Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemista lány vagyok, feladtam nemrég társkereső hírdetést és jelentkezett egy ételfutár srác. Mi a véleményetek, érdemes elkezdeni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 2. 14:08
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
39%
bőcsész a lány...
2012. jún. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
87%
Esetleg próbálj csatlakozni a Menza-klubhoz, akkor garantált az IQ-szint.
2012. jún. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
81%
Úgy kérdezed, mintha kétorrú, hatlábú srác jelentkezett volna.Nyugi, ez csak egy ételfutár.Kezdhetsz vele, aztán majd meglátod, mi lesz..
2012. jún. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
80%
"Hírdetést" adtál fel?? :D Már bocsánat, de feldughatod magadnak az egyetemedet.. :D Lehet, hogy az ételfutár srác helyesebben ír nálad!
2012. jún. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
21%

Persze,szerintem mindenképp kezdj el vele chatelni,levelezni,ismerkedni.

Ettől függetlenül én nem hiszek a szakmunkás- egyetemista kapcsolatban (jó,itt ételfutár srácról van szó,az nem olyan életforma,mint mondjuk a kőművesé),tőlem az olyan távol állna,mintha egy arabbal kéne járnom.És érdekes,ha valki azt mondja,hogy kételkedik abban,bírná-e egy arab mellett,azt nem kövezitek meg.

2012. jún. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
84%
Mert egy arabnak általában az egész kultúrája, életszemlélete más. A futárnak csak a fizetése. Ritka hülye példát hoztál fel.
2012. jún. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
88%

Nem feltétlenül bölcsész, pár napja egy nagyon lenéző kérdést egy gyógyszerész tett fel.

De már orvosissal is találkoztam aki még egy holmi mérnököt is lenézett, mert ő az atyaúristen és kardiológus lesz, a bőrgyógyász-szemész-pszichiáter is buta tökfej, nem szeretném, ha ilyenek műtenének.

Nem az a lényeg, hogy futár, hanem hogy milyen ember.

2012. jún. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
32%

Miért lenne hülye példa?

Pontosan az életszemlélet,életstílus ami megkülönbözteti az esetek 99%- ban egy egyetemistát egy szakmunkás életvitelű embertől.

Nem a fizetésről beszéálek,abszolút nem zavarna,ha a párom mondjuk netto 100000 körüli átlagfizut kapna.

Tudom,most meg fogtok kövezni.

2012. jún. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
36%
Miért kell ezen annyira felháborodni?Én semmiféleképpen nem jönnék össze olyan sráccal,aki alacsonyabb végzettségű nálam,mert semmi kedvem azt hallgatni,hogy én mennyire fennhordom az orrom a diplomám miatt.Fordítva már más lenne,ha a férfinak magasabb a végzettsége,de így ez lehetetlen,megkeserítené az életedet.Ezt onnan tudom,hogy apám szakmunkás,anyám érettségis és nálunk azon megy a vita,hogy anyám lenézi apámat,holott szó sincs erről.Csak egy férfi büszkesége nem engedi meg,hogy "több legyél nála".Nekem ezért nem kéne szakmunkás.
2012. jún. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
78%
Általában azok adnak fel hirdetést, akiknek nem nagyon van más lehetőségük ismerkedni. Ha egy egyetemista úgy érzi, hogy neki erre van szüksége, az már gáz!
2012. jún. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!