Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha a szülés után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a szülés után cserbenhagy mindenki a pasimon kívül?

Figyelt kérdés
Kint elunk Angliaban a parom anyja es az en anyam is itt el...megszuletett a kisbabam es a parom egesz nap melozik de ha hazajon segit amiert halas vagyok..A nagyszuloket meg egyszeruen nem erdeklen egesz nap egyedul vagyok senki sem jon hozzam pedig jol jonne egy kis tarsasag nem is segitseg kell...nehezen megy minden egyedul hazimunka, fozes stb es kozben ordit a gyerek de muszaly megcsinalnom...Ugy dontottem ha oket nem erdekli az unokajuk akkor KIZAROM oket az eletembol... Hozzateszem mindketto pasi miatt hanyagol engem:) ANyam csalja a ferjet a pasira raer rank nem:) ANyosom elvalt es most uj pasi meghoditasan munkalkodik:) Azelott allandoan itt volt mostmar nem es mindenki csodalkozik miert is vagyok depresszios meg feszult.... szerintetek mit kene tennem?
2012. máj. 31. 11:58
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
.
2012. máj. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

De gyerekes vagy... Nézd már meg az írásaid. Egyik percben nevetsz másikban meg őrjöngsz.

Megkérni próbáltad már őket? Vagy csak úgy találják ki amit akarsz??

2012. máj. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
22 éves, aki jószerivel anya nélkül nevelkedett. Mégis, mit vártok?
2012. jún. 1. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Egyett szogezzunk le 4 honapos a kislanyom szoval azota nem keresnek annyira azelott sem nagyon de most ,hogy van unokajuk azt hittem jobban fogja oket erdekelni...es mint mar mondtam nem segitseg kell...hetvegen beallitanak 2 orara aztan ennyi es majd csodalkoznak ha az unokajuk nem fog rajuk ismerni. Setalni meg mindenhova megyek depresszios nem vagyok csak csalodott.Hogy kinek mi jott le az irasaimbol az meg nem erdekel...bocsi ,hogy szarul esik ,hogy a nagyszulok meg most sem jonnek unokat latni olyan gyakran mint kene.
2012. jún. 1. 11:03
 35/35 anonim ***** válasza:
Kaptál válaszokat. Finomkodóakat és nem finomkodóakat is. Ezek után hova kell még ragozni a témát?
2012. jún. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!