Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden pasi egy idióta agressz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi egy idióta agresszív állat vagy csak az enyém?

Figyelt kérdés
Már 3 éve vagyunk együtt és többször előfordult már,hogy ha veszekedtünk és ideges voltam rá,akkor nem épp gyengéd mozdulatokkal bevágott az ágyba,vagy elkapta a nyakam meg hasonlók,csak azért,hogy megnyugodjak.K...ra elegem van belőle és abból,hogy egy akkora idióta vagyok,hogy még nem dobtam ki.Az első és egyetlen pasi az életemben,soha nem csaltam meg és amit eddig elért,azt mind nekem köszönheti.Abszolút nem érdekel engem,sokszor megbánt,de én mindig megbocsátok.A barátnőm szerint túl sokat akarok és más pasik még az egyémnél is rosszabbak.Így van ez?
2012. máj. 28. 19:38
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
Alig tudtam elolvasni az üzenetedet,annyira szánalmas a helyesírásod 30-as.Mielőtt másokat kritizálsz,nézz magadba.Nem ütött meg,ezt sehol nem írtam,nem tudom honnan szedted.
2012. jún. 1. 16:05
 32/42 anonim válasza:

Istenem te tényleg ostoba vagy xD

Alig tudtad elolvasni persze... nem volt semmi elolvashatatlan csak hát akkor még olvasni se tudsz, de nem meglepő akinek ilyen palija van ... ne ilyenbe kötekedj mert gáz, hát én se mondtam hogy megütött de majd fog remélem , és elég félvállról veszed a gondodat , ha zavarna rég otthagytad volna, aki ilyennel jár az meg is érdemli, bőven bántalmazás amit művel veled, viszont látom a többi dologra amit írtam nem reagáltál,szóval igazat adsz rendben

Gondolom ezt se tudtad elolvasni :D ez már a te bajod

2012. jún. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:
Tudod,okosabb enged.Ha nem tetszik valami ne írj nekem.Más is le tudta írni a véleményét emberi,intelligens módon.Ezek szerint a kettő közül egyik sem jellemző rád.Nagyon rosszindulatú vagy és komolyan sajnállak.
2012. jún. 1. 18:22
 34/42 anonim ***** válasza:
70%

"és ne "mindenezz" kérdésben mert általánosítás nagyon " ezzel mégis mire akartál utalni?


sztem mielőtt leoltod itt a kérdezőt, menj vissza általánosba, és vegyél 1-2 magyarórát :)

2012. jún. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nem csak én nem értettem meg minden egyes mondatodat kedves 30-as:-D
2012. jún. 1. 19:09
 36/42 anonim ***** válasza:
45%

és ne "mindenezz" kérdésben mert általánosítás nagyon " ezzel mégis mire akartál utalni?

Ezen mit nem lehet érteni? neked kéne magyar órát venned észlény:) én értem érdekes...


Én többnyire egyet értek a "rosszindulatú" válaszolóval attól még igaza van hogy nyers.. tényleg ostoba lány lehetsz ha még meg is esküdnél egy ilyen fiúval , és egyedül te vagy itt sajnálni való mivel te vagy olyan helyzetben :) és meg is érdemled :)

Okos enged? jesszus hol vagy te okos? akkor szakítottál volna már ... majd fogsz ha meg nem akkor meg ne itt sírjál gyikon

2012. jún. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
42%
Azért ennek az agressziónak egy kicsit mögé kellene látni.Általában ha egy férfi sikeres,törtető akkor könnyen válik hirtelen haragúvá is.Ajánlgatják neked a papucsokat,na de őszintén?!Azokkal meg mi értelme van az életnek??Ha jól érzed vele magad,ha biztonságot nyújt,van humora,jó az ágyban akkor ismerd meg annyira,hogy mi az amit még lenyel egy veszekedésnél és mi az amit már nem.Persze ha egy sima vesztes és még agresszív is,akkor dobd ki.
2012. júl. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
79%

37-es

Csak gratulálni tudok. A hozzád hasonló emberek remélem eltűnnek a mai korcs értékrenddel együtt. Mondjuk viheted magaddal a kérdezőt is hogy ne unatkozz.

35 ffi

2012. júl. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
49%
38.Az a baj ha a hozzám hasonló,szerinted korcs értékrenddel bíró emberek eltűnnek,akkor ez a világ nem sokat fog érni.Gondolj bele,milyen volna az élet, olyan férfiakkal akik maximum arra jók,hogy dolgozgassanak a műszakban.Kis piros suzukikkal vagy renaultjaikkal pöfögnek.Egy kutya izgalmasabb mint ezek az egyszerű kis papucsok.
2012. júl. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
71%

A papucsság személyiségjegy, semmi köze egy piros Suzukihoz adott esetben.

A hozádd hasonló pénzes akcióhősökre vadászó nőket nem tolerálom. El lett már mondva számtalanszor, a való élet nem hollywoodi akciófilm. Nincs mindig történés. Nem az az elsődleges célja mindenki létezésének hogy a hozzád hasonlókat szórakoztassa.

35 ffi

2012. júl. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!