Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemista lány vagyok, feladtam nemrég társkereső hírdetést és jelentkezett egy ételfutár srác. Mi a véleményetek, érdemes elkezdeni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 2. 14:08
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell naponta feltenni egy ilyen kérdést??? Írd be a keresőbe a "diplomás szakmunkás" szópárt és szemezgethetsz a 40 hasonló kérdés közül...

A válaszadók 80%-a úgyis azt mondja, hogy "nem gáz, mert a papírral nem adnak észt és ő is ismer ilyen párokat, akik jól elvannak".

A 20%-a pedig, hogy őt zavarná.

2012. jún. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
80%
Komolyan annyira fárasztó már, egy egyetemista lehet bekerül egy helyre, ahol nem is keress sokat, mert azért nem minden egyetemista kap jól fizető állást, és lehet a párja az életben sokkal rátermettebb, mondjuk kőműves, fogja magát alapÍt egy brigádot és vállalkozóként kezd el dolgozni, keress egy valag pénzt és már csak felügyeli a munkát. Az egyetemista barátnő pedig felnézhet ré azért, mert az életben jobban megállta a helyét. Lehet a vállalkozása révén találkozik olyan dolgokkal, amitől az aktuális dolgokkal sokkal jobban tisztában van, mint a társa. Ez ember függő, és ha a társ lenézi, mert nincs diplomája, akkor nem a diploma miatt nézi le.
2012. jún. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
86%
Egyetemista vagy, de azt nem tudod, hogy a hirdetés rövid i-vel írandó.
2012. jún. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 Jubilee ***** válasza:
84%
Mikor érdemes elkezdened egy kapcsolatot? Ha nem a foglalkozása alapján próbálod meg megítélni a másik embert, hanem az alapján, amilyen tulajdonságokkal rendelkezik. Én egyetemet végeztem, a férjemnek szakmunkás bizonyítványa és érettségije van. Soha egy percig nem okozott problémát sem számomra, sem számára, hogy én "értelmiségi" vagyok, ő meg nem. Kedves egyetemista lány! A diplomától még nem lesz valaki értékesebb a másik, esetleg nem diplomás embernél!!!
2012. jún. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
91%

Míg nem olvastam el a válaszokat nem érettem a problémát... sajnálatos ez :( Én mesterszakon végeztem vegyészként, mégis a legújabb pasi aki megtetszett egy érettségivel sem rendelkező autószerelői műhelyben dolgozó srác, mert oda vissza vagyok a humorától és kedvességétől, figyelmességétől.

Nem szeretem azokat az embereket akik ítélkeznek egy két tulajdonság után :(

24L

2012. jún. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
94%

Én joghallgató koromban kezdtem járni egy asztalossal.

Ma már a férjem, 9 éve együtt vagyunk és szinte forintra UGYANANNYI a fizetésünk. (persze nem ez számít, ezt csak adalékként közöltem)

2012. jún. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
20%
Öcsém,milyen síkok az emberek,ezt komolyan nem hiszem el!Innen látszik,hogy mindenkinek az egója a legfontosabb.Nagyon gáz.Miért akkora bűn az,hogyha egy egyetemista nem akar alacsonyabb végzettségűvel járni?Mi ez az álszentség,emberek?
2012. jún. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
74%

Miért ne?

A végzettség/munka sokat nem jelent.

Én is szakmunkás vagyok, mert ott találtam meg azt, ami érdekel, de nem vagyok egy elveszett ember.

2012. jún. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem akarna járni vele, akkor nem is gondolna rá, hogy megkérdezi. De megkérdezte, és ez a baj. Ez egy közvélemény kutatás az ő részéről, hogy lássa, hogy másnak mi a véleménye. Fél, hogy lenéznék őt a rangon aluli barátja miatt. És ez baj. Főleg, a környezete is azt szuggerálta belé, hogy nehogy össze összeálljon valami gyüttment kétkezi munkással. Tudod, kedves kérdező, az érzelmeidre hallgass, ne arra, hogy más mit mond.
2012. jún. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
76%
Nem bűn. Csak épp magánügy. Ha "közügyet" csinál belőle, és kiviszi a kérdést a nyilvánosság elé, akkor megkapj a véleményeket.
2012. jún. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!