Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megvertem a barátnőm mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvertem a barátnőm mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon feszült napom volt és amikor mentem hozzá csak tényleg rá vágytam ,hogy vele legyek és a munka helyén volt

egy szorakoztató helyisében, és arra akadtam ki ,hogy oda megyek és még egy puszit se ad semmi megkérdezem miért nem? azt mondta, hogy nem ér rá és a vendégek az elsők , teljessen igaza lett volna ha nem épp senkit nem kell kiszolgálnia és csak ül vagy 10 percre, utánna mondom jólvan kicsit össze kaptunk elakartam jönni nem engedett el, utánna fogtam magam és elmentem egyik haveromhoz ő sírt nem tudom miért...aztán kapok egy üzenetet, hogy ő nem akar többet velem lenni és ha akarom mennyek vissza beszéljek vele. Vissza mentem megkérdeztem most akkor mivan? és azt mondta ,hogy nem akarja, hogy találkozzak a barátaimmal és maradjak otthon , ha ő is dolgozik...ebből aztán hatalmas vita lett és annyira ideges lettem ,hogy fel álltam és pofán vertem , hogy folyt a vér az orrából minden , sokan voltak ott , sokan látták és nem tudok megbarátkozni ezzel az érzéssel ,hogy megaláztam majd elmentem , és késöbb vissza mentem és kibékültünk.

Tényleg nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni és nem is hiszem el ,hogy velem történt ez meg.

És most minden olyan mintha rendbe lenne bármit kérek tőle megcsinálja és olyan természetesnek veszi, bár azt mondta, hogy kivan készülve szóval az egész egy hatalmas kavarodás és most azt se tudom mivan, hülye voltam és bánom igaz későn de nagyon bánom helyre akarom hozni ezt az egészet....de már félek ,hogy nem lehet. Most béke van de tudom ,hogy azért mert nagyon kötődik hozzám meg én is hozzá...ma vagy holnap jön hozzám megbeszélni ezt az egészet nem tudom mit mondjak:S még soha nem éreztem magam ilyen szarul ő 25 én 19 éves vagyok. Ti mit tennétek?



2012. jún. 9. 17:33
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

A helyesirási hibád a legkevesebb ebben az esetben, a cselekedeted ettől sokkal lehangolóbb.

Ezt mondod a barátnődről.

" Tényleg nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni és nem is hiszem el ,hogy velem történt ez meg."


Véleményem szerint ha valaki valóban szereti a barátnőjét abban mély érzelmek vannak, nem képes ilyen alpári cselekményre egy nővel szemben.

Hogy mit tegyél? A legkevesebb az, hogy bocsánatot kérsz és behúzod a farkad, rábízod magad a barátnődre.

2012. jún. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Dehogynem volt túlzás nem vagyok hülye. Tudom mind ezeket amiket elmondtatok ez igaz és szégyellem is a pofám...csak nem igazán érzem ,hogy félelemből lenne velem eggyüt mert amikor oda mentem hozzá és kibékültem vele jó kedve lett...ma is külön programokat tervetezz holnapra. És azt se tudom mi a f*sz van.
2012. jún. 9. 17:47
 13/27 anonim válasza:
5%
és annyira ideges lettem ,hogy fel álltam és pofán vertem , hogy folyt a vér az orrából D:D:D:D ezzen röhögtem kicsit......:D:D pofán vertem :D
2012. jún. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
3%
vidd el szórakozni és elfelejtitek
2012. jún. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 ASOT ***** válasza:
100%

A barátnőd nagyon idióta ha ezek után veled marad!


rólad meg már nem tudok újat mondani mert a többiek már mondták.

2012. jún. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 ASOT ***** válasza:
100%
Ha tényleg szereted még őt, akkor elhagyod!
2012. jún. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Đeathdox válasza:
91%
A csaj fél tőled, ha hirtelen ekkora változás lett a viselkedésében. Ugyan azt gondolom rólad amit a többiek is leírtak és csodálkozom hogy nem volt senki, aki oda ment volna és jól ellátta volna a bajod. Ha 1 pasi kezelt emel 1 nőre megbocsájthatatlan bűn. Azzal hogy megütötted, már el van ásva a kapcsolatotok. Bármit is csinál a csaj, csak is félelemből teszi és színjáték az egész. Helyében már akkor dobtalak volna és megfűszereztem volna 1 kis feljelentéssel, főleg hogy voltak szemtanúk. Ha van benned 1 kis jóindulat akkor szakítasz vele és többé a közelébe sem mész és örülsz annak, hogy testi sértés miatt nem mész dutyiba, te utolsó féreg..... -.-" 21F
2012. jún. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, nekem is volt egy pasim, akivel egyszer összevesztem, és az utcán ütött meg. Egyik barátunk kerti bulijából tartottunk haza hajnalban, amikor összevesztünk, és nyilvánosan megütött, igaz pár ott piáló kamaszon kívül senki nem látta. És nem is ütött olyan nagyot. Szánta-bánta másnap, kb. ugyanazt elmondta nekem, amit te leírtál most ide. Mivel szerettem hülye mód megbocsájtottam. Az volt életem legnagyobb hibája. Ez az eset után kb 2 hónappal összevesztünk valamit, én egy elég csúnya jelzővel illettem őt, amire úgy összevert, hogy mentővel vittek a kórházba és majdnem 2 hétig kórházban voltam. A következő találkozóink a bíróságon voltak, aztán a mai napig nem tettem magam túl a dolgon, és már attól a hideg ráz, ha egy pasi a hangját felemeli a környezetemben.

Úgyhogy, kutyából nem lesz szalonna. Inkább hagyd ott, ne akarj neki rosszat, te meg szállj magadba és gondold végig hogy nincs e szükséged egy jó ideggyógyászra...


21/L

2012. jún. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 ASOT ***** válasza:

18-aska!


Ez elég dúúrva! összeverni egy lányt a legkönnyebb de a legszánalmasabb dolog is. az ilyan pasik börtönbe valók ahol jól seggbek*rják őket.


tudom magamat pontozom ezzel de, sosem tudnék ilyet megtenni...az ilyenek elmebetegek...csak az a baj hogy egy ilyen s-eggfej után meg a nők nehezen bíznak meg másban...

2012. jún. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
63%
Erre nem tudok mást mondani mint hogy veszettül szégyelld el magad és ne merj még a közelébe se menni! Mi lesz veled később? A gyerekeidet fogod verni meg molesztálni??!!
2012. jún. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!