akarok és más pasik még az egyémnél is rosszabbak.Így van ez?
2012. máj. 28. 19:38
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
30%
Nem nagyon értem amit írsz,hiszen jól élni a cél.Egy unalmas,gyáva,semmitérő alak mellett viszont ez lehetetlen.Egy férfi tartsa el a nőjét,családját,szeretteit.Egy agresszív férfi ugyanolyan érzelmekre képes,ha nem szenvedélyesebbre,mint egy kis pipogya.Annyi különbséggel,hogy mellette minden perc élvezetes.Ebben az érdekes világban olyan férfi kell aki számít,aki megvéd,akire a nő számíthat.A piros suzuki meg a vesztesek ismertető jele.
2012. júl. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
Érdekelne hogy mi újság veletek? Sikerült együtt maradni? Ne hallgass a lebeszélőkre, ha szereted tarts ki mellette!!!
2018. ápr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!