Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemista lány vagyok, feladtam nemrég társkereső hírdetést és jelentkezett egy ételfutár srác. Mi a véleményetek, érdemes elkezdeni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 2. 14:08
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Szerintem meg erre a kérdésre nem lehet konkrét választ adni. Aki azt írja, hogy persze, miért ne, buta a kérdés, szégyelld magad és ismerkedj vele, sztem az sem helyes. Mindenki másmilyen, persze, hogy vannak szép példák, és persze, h nem ilyen paraméterek határozzák meg, h ki mennyire illik össze. De az alapján dönts, hogy zavarna-e. Ha zavarna, azon lehet vitatkozni, hogy szép dolog-e vagy sem, de zavar és kész. Másokat meg más zavar, sztem a sok válaszoló közül is sokakat zavarna olyan dolog, ami meg Téged nem zavarna. Csak amiatt nem érdemes vele kezdeni, mert ez vagy az a helyes, ha különben meg zavar. Ettöl függetlenül azt is érdemes megfontolni, hogy lehet, ha megismered, megváltozik az ezzel kapcsolatos érzésed, de az is elöfordulhat, h nem és akkor nem érdemes eröltetni.
2012. dec. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 teebo ***** válasza:

Az Én feleségem diplomás, Én "csak" érettségivel rendelkezem és 3 szakmával. Jól keresek nagyon ( ez szubjektív) Én segítettem páromnak a szakdolgozat írásban is...

Akkor most , hogy is van ez ???

Azt gondolom, hogy a tudást és az intelligenciát nem az iskola határozza meg.....

2012. dec. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
ez a kereset dolog hogy jött amúgy a képbe? a csajszi nem írt a kérdésében ezzel kapcsolatban semmit...
2012. dec. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 teebo ***** válasza:
de a posztokban rengeteg utalás van az anyagi helyzetre és az iskolázottság/egzisztencia összefüggésre
2012. dec. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

Igazából a legtöbb válaszadó egy dolgot felejt el: hogy nem ő éli a kérdező életét.

Ha a kérdezőt zavarja a srác foglalkozása, akkor zavarni is fogja, akárhányan próbálják neki megmagyarázni, hogy "á, ez nem is számít". Attól, hogy 64 válaszadónak itt NEM számít, attól neki még fog. És most komolyan, miért jó belehajszolni egy kapcsolatba ezzel a szöveggel, úgy, hogy tudni lehet, neki ez probléma? Ha az, akkor ez később ki fog jönni, feszültséget okoz, míg ha a saját önismeretére hallgatna, akkor nem menne bele a kapcsolatba, és esetleg nem tenne tönkre vele magán kívül még egy embert.

2012. dec. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!