Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha a szülés után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a szülés után cserbenhagy mindenki a pasimon kívül?

Figyelt kérdés
Kint elunk Angliaban a parom anyja es az en anyam is itt el...megszuletett a kisbabam es a parom egesz nap melozik de ha hazajon segit amiert halas vagyok..A nagyszuloket meg egyszeruen nem erdeklen egesz nap egyedul vagyok senki sem jon hozzam pedig jol jonne egy kis tarsasag nem is segitseg kell...nehezen megy minden egyedul hazimunka, fozes stb es kozben ordit a gyerek de muszaly megcsinalnom...Ugy dontottem ha oket nem erdekli az unokajuk akkor KIZAROM oket az eletembol... Hozzateszem mindketto pasi miatt hanyagol engem:) ANyam csalja a ferjet a pasira raer rank nem:) ANyosom elvalt es most uj pasi meghoditasan munkalkodik:) Azelott allandoan itt volt mostmar nem es mindenki csodalkozik miert is vagyok depresszios meg feszult.... szerintetek mit kene tennem?
2012. máj. 31. 11:58
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
AKi nem olvasta vegig kerem ne valaszoljon...mert olyanokat irtok,hogy csak nevetek fel sem fogja egy ket ember mit irok..NEM kell segitseg csak azert a csalad azert van ,hogy neha letezzenek es ereztessek,hogy vannak en csaladcentrikus vagyok es faj amikor a parom mondja,hogy nekem miert vannak ilyen szuleim ,hogy veluk soha semmmit nem lehet tervezni soha nem ernek ra en vagyok az egyetlen lanyuk es soha nem igy viselkedtek velem ami ok feldolgoztam mint mindent eddig csak kinek ne esne rosszul ha az edesanyja leszarja es mikor jol jonne egy kis tarsasag o hulyesegeket csinal kozbe itt mar mindenki rola peltykal,hogy O EGY VELEM egy idos sraccal CSALJA a ferjet es ezmiatt is eg a fejem es sokan ezert nem szeretnek..senkinek sem kivanom ezt az erzest amit erzek es TERHESEN meg vele laktam es LEkuldott a konyhaba,hogy zajongjak mert ki akart szokni a pasihoz es reggel 9-kor sem jott haza enmeg eszrevettem es sirtam meg idegeskedtem terhesen akkor dontottunk ugy,hogy jo lesz ha kulon koltozunk ,mert ha KIDERUL mi nem szeretnenk ott lenni...LEHET sok ember nem latja at DE AKI ISMERI NEKEM SZIDJAK OT ES FAJ BARMILYEN IS ANYAM DE SZERETEM...
2012. máj. 31. 14:39
 22/35 anonim ***** válasza:
78%
Aki ezt a fajta megnyilvánulását a léleknek hisztinek tartja nem tudom, honnan gondolja azt, hogy esetleg segíteni tud a kedves kérdezőnek. Ez nem hiszti. Ez az évek óta felgyülemlett keserűségnek és szeretetre éhes léleknek a megnyilvánulása. És nem kell keverni a dolgokat. Édesanyádnak most módjában volna pótolni azokat a dolgokat, amiket elmulasztott a maguk idejében. Mindent helyrehozhatna a kettőtök kapcsolatában, de az se legyen nagy baj, ha nem teszi. Ott van melletted a férjed, aztán majd ketten mindent megoldotok. Első gyereknél így van általában, mert az embert nem segítik a tapasztalatai, és ezért kellene az idősebb asszonyok támogatása, a tapasztalataik miatt. Tehát egyetlen kapaszkodód a férjed, aki talán többet tud a benned most zajló lelki folyamatokról, mint a tulajdon anyád. Akkor fogjátok szorosan egymás kezét és ne várjatok segítséget. Amúgy szerintem érettebb vagy, mint az, aki a világra hozott. Tudod miért? Mert több benned a szeretet.
2012. máj. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
53%

sztem ez szülés utáni depresszió. ne sértődj meg,sokan vannak így. a depressziós kismama úgy érzi mindenki ellene van,senki se szereti,sokat sír,és kedvetlen.


a válaszaidból is ez süt,szinte kiabálsz,toporzékolsz,mint egy hisztis kislány. mintha azt hinnéd-vagy hitted volna-h különlegesebbé válsz a szemükben most h anyuka vagy. mintha azt hinnéd h most piedesztálra kell emeljenek,holott valószínűleg fogalmuk sincs mit akarsz,lehet h azért nem járnak a nyakadra mert a legtöbben pont h nem ezt akarják,hanem nyugit,és h kettesben-hármasban legyenek.



értjük amiket írsz,csak nem értjük ennek mi köze ahhoz h gyereket szültél.


lehet h a családod nem is tudja mire lenne szükséged. miért nem beszélsz velük a helyett h máris ki akarod zárni őket az életedből?

2012. máj. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
30%

"O EGY VELEM egy idos sraccal CSALJA a ferjet es ezmiatt is eg a fejem es sokan ezert nem szeretnek.."


Azért nem szeretnek néhányan, mert anyádnak szeretője van? Ne haragudj, ez tényleg hiszti.

2012. máj. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Szülés utáni depressziód van, pár hét/hónap után könnyedebben fogod venni ezeket a problémákat.
2012. máj. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
50%

Én tudod mit csinálnék a helyedben? Nagy ívből kakilnék a fejükre?

Örülj neki, hogy a gyereked nem látja a rossz példát--->azt, hogy anyád csalja a férjét olyannal,aki a fia is lehetne.

Én ilyenre nem vágynék.


szerintem azokkal foglalkozz, akik veled is foglalkoznak. Értük meg kár minden idő.

2012. máj. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Koszonom minden valaszolonak aki megertett ...igen neha tenyleg kivagyok de en letudom ezt a feszultseget rendezni magamban kisirom magam es maris ok a parom itt van szeret alompar vagyunk es a lanyom is fog szeretni...Anyum meg remelem egy nap rajon ,hogy hogyan kene viselkednie... szerencsere barataim vannak es szeretnek de az megsem csalad es eleg szomoru ha egy idegen jobban torodik velem mint a sajat csaladom. AKik negativan valaszoltak remelem soha nem mentek ezeken keresztul gyerekkel gyerek nelkul tok mindegy ...mikor nem volt gyerekem akkor sem volt a helyzet...NEKEM az MEGJOBBAN faj,hogy az UNOKAJUKKAL nem torodnek nem ,hogy velem en mar felnott vagyok talpraesett 5 nyelven beszelek es habar sok serelem ert acelkemeny vagyok ...es sokat mosolygok minhta semmi sem tortent volna. Sot valahol mindig is tudom CSAK MAGAMRA szamithatok...ES ram ne mondjon senki rosszat,hogy hisztis vagyok ,meg serlemek meg kutya faszak ,mert EN UTALNI NEM TUDOK..aki velem ROSSZAT tett ANNAK IS MEGBOCSAJTOK es SEGITEK CSAK EGY SZOBA KERUL...ORULOK ,hogy VANNAK MEG JO EMBEREK ES AKIK BUNKOKAN VALASZLtAK SZEGYELJEK MAGUKAT.
2012. máj. 31. 14:57
 28/35 anonim ***** válasza:
9%
Megértelek. Nehéz lehet. És teljesen igazad van abban, hogy a barátok - amellett, hogy nagy áldás, hogy vannak - mégsem a család. Sajnálom, hogy a szüleid/tek ilyenek, hogy nagymamaként annyit jelent nekik a család mint mikor egy tinire rászáll a rózsaszín köd és csak a szerelem létezik számára. Nehéz pótolni a családot, főleg egy ilyen helyzetben. De légy erős, ott vannak melletted a barátaid és legfőképp a férjed és csak ez számítson!:)
2012. máj. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Gyava vagyok igen veluk szembe:) Masnak ket perc alatt beverem a kepet es massal olyan oszinte is vagyok ,hogy elsirjak magukat persze csak akkor ha bantanak:D Lanyom nem egy hetes mar lassan negy honapos es ezert faj ,mert vartam vartam ,hogy nah eszreveszik,hogy vagyunk de ugy latszik egy kobranak nagy hatalma van:D Hat igen eljek az eletuket en igy is elvagyok csak gondoltam megoszotom ti mit gondoltok ez normalis de SOKAK szerint igen:)
2012. máj. 31. 15:12
 30/35 A kérdező kommentje:
Mikor szultem mamam segitett nagyon sokat o jott magyarorszagrol es itt volt es en kellett mar leallitsam,hogy pihenjen de szegeny megis kotelessegenek erezte pedig a mamam:D Aztan elment a hazimunkat birtam fozest is csak azt,nem ,hogy anyosom es anyam nem jott pedig 10 percre lakunk... barataim milioan vannak mindenfajta emberrel kijovok anyummal is jokat nevetunk ezert nem ertem az egeszet? :D
2012. máj. 31. 15:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!