Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha a szülés után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a szülés után cserbenhagy mindenki a pasimon kívül?

Figyelt kérdés
Kint elunk Angliaban a parom anyja es az en anyam is itt el...megszuletett a kisbabam es a parom egesz nap melozik de ha hazajon segit amiert halas vagyok..A nagyszuloket meg egyszeruen nem erdeklen egesz nap egyedul vagyok senki sem jon hozzam pedig jol jonne egy kis tarsasag nem is segitseg kell...nehezen megy minden egyedul hazimunka, fozes stb es kozben ordit a gyerek de muszaly megcsinalnom...Ugy dontottem ha oket nem erdekli az unokajuk akkor KIZAROM oket az eletembol... Hozzateszem mindketto pasi miatt hanyagol engem:) ANyam csalja a ferjet a pasira raer rank nem:) ANyosom elvalt es most uj pasi meghoditasan munkalkodik:) Azelott allandoan itt volt mostmar nem es mindenki csodalkozik miert is vagyok depresszios meg feszult.... szerintetek mit kene tennem?
2012. máj. 31. 11:58
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
60%

ma 12:43

Ne haragudj, de ha valakinek az áldozat, hogy felnevelje a saját gyerekét, az rég rossz.

Mindig is rühelltem azokat a szülőket, akik a gyerekeik szemére vetették, hogy "de én felneveltek", basszus, akkor minek szülte meg? Elég szomorú, ha már valaki így gondol a saját gyerekére.

2012. máj. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
Olvass figyelmesen, nem én mondtam, hogy áldozat, egy másik írásra reagáltam vele.
2012. máj. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
62%
Mivel az asszonyok éppen úgy szülnek, mint régen és valószínűleg belátható időn belül ez változni nemigen fog, a hozzá kapcsolódó testi lelki folyamatokban sem hiszem, hogy túl sok változás állt volna be az idők folyamán. Arról se kellene megfeledkezni, hogy azokban az időkben, amikor a gyermekágyas fiatalasszony minden támogatást megkapott a családtagjaitól a gyermekágyi depresszió ismeretlen fogalom volt. (ez is a fene nagy modernizáció egyik vívmánya, pszichológus körökben megérne egy misét, az bizonyos) Azt pedig senki ne mondja, hogy nem kölcsönösségről szól az élet, de ha mégsem, akkor nagy bajok vannak. Amikor elkezdesz csak magadnak élni. Amikor a te egyszemélyes boldogságod fontosabb, mint az, hogy a lányodat nyugodtnak és kiegyensúlyozottnak lásd, akinek kivül-belül rendben van a világa. Felneveltem a gyereket. Hogyan? Ha még azt sem tudom, hogy mikor van rám szüksége? Persze, éljen mindenki magának. Ti függetlenségnek nevezitek, én önzésnek.
2012. máj. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:

ma 12:55

Rendben, akkor elnézést kérek a figyelmetlenségem miatt!:)

2012. máj. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Kedves valaszolo aki azt irta,hogy irigylem a sajat anyamat az nagyon nem erti miket irtam ..en orulok ,hogy anyam boldog de az a baj ,hogy egy velem egyidos pasival randizik en megy vagyok 22 eves es ram nem er ra melo mellett a pasira meg raer hozzataeszem ferje van es ez nemcsak most van igy mar 11 eves korom ota es igen irigy vagyok de nem a szuleimre hanem masokra akiknek normalis szulei vannak ..nekem sajnos csak a parom normalis meg a mamam de o sajna nem itt el kulfoldon... engem az idegesit ,hogy anyam randizni raer holott ferje van ram meg nem es ez mindig is igy volt...vele csak arrol lehet beszelni amit o erdekli pl,h mar megint hizott fogyott rancos stb... barataim vannak es mindig lesznek magyarorszagon es itt is van ketto de ok melo mellett is ramernek....
2012. máj. 31. 13:56
 16/35 anonim ***** válasza:
5%
Na ebből is látszik hogy ez csak ilyen gyerekes hiszti a kiskori sérelmekért. Csak arról beszélsz, VELED nem foglalkozik senki, RÁD nem ér. Eddig még arról volt szó, hogy segíteni a babának. Ha anyád mindig is ilyen volt akkor meg főleg mit vársz tőle? Már túl kellett volna lépned azon, hogy rád nem volt ideje, ahelyett, hogy ilyen bosszúkon törnéd a fejed. Majd te máshogy csinálod a saját gyerekeddel. És ettől függetlenül lehet, hogy az unokáját szeretné. Ha pedig azt sem akkor meg főleg minek várod, hogy segítsen?
2012. máj. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
25%
a te családod, a te gyereked,nem kötelességük nálad lenni. te sem érsz rá náluk pletyizni,mert ott a babád. ők miért rosszabbak? élik az életüket. tedd azt te is ahelyett h vádaskodsz és gyűlőlködsz-na meg irigykedsz
2012. máj. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Nekem nem segitseg kell hanem ,hogy hetente egyszer legalabb itt legyenek mintha leteznek en nagyon szepen megcsinalok mindent es ha nekik kell segitseg egybol ugrom es elfelejtek mindent...Kulonben anyam 11 eves koromig nevelt neki esett nehezere nevelni engem ami ok mondom jolvan semmi baj hatha mashogy lesz es keresi a tarsasagom baratkozunk megyunk erre-arra mint anya es lanya de nem..anyosom meg nekem az eppen eleg ha hetente ketszer jonne vagy egyszer... Nagyon illedelmes vagyok kulonben mindkettovel lehet azt kene,hogy egyszer megmondjam a farnkot de en nemt tudok ilyen lenne a csaladommal szemben...EN IMADOM A GYEREKEM ES EPPEN EZERT NEM TUDOM ELKEPELNI EZT A FAJTA VISELKEDEST....SOHA NEM HAGYOM MAGARA ES A LEGJOBB NEVELEST KAPJA
2012. máj. 31. 14:27
 19/35 anonim ***** válasza:
24%
sztem kezeltesd a hisztidet
2012. máj. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb volna,ha mostmár túllépnél a gyerekkori dolgokon,azon már nem lehet változtatni.Itt van a gyönyörű gyermeked,most rá kell koncentrálni,megélni ezt az időszakot,hisz nagyon hamar elszáll az idő.

Az,hogy az anyukád ilyen nem tehetsz róla,de a dolgok hozzáállásáról viszont te tehetsz.Ne légy olyan mint ő!Különbenis ki irigyel egy ilyen életet,amilyet ő folytat.Nem is tudhatod mi lesz a vége...Törődj az életeddel,a gyermekeddel,szeresd a férjedet,a többit meg megoldja majd az élet.Sokkal jobb és nemesebb adni,mintsem mindig várni valakire és folyton kapni,elvárni dolgokat.

2012. máj. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!