Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden pasi egy idióta agressz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi egy idióta agresszív állat vagy csak az enyém?

Figyelt kérdés
Már 3 éve vagyunk együtt és többször előfordult már,hogy ha veszekedtünk és ideges voltam rá,akkor nem épp gyengéd mozdulatokkal bevágott az ágyba,vagy elkapta a nyakam meg hasonlók,csak azért,hogy megnyugodjak.K...ra elegem van belőle és abból,hogy egy akkora idióta vagyok,hogy még nem dobtam ki.Az első és egyetlen pasi az életemben,soha nem csaltam meg és amit eddig elért,azt mind nekem köszönheti.Abszolút nem érdekel engem,sokszor megbánt,de én mindig megbocsátok.A barátnőm szerint túl sokat akarok és más pasik még az egyémnél is rosszabbak.Így van ez?
2012. máj. 28. 19:38
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
84%
Nem minden pasi ilyen, csak azok, akiknek sikerül egy hozzád hasonló ostoba libát kifogniuk. Sok boldogságot a házasságodhoz! Talán sikerül élve ünnepelned az első évfordulótokat.
2012. máj. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%
Néha nekem is felforr az agyvizem és olyankor én is idióta agresszív állattá válok, de nőt SOHA nem ütök, barátnőt meg főleg nem.
2012. máj. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem mindegyik az. Az enyém kedves, szeret, jól bánik velem, és nem dobál az ágyba, sőt, ha ideges, akkor is max. egy "A manóba" felkiáltással lerendezi.

Ha velem így bánna egy férfi, dobnám ki a csába.

A barátnőd meg egy idióta állat.

2012. máj. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:

Azt mondtad, azért kapta el a nyakad meg stb hogy lenyugodj. Ha dobálóztál, sikítoztál illetve verted magad a földhöz (vagy őt ütögetted,verted stb) akkor számíts rá, hogy visszaüt. Ha viszont te csak mérsékelten kiabálsz, illetve semmi olyan durvát nem teszel, ami nála már önvédelmet provokál (jöhettek itt bármivel, de a pasinak is van joga arra hogy lefogja azt aki véresre karmolássza), na akkor viszont mondd meg neki hogy húzzon a f*szba az erőszakoskodással.

Én lány vagyok és nagyon ki tudok kelni magamból, illetve karmoltam már véresre a pasim, üvöltöztem nem egyszer, sőt fejbe meg egyéb testrészbe is vágtam, válasz arra az volt hogy lefogott meg hasonló durvaságok, amit másnap vettem észre, hogy zúzódás követett. Nem egyszer verekedtünk már pedig én pici vagyok de elég aberrált. Sajnos én ilyen erőszakos állat vagyok magam is, szóval nálam előny ha valaki megállít.

De ha te a nyugodtabb fajtába tartozol, illetve nagyon nem szereted az ilyesmit akkor ne tűrd el.

2012. máj. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
nem fogod elhinni, de ugyanígy vagyok. 3 évet voltunk együtt. tegnap kidobott, nem akarom részletezni... de nekünk is voltak iylenek h ha pl le kellett mennem elé buszhoz és kicsit elkéstem, akkor elkapott és a falhoz szorított h mégis mi a faszt képzelek magamról.. persze ő sose jött le elém... sokszor ütögetett, nemegyszer vágott gyomorszájon, de ezt már megtanultam kiküszöbölni. ha valaki közelít a hasam felé akkor már csak rögtön befeszítem... ezek ellenére még mindig szeretem mert ő volt nekem mindenben az első és a legjobb barátom is.. és nem tudom elhinni hogy 5 perc alatt eldöntötte h elhagy.. persze elhiszem h érettségire ideges mert nem oylan lett neki amiylenre számított.. de mindig máskor vigyázott rám, nem egyszer volt h meg kellett védenie mindig elém ugrott. vissza akarom kapni őt.. nem lehet ennek csak így vége..
2012. máj. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:

A nyugodt pasik kiszámíthatóak és unalmasak...


Szerintem élvezd inkább, de gondolom ez nem eseik nehezedre, ha 3 évet lehúztál egy kretén mellett.

2012. máj. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:

Nekem még nem volt "szerencsém" a tiedhez hasonló mentalitású férfihez, ezért azt mondhatom, hogy az a ritkább eset, ami veled történik. Én nem hagynám magam megalázni, és ahol kiszolgáltatottnak érzem magam, onnan lépek. Ha okot sem adsz erre az agresszióra, nem provokálod, nem vágod át, stb., akkor csak rajtad tölti ki a lelki fogyatékosságát. Ha mellette akarsz maradni, viszont továbbra is zavar a fenti, akkor szerintem próbáljátok ezt a defektet helyretenni vele kapcsolatban. Ha az "ágyba bevágások" és "nyakon ragadások" után belátja, hogy elragadtatta magát, akkor az már fél siker.

Ha elviselhetetlen számodra, akkor szakíts vele nyugodtan, mert nem mindenki ilyen tehetetlen, mint ő.

2012. máj. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
nem akarok egy lányt se bántani de miért buknak a kigyúrt vagy a nagymenősködő vagy a roma srácokra a csajok?aztán jön a csodálkozás hogy milyen:(okés ez 3 éves kapcsi de aki már ilyet csinál nem normális.iszonyú sok lány ismim van és mindegyik panaszkodik én mindig elmondom hogy normálisat kéne keresni nem ezeket a beképzelt majmok.és elnézést ha valakit megsértettem de ez állandóan gubancos téma..:)
2012. jún. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

szereted. aha. én is ezt mondogattam. nálam is csak ilyen ágybadobásokkal kezdődött meg hogy lefogott. aztán meg már kékre haradpálta a nyakam.

bárhogy "szerettem" (vagy inkább csak megrögzötten ragaszkodtam hozzá mert attól féltem, más úgyse szeretne) elhagytam. nem éri meg egy aggresszív állattal maradni.

most hosszú ideje egyedül vagyok de még mindig jobb mint eltűrni hogy folyton megalázzanak.

2012. jún. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim válasza:

Aki ilyen hülye hát istenem akkor verjék megis érdemli még esküvő ? hát világ szégyene vagy komolyan... szeret és melledet áll? Ő egyet szeret jól telibek.rni esténként és ezért szeret, csak magadfajta sokszor megbocsájtanak és mellette maradnak hát ilyenekre azt mondom verjék is , ott kell hagyni és kész ! jahogy nem mész mellőle ? akkor verjen ha ennyi eszed van.. és ne "mindenezz" kérdésben mert általánosítás nagyon , csak te vagy ilyen hülye hogy ilyet fogsz ki és maradsz mellette , sajnálnálak ha nem hagynád magad de mivel hagyod hibás vagy és itt rinyálsz ahelyett hogy tennél valamit senki se sajnál így.


TÁRGYKÉNT KEZEL avagy eszközként estére és nekem mindig felmerül egy kérdés bennem ehhez hasonló helyzetekben mikor bánatnak egy nőt (te még kislány vagy szóval maradjunk a lánynál ) hogy ezek után még szétteszed lábad neki ? van benned tartás ? nem úgy tűnik hát legyen...

2012. jún. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!