Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megvertem a barátnőm mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvertem a barátnőm mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon feszült napom volt és amikor mentem hozzá csak tényleg rá vágytam ,hogy vele legyek és a munka helyén volt

egy szorakoztató helyisében, és arra akadtam ki ,hogy oda megyek és még egy puszit se ad semmi megkérdezem miért nem? azt mondta, hogy nem ér rá és a vendégek az elsők , teljessen igaza lett volna ha nem épp senkit nem kell kiszolgálnia és csak ül vagy 10 percre, utánna mondom jólvan kicsit össze kaptunk elakartam jönni nem engedett el, utánna fogtam magam és elmentem egyik haveromhoz ő sírt nem tudom miért...aztán kapok egy üzenetet, hogy ő nem akar többet velem lenni és ha akarom mennyek vissza beszéljek vele. Vissza mentem megkérdeztem most akkor mivan? és azt mondta ,hogy nem akarja, hogy találkozzak a barátaimmal és maradjak otthon , ha ő is dolgozik...ebből aztán hatalmas vita lett és annyira ideges lettem ,hogy fel álltam és pofán vertem , hogy folyt a vér az orrából minden , sokan voltak ott , sokan látták és nem tudok megbarátkozni ezzel az érzéssel ,hogy megaláztam majd elmentem , és késöbb vissza mentem és kibékültünk.

Tényleg nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni és nem is hiszem el ,hogy velem történt ez meg.

És most minden olyan mintha rendbe lenne bármit kérek tőle megcsinálja és olyan természetesnek veszi, bár azt mondta, hogy kivan készülve szóval az egész egy hatalmas kavarodás és most azt se tudom mivan, hülye voltam és bánom igaz későn de nagyon bánom helyre akarom hozni ezt az egészet....de már félek ,hogy nem lehet. Most béke van de tudom ,hogy azért mert nagyon kötődik hozzám meg én is hozzá...ma vagy holnap jön hozzám megbeszélni ezt az egészet nem tudom mit mondjak:S még soha nem éreztem magam ilyen szarul ő 25 én 19 éves vagyok. Ti mit tennétek?



2012. jún. 9. 17:33
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
93%
Az a férfi, aki egyszer megüt egy nőt, máskor is meg fogja ütni.
2012. jún. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Jobb, ha otthagyod azt a lányt. Te nem szereted őt, ez csak birtoklási vágy. Szegény életre szóló sebet kapott amit nem lesz egyszerű feldolgozni. Most még nem is mérte fel igazán a helyzetet, de hidd el, bizonyos idő után ráfog jönni és mindig elő fog kerülni. Ennek nncs értelme. Ráadásul így megütni. Az ilyen férfiak nem érdemelnek se tiszteletet se emberséget. A gyengébbet könnyű bántani. Kell hozzá tehetség. Megérdemelnéd, hogy egy nálad erősebb alaposan összeverjen. Miért nem a saját súlycsoportoddal kezdesz?
2012. júl. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
és amúgy most mi történ így 2016-ra? :D
2016. okt. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:

Először is: Tudom, hogy régi kérdés, és hogy értelmetlen válaszolnom, de nem bírom megállni.

Kezdem azzal, hogy én is ellenzem az erőszakot.

Én átérzem a helyzetedet (ami nem azt jelenti, hogy egyetértek a tetteddel). Voltam hasonló helyzetben, csak nem emberen töltöttem ki a dühömet, hanem tárgyon, jobban mondva magamon is.

Minden éremnek két oldala van. Itt mindenki a kérdezőben látja az EGYETLEN hibást, de ott van a barátnője is. Szerintetek ő nem tehetett a dologról? Ha párkapcsolatban élnek, az lenne a dolog lényege, hogy megértsék egymást, és hogy törődjenek egymással. Fentebb le van írva, hogy a nő sem volt valami kedves. Valahol meg lehet érteni, ha egy kicsit is empatikusak vagyunk. Ahogyan kifejtette, hirtelen felindulásból ütötte meg, nem szándékosan (azt szűrtem le, hogy nem ütné meg csak úgy élvezetből...), bár nem mentség. Ahogyan szól a mondás: az vesse rá az első követ, aki nem vétkezett. Ezt nem úgy kell érteni, hogy mindenki nőt ver/vert már, hanem egyáltalán dühében akármit is tett.

Egyébként azzal mi van, ha egy férfi juttat kórházba egy vele azonos neműt? :) Az már nem baj, úgy is túléli? Remélem, hogy aki ide írt (pl.: "akaszd fel magad") az gyűlöli az erőszakot, és még életében nem bántott egy bogarat sem

Az álláspontom szerint mind a két fél hibás, és nem mentség az idegállapot, de ha beleéljük magunkat a helyzetbe, lehet, hogy mi is így cselekednénk. Hozzáteszem újra, hogy NEM VOLT JOGOS!

4 és fél éves kérdés, valószínű, hogy senki sem látja ezt a választ már, de eléggé idegesítő a sok degenerált kommentelő :)

2017. jan. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Felköthetnéd magad.
2019. szept. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Szerintem már böriben van.
2019. szept. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
100%
Na mi lett? Éltek még mindketten?
2022. jan. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!