Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden pasi egy idióta agressz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi egy idióta agresszív állat vagy csak az enyém?

Figyelt kérdés
Már 3 éve vagyunk együtt és többször előfordult már,hogy ha veszekedtünk és ideges voltam rá,akkor nem épp gyengéd mozdulatokkal bevágott az ágyba,vagy elkapta a nyakam meg hasonlók,csak azért,hogy megnyugodjak.K...ra elegem van belőle és abból,hogy egy akkora idióta vagyok,hogy még nem dobtam ki.Az első és egyetlen pasi az életemben,soha nem csaltam meg és amit eddig elért,azt mind nekem köszönheti.Abszolút nem érdekel engem,sokszor megbánt,de én mindig megbocsátok.A barátnőm szerint túl sokat akarok és más pasik még az egyémnél is rosszabbak.Így van ez?
2012. máj. 28. 19:38
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
0%

Többségében ilyenek...

De lehet hogy vannak kivételek...

2012. máj. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem ő az egyetlen állat, de a többség normális. De tényleg, miért tűröd, ha még csak nem is szereted?
2012. máj. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
Pfff..ebben neked mi a jó?Milyen gerinctelen f*szfej emel kezet egy nőre?(főleg a sajátjára) Ez gyáva viselkedés!Előbb rúgd tökön,aztán ki. 16/f
2012. máj. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
2 hónap múlva lesz az esküvőnk és ez nagyon megnehezíti a dolgokat.A családom is imádja őt,persze nem tudják,hogy néha kicsit agresszív.mindig megígéri,hogy megváltozik és azt mondja imád,de nem változik semmi.
2012. máj. 28. 19:55
 15/42 anonim ***** válasza:
100%

Az esküvőtök? Mondd, te menthetetlenül reménytelen vagy? Azt akarod, hogy a gyereked előtt verjen majd meg vagy esetleg őt is üsse? Jobb nem lesz a helyzet, csak rosszabb, elhiheted.

Talán meséld el a családodnak, hogy miket szokott csinálni és akkor majd nem fogják ennyire szeretni!

2012. máj. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:

Ennek tetejében még férjhez is mész hozzá?! lol

Ehhez is csak gratulálni lehet, és sok boldogságot kívánni.

Fél év múlva meg jössz ide kérdezni vállás-al kapcsolatban, előre látom.

2012. máj. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
ja és sajnos szeretem,mert ezeket leszámítva mindig mellettem áll és szeret engem.De ezt így nem lehet folytatni.
2012. máj. 28. 19:59
 18/42 anonim ***** válasza:
100%

nem, nem normális, hogy megüt, meg a nyakadhoz kap. és ha később még jobban ideges lesz, mit csinál? netán véletlen, ugyanakkor a szerelem nevében, megfojt??


1. hagyd el azonnal. a rokonaid 1/a megértik, mikor elmeséled nekik, hogy mekkora állaz 1/b nem értik meg, még azután sem, h elmesélted, de akkor sz*rj bele, mert ők is annak az állatnak a szintjén lehetnek 1/c a srác rokonait meg végképp sz*rd le, nem vagy te hozzájuk kötve


2. ha neadjisten esélyt adsz a srácnak, akkor sürgősen küldd el dühkezelő tanfolyamra és fenyegesd meg, h különben elhagyod.


ennyit tudtam tanácsolni.

2012. máj. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden srác ilyen! Ha szeretne, akkor esze ágában sem lenne veled ilyeneket csinálni, még akkor sem ha egy idegbeteg... szerintem az ehhez hasonlóknak nem való nő :/
2012. máj. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha megleled valahol az agyadat, s kicseréled azzal a dióval ami most a helyén van, akkor talán megvilágosodsz.
2012. máj. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!