Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eldöntenétek egy vitát?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eldöntenétek egy vitát? Kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Röviden annyi lenne a lényeg, hogy 4. alkalommal voltam a bölcsesség fogammal fogorvosnál és nem tudta kiszedni.

A barátom csak hőbörög, hogy menjek el a szentkirályiba, de ma nagyon össze vesztünk.

Mondtam neki, hogy nekem nincs segítségem és kocsim és soha egyszer sem ajánlotta fel, hogy elvisz vagy eljön velem. Azt mondta hogy miért nem szóltam és hogy eddig mindenhova elbuszoztam, most miért nem?

Nagyon össze vesztünk ezen

Szerintetek? Hisztis libaként viselkedtem vagy engem is meg lehet érteni?



2012. jún. 6. 21:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Jó neked!Rossz érzés tud lenni,amikor valaki teper,hogy mindent megtegyen a másikért és akkor ott úszik el a kapcsolat,hogy a titkos vágyakat nem sikerült teljesíteni.Ha mégis találnál egy gondolatolvasót,becsüld meg,nem sok szaladgál belőlük.
2012. jún. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!